Obaveštenja moderatora

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam obrisala sve na temi meni nekada najlepsoj.Da brisem, vise ne mogu i slomljena.Ako hoces, uci ni pa obrisi a ako ne, ko to šiša, ionako je to djubre od slova samo ostalo sta ja pisah.Jer vise nema ni smisla ni ista.Ni tezinu.Jer je pisano za nepostojeceg.Nikad vise.Svako dobro,Nina.I kako to da me ubiju pre smrti.Obrisi, kad stignes.Hvala.


Sve sto si napisala bile su tvoje emocije
koje si iskazala kroz reci..a prelepe su
Necu da brisem nesto takoi lepo..
Pozdrav
 
ZAMoLILA BIH MODERACIJU KAO OTVARALAC TEME Eh- DA OBRISE OVE SLIKOVNICE POCEV OD 7:3;2012 SVE STO NEMA TEXT
skoro pa za pdf sex erotika ILI TEMU SMESTI U ARHIVU A MOZE SE I CELA OBRISATI
AKO SAMA MODERACIJA I ADMINISTRACIJA SA OVIM NEMA VEZE
HVALA UNAPRED ;NADAM SE DA NECU MORATI JOS JAVNO DA INTERVENISEM
LG NEMIR.
 
Pre svega moderacija tebe moli da iskljucis caps lock

moderacija je videla sve ovo i ne samo na tvojoj temi
ali sam cekala da se sami postavljaci jave i pobune
protiv ovakvih desavanja.na koja stalno skrecem paznju i opominjem
nadam se da ce ovo biti dovoljan apel korisnicima na Romantici
a oni znaju koji su da prekinu sa kacenjem slika gde god im padne na pamet..
Postoje i druga sredstva za zaustavljanje ovakvih desdavanja ali ja zaista ne
zelim da ih primenjujem..sve do trenutka kada ne budem morala

tema ociscena od 53 .strane
 
Hvala za ciscenje slika ,zelim jos da napomenem da nemam nista protiv postovanja slika
i ja sam medju prvima koja pored stihova , textova ostavlja rado fotografije .
Ali se radi o tome da temu nisam zamisljala kao slikovnicu bez texta , ja se nisam bunila
ko god je ostavio text uz sliku a ovo je bilo malo preterano tako da sam intervenisala .
Rado pisem a jos radije vas citam kada imam vremena
Pozz. Nemir
 
Ako išta znači i moje mišljenje:
U redu je kada postavljaču teme padne na pamet da u svojoj temi zahteva čišćenje,ali npr.siguran sam da na temi "Čekajući",mog dugogodišnjeg prijatelja Romanticusa,koji me je dosta puta i repnuo za moje postove na toj temi,
mislim da nije trebalo brisati fotkice.I sam je prilikom postavljanja teme obrazložio da može da se postavlja šta nam padne na pamet,a vezano je za čekanje voljene osobe itd...
Stao bih sada u odbranu svih koji postavljaju fotke ovde-a ima ih dosta koje su baš ROMANTIČNE.
Ne mogu se svi izražavati rečima,ili možda neko smatra da samo pisci i pesnici mogu biti romantični???
Hoćete da počnem da nabrajam slikare Romantičare ???
Fotografe???
Plesače???
MUZIČARE ???
Ili svi mi treba da se raselimo odavde i da ne dolazimo na Romantiku???

A možda ja zaista i nisam romantičan???
Ko je u stanju sada da mi vrati moje postove,moje teme i sve ostalo što je izbrisano,a deo je moje ličnosti,moga karaktera-MENE ovakvog kakav sam???
Ili treba da pređem i preko toga???
Ili je sve ovo samo nečiji hir u želji da izbriše neku ličnost iz svoga života???
E pa ne može to tako!!!
 
Kao umetnik-dakle neko ko ima nekakva osećanja i sposoban je da ih iskaže na neki od mogućih načina,mogu da dodam samo da:
Često,stvorivši neko delo,ono započinje svoj život i živi nezavisno od nas.Kao i dete,kome ste podarili život,ono i ne treba da bude ono što smo mi zamislili da će biti,već nešto sasvim lično-svoje.Tako nam se otimaju i teme koje postavimo-i dobro je to što je tako-ako želimo život toj temi.

A što se tiče Romantizma-izvolite:


http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%BC
 
Ne želim ni sa kim da se svađam ovde,ovo može da preraste samo u debatu dokle usaglasimo stavove ili u suprotnom neću učestvovati u opšte.
Jednostavno ne želim više da mi se obriše niti jedan post bez prethodnih dogovora.

Pozdrav!
 
Necemo se svadjati jer toga nikada nije biol na Romantici niti ce biti...a ni debatovati oko slika i muzickih spotova...
Procitaj linkove kada te vec mrzi da sam prelistas ...Slike i muzicki spotovi koji se kace bez reda i smisla osim za
onog ko to radi ce se kao i do sada ..brisati.. i tu dogovora nema..I jos nesto..Pdf Romantika nije nicija prcija i ne
pripada samo i jedino Tebi da bi mogao da radis sta hoces a ni meni ni ostalima koji postuju ovde..vec pored nas pripada i
hiljadama drugih korisnika Krstarice koji dolaze da nesto procitaju a ne da iskljucivo i jedino gledaju vec vidjene slike sa neta
po hiljaditi put koje se besomucno ponavljaju..i jos da dodam..ono sto Ti a ni ostali ne znate..je da redovno dobijam primedbe
i zalbe sto javno ovde sto na pp.. na postavljanje slika i muzckih postova..nema par dana da se korisnica i postavljac teme Eh...
javno pobunila i to sa pravom...zar ti to nije bio dovoljan pokazatelj..pri tom Romantikus koji je i moj prijatrelj i drug sigurna sam
nije odusevljen sto mu se tema zatrpava slikama....pri tom ima korisnika koji vise ne dolaze na Romantiku upravo zbog ovakvih
desavanja i to su mi i rekli..cak znate jako dobro i koji su to korisnici a koji veoma nedostaju Romantici.Pri tom postoji vise od 5 tema
na Romantici gde mozes da postavis slike koje se tebi svidjaju ..na temama koje sluze sa pisanje to nece moci ..osim ..ali to vise necu
da ponavljam kao papagaj..jer se to zna...

Nadam se da cemo se razumeti i u to ime te pozdravljam


http://forum.krstarica.com/showthre...o-procitaj?p=20344085&viewfull=1#post20344085

i
http://forum.krstarica.com/showthre...o-procitaj?p=20367751&viewfull=1#post20367751
 

Jedan od korisnika mi je na molbu i opomenu da se ne kace slike na temama koje nisu predvidjene za to
rekao..da to izgleda vazi samo za njega..tog korisnika/korisnicu..

da ne bude zabune ..ponovo ponavljam apel

Molim sve korisnike pdf Romantika po ko zna koji put da ne kaces slike na temama koje nisu predvidjene za to..
svi takvi postovi bice brisani..za same slike postoji nekih desetak tema gde se mogu iste postavljati
 
Ovaj pdf obiluje dobrom muzikom, lepim citatima i interesantnim fotografijama, ali bi bilo dobro da otovrimo neke diskusije na temu romantike i da malo popričamo o stvarima koje volimo, razmenimo mišljenja, stavove, međusobno se posavetujemo.

Zato vas ovim putem pozivam da otvorite neke teme o kojima bismo mogli da porazgovaramo.

Muzika i slike stvaraju sjajnu atmosferu, ali pored njih i ovako možemo malo bolje jedni druge da upoznamo, a i o nama samima otkrijemo nešto zanimljivo i novo.

;)
 
M O L B A

Molim sve forumaše da ne postavljaju slike veće rezolucije od 800×600.
To nije moja želja,ili želja moderatora,to je PRAVILO koje se treba poštovati.
Hvala na razumijevanju i nadam se da nitko neće shvatiti osobno ako je nj slika obrisana.
Sve slike koje su veće od dozvoljene biti će obrisane!
 
molim drage moderatore da mi omoguce da radim ,posla sam vise od 3 teme
6784n6.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top