Izjasnite se SRBI

Koliko imate dece?

  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • vise od 5

  • nemam nijedno, za sada

  • imacu ih vise od tri


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Za sada nemam ;)
Tema je OK ali valja poći od onih premudrih političara koji nam sole pamet pričom o beloj kugi i imaju dovoljno godina da imaju decu ... da vidimo njih :lol:

Zar cu od njih cekati dozvolu, zar ce mi zivot zavisiti od njih? Leba ce moja i SVACIJA deca imati da pojedu, treba ih praviti, raditi na rome...a ne treba se praviti patriotom na ovom forumu preko tastature! U krevetu bato/seko pa tamo budi patriota.
 
Zar cu od njih cekati dozvolu, zar ce mi zivot zavisiti od njih? Leba ce moja i SVACIJA deca imati da pojedu, treba ih praviti, raditi na rome...a ne treba se praviti patriotom na ovom forumu preko tastature! U krevetu bato/seko pa tamo budi patriota.

Nisam znala da se patriotizam meri brojem dece :think:
Onda su oni Romi najveće patriote, svako ima po desetoro ... nema veze što nemaju šta da jedu i piju i što ne idu ni u osnovnu školu, bitno da se razmnožavaju, da ne izumre Srbija :roll: Niko nema obavezu da ima decu zbog države, srpstva itd. već ih treba imati isključivo zbog želje i nikako ne više nego što finansijske mogućnosti dozvoljavaju. Neodgovorno je praviti decu koju nema ko da nahrani, obuče i iškoluje i pruži im makar prosečno ;)
 
Poslednja izmena:
Jel' i oni svraćaju ovde ? :roll::roll::roll:

Kako-ko ali nisam na to mislila ;)
Mene konkretno jako nervira što u Skupštini stalno mrse o beloj kugi i to oni koji nemaju dece ili imaju po jedno. Baš ću da prekopam internet da popišem koliko su uradili ti borci za srpstvo a vezano za širenje populacije ... mada po meni broj dece nema nikakve veze ama baš ni sa čim osim sa ličnim izborom roditelja :D
 
Nisam znala da se patriotizam meri brojem dece :think:
Onda su oni Romi najveće patriote, svako ima po desetoro ... nema veze što nemaju šta da jedu i piju i što ne idu ni u osnovnu školu, bitno da se razmnožavaju, da ne izumre Srbija :roll: Niko nema obavezu da ima decu zbog države, srpstva itd. već ih treba imati isključivo zbog želje i nikako ne više nego što finansijske mogućnosti dozvoljavaju. Neodgovorno je praviti decu koju nema ko da nahrani, obuče i iškoluje i pruži im makar prosečno ;)

e pa zato sto tako razmislja vecina u ovoj zemlji, ta vecina ce uskoro biti manjina.
 
Poslednja izmena od moderatora:
nek su ti zivi zdravi sretni i veseli....!!!
moj ucinak je manji---2 sina...

Пајо....Хвала...Такође и твоји...
Увек сам размишљао, двоје, проста репродукција
троје....да се мало ширимо.
Бог ми дадае мушкиће...а сад што сам старији...фали ми девојчица....
:D :D :D
 
Kako-ko ali nisam na to mislila ;)
Mene konkretno jako nervira što u Skupštini stalno mrse o beloj kugi i to oni koji nemaju dece ili imaju po jedno. Baš ću da prekopam internet da popišem koliko su uradili ti borci za srpstvo a vezano za širenje populacije ... mada po meni broj dece nema nikakve veze ama baš ni sa čim osim sa ličnim izborom roditelja :D

Ovo bi bilo interesantno saznati.
Oni što nam sole pamet su izgleda neplodni :lol:
 

Back
Top