Strasna

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
E ovako.. Pitanja su sledeca... :)

Da li vam je muskarac ikada rekao da vas se ponekad plasi...?

Odnosno, pitanje za forumase- Da li vas je nekad uplasila vasa devojka i sta je to bilo..?

Svakim danom nesto novo saznamo o svom decku/devojci...

Meni je npr. malopre decko rekao da me se ponekad plasi... :rumenko:

Bilo je nekih strasnih momenata i meni se to mnooogoo mnogoo svidelo, a vidim da ni njemu nije bilo toliko lose...

Cega tu ima da se plasi...? :dontunderstand:
 
E ovako.. Pitanja su sledeca... :)

Da li vam je muskarac ikada rekao da vas se ponekad plasi...?

Odnosno, pitanje za forumase- Da li vas je nekad uplasila vasa devojka i sta je to bilo..?

Svakim danom nesto novo saznamo o svom decku/devojci...

Meni je npr. malopre decko rekao da me se ponekad plasi... :rumenko:

Bilo je nekih strasnih momenata i meni se to mnooogoo mnogoo svidelo, a vidim da ni njemu nije bilo toliko lose...

Cega tu ima da se plasi...? :dontunderstand:

Strašnih ili strasnih?
 
E ovako.. Pitanja su sledeca... :)

Da li vam je muskarac ikada rekao da vas se ponekad plasi...?

Odnosno, pitanje za forumase- Da li vas je nekad uplasila vasa devojka i sta je to bilo..?

Svakim danom nesto novo saznamo o svom decku/devojci...

Meni je npr. malopre decko rekao da me se ponekad plasi... :rumenko:

Bilo je nekih strasnih momenata i meni se to mnooogoo mnogoo svidelo, a vidim da ni njemu nije bilo toliko lose...

Cega tu ima da se plasi...? :dontunderstand:

Da jedan mi je rekao ali on je bio papak pa to ne računam:p...pa kad bi nam rekla kakav je to strašan momenat bilo bi lakše za diskusiju....msm čisto radi poređenja naših iskustava.;)
 
pa nemam pojma.. bili smo zajedno i sedeli smo na nekoj klupici pored reke i nekako sam mu sela u krilo i eto.... lozila sam ga malo i posle smo nesto pr icali i rekao mi je da me se ponekad p lasi...

posto me obicno zove medena, slatka ja sam ga navodila da doda i strasna...
 
E ovako.. Pitanja su sledeca... :)

Da li vam je muskarac ikada rekao da vas se ponekad plasi...?

Odnosno, pitanje za forumase- Da li vas je nekad uplasila vasa devojka i sta je to bilo..?

Svakim danom nesto novo saznamo o svom decku/devojci...

Meni je npr. malopre decko rekao da me se ponekad plasi... :rumenko:

Bilo je nekih strasnih momenata i meni se to mnooogoo mnogoo svidelo, a vidim da ni njemu nije bilo toliko lose...

Cega tu ima da se plasi...? :dontunderstand:
cuj da me se plasi?:eek:
 
pa nemam pojma.. bili smo zajedno i sedeli smo na nekoj klupici pored reke i nekako sam mu sela u krilo i eto.... lozila sam ga malo i posle smo nesto pr icali i rekao mi je da me se ponekad p lasi...

posto me obicno zove medena, slatka ja sam ga navodila da doda i strasna...

:zcepanje::zcepanje:...joj majko mila ako se on od toga uplašio onda stvarno ne znam šta da mislim:think:..... ja mislila da si ga vezala za radijator i terala ga ti bude psić:zper:
 
E ovako.. Pitanja su sledeca... :)

Da li vam je muskarac ikada rekao da vas se ponekad plasi...?

Odnosno, pitanje za forumase- Da li vas je nekad uplasila vasa devojka i sta je to bilo..?

Svakim danom nesto novo saznamo o svom decku/devojci...

Meni je npr. malopre decko rekao da me se ponekad plasi... :rumenko:

Bilo je nekih strasnih momenata i meni se to mnooogoo mnogoo svidelo, a vidim da ni njemu nije bilo toliko lose...

Cega tu ima da se plasi...? :dontunderstand:

kapiram da mislis na seksualne momente. ondak ti je decko prilicno neiskusan, nemoj negativno ovo da shvatis:)
ne verujem da sam bila u situacijama da me se decko plasio. nekad se preplasim same sebe ali to su neke druge stvari. koliko mogu da budem bez limita i koliko, da nisam vaspitavana tako kako jesam, mogu da budem beskrupulozna. al jezivo. a opet, nisam, jer sam vremenom naucila da obuzdavam samu sebe i da energiju kanalisem na pozitivno. u suprotnom mislim da bih bila nesto kao staljin ili slicno hihihi :rumenko:
 
E ovako.. Pitanja su sledeca... :)

Da li vam je muskarac ikada rekao da vas se ponekad plasi...?

Odnosno, pitanje za forumase- Da li vas je nekad uplasila vasa devojka i sta je to bilo..?

Svakim danom nesto novo saznamo o svom decku/devojci...

Meni je npr. malopre decko rekao da me se ponekad plasi... :rumenko:

Bilo je nekih strasnih momenata i meni se to mnooogoo mnogoo svidelo, a vidim da ni njemu nije bilo toliko lose...

Cega tu ima da se plasi...? :dontunderstand:

Nikada nikoga ne plasim,u smislu svog ponasanja,da imaju cega da se plase..ali ja po njima vidim da se mnogi muskarci plase pametnih zena,samosvesnih,zena koje znaju sta hoce,vedrog duha..oni to nekako odmah tumace,da si neka odmah uobrazena,nedodirljiva..ne znam zbog cega,a ja bas nemam takav stav,niti sam uobrazena,nisti nista...mislim da me se samo "plase"slabici od muskaraca,koji su karakterno do mene slabiji..ti me se mozda i "plase"...oni koji su svesni sebe,svog intelekta,karaktera,onoga sta su i kakvi su...sa njima nisam nikada imala problema,da kazem...ne vole muskarci zene koje su karakterno jake i snazne volje,a takva sam ja..ne u smislu da se plase,ali ajde da kazem,da zaziru oni,koji ne mogu da me prate karakterno,od kojih sam jaca i snaznija licnost..ko bi rekao,da sam takva ja...tako krhe gradje,a opet tako cvrste volje...:):):)
 
E ovako.. Pitanja su sledeca... :)

Da li vam je muskarac ikada rekao da vas se ponekad plasi...?

Odnosno, pitanje za forumase- Da li vas je nekad uplasila vasa devojka i sta je to bilo..?

Svakim danom nesto novo saznamo o svom decku/devojci...

Meni je npr. malopre decko rekao da me se ponekad plasi... :rumenko:

Bilo je nekih strasnih momenata i meni se to mnooogoo mnogoo svidelo, a vidim da ni njemu nije bilo toliko lose...

Cega tu ima da se plasi...? :dontunderstand:

jeste...uplasila me jedna zestoko, davno bese ali pamtim..uh...:mrgreen:
kad decaku, tek novopecenom srednjoskolcu, devojka kaze da joj kasni preko 3 nedelje i da joj nikad ne kasni - decak zna da se utronja...
sva sledeca kasnjenja su bila macji kasalj ali to prvo...trebalo ga je preziveti i docekati epilog uz U2 - sunday bloody sunday ....UH!!!
 
Poslednja izmena:
kapiram da mislis na seksualne momente. ondak ti je decko prilicno neiskusan, nemoj negativno ovo da shvatis:)
ne verujem da sam bila u situacijama da me se decko plasio. nekad se preplasim same sebe ali to su neke druge stvari. koliko mogu da budem bez limita i koliko, da nisam vaspitavana tako kako jesam, mogu da budem beskrupulozna. al jezivo. a opet, nisam, jer sam vremenom naucila da obuzdavam samu sebe i da energiju kanalisem na pozitivno. u suprotnom mislim da bih bila nesto kao staljin ili slicno hihihi :rumenko:


hm.. izgleda da sam iskusnija.. ali kakve veze ima iskustvo, sta ima muskarac da se plasi.. pa zasto je musko.. :dontunderstand:
 
E ovako.. Pitanja su sledeca... :)

Da li vam je muskarac ikada rekao da vas se ponekad plasi...?

Odnosno, pitanje za forumase- Da li vas je nekad uplasila vasa devojka i sta je to bilo..?

Svakim danom nesto novo saznamo o svom decku/devojci...

Meni je npr. malopre decko rekao da me se ponekad plasi... :rumenko:

Bilo je nekih strasnih momenata i meni se to mnooogoo mnogoo svidelo, a vidim da ni njemu nije bilo toliko lose...

Cega tu ima da se plasi...? :dontunderstand:

Nije:D

Osim bivšeg koji je izjavio da ga plaši to što je jedini muškarac u životu koji
mi je pasovao i pri tome je mislio JOŠ UVEK :lol:
 
Ajoj,kada krene dernjava to je nešto najgore,tome kao da nema kraja.Preko telefona kada se dešava barem možeš da ga skineš sa uveta,ali uživo.....:roll:Možda da se zvižduće u sebi.
Kako samo neke devojke imaju jak glas,evo i sada se naježim pri pomisli na to,brrr.:lol:

Poenta,plaši me dreka jako,ne mislim da se time bilo šta može rešiti.Civilizovan i miran razgovor je uvek najbolji lek.
 
hm.. izgleda da sam iskusnija.. ali kakve veze ima iskustvo, sta ima muskarac da se plasi.. pa zasto je musko.. :dontunderstand:

jebbote pa oni su cesto nesigurni. narocito ako su mladi ili ne bas iskusni el sta ti ja znam...
i ondak iskustvo to regulise.
ebote, sta ima da se plasi, pa on je musko. ma ljudsko je bice, nije neljud:confused:
 
E ovako.. Pitanja su sledeca... :)

Da li vam je muskarac ikada rekao da vas se ponekad plasi...?

Odnosno, pitanje za forumase- Da li vas je nekad uplasila vasa devojka i sta je to bilo..?

Svakim danom nesto novo saznamo o svom decku/devojci...

Meni je npr. malopre decko rekao da me se ponekad plasi... :rumenko:

Bilo je nekih strasnih momenata i meni se to mnooogoo mnogoo svidelo, a vidim da ni njemu nije bilo toliko lose...

Cega tu ima da se plasi...? :dontunderstand:

I ja te se plasim...:sad2: stra' me..:( ti si takva zenska.ta energija verovatno zraci iz tebe i zastrsuje..otkud znam.verovatno zato sto si fear junkie..mozda zbog toga te se plasi,rekla si da je bilo nekih strasnih situacija i da su tis e mnogo svidele..po meni je to znak da nesto nije u redu sa tobom..no hard feelings,postoje lekici za to.:ok:
 
Nikada nikoga ne plasim,u smislu svog ponasanja,da imaju cega da se plase..ali ja po njima vidim da se mnogi muskarci plase pametnih zena,samosvesnih,zena koje znaju sta hoce,vedrog duha..oni to nekako odmah tumace,da si neka odmah uobrazena,nedodirljiva..ne znam zbog cega,a ja bas imam takav stav,i jesam uobrazena,sve od gore navedenog...

ovo odmah ovako editovano moze da se prebaci u licne oglase ona trazi njega..:rumenko: :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
ovo odmah ovako editovano moze da se prebaci u licne oglase ona trazi njega..:rumenko: :)

Ne,ja ne trazim njega,jer ja njega vec imam..hvala na pitanju,vec sam tri godine u vezi,kada moram da se ispovedam vec...:mrgreen: Zao mi je sto me tako dozivljavas...tamo si malo nadodao i izokrenuo moj post,kako se tebi dopada,odnosno,kako ti smatras da treba da zvuci..Jesam:pametna,samosvesna,ali nisam nedodirljiva,niti uobrazena...ne citas pazlijivo moj post..Biti svestan svojih kvaliteta,ne znaci,da nosicem paras oblake..bas naprotiv...Biti svestan onoga sta si,a opet biti prirodan i pristupacan,to je odlika normalnih ljudi..naravno,svako ima pravo na svoje misljenje,a moje je da kazem,da ti u svojoj predstavi o meni i proceni...Debelo gresis.:)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne,ja ne trazim njega,jer ja njega vec imam..hvala na pitanju,vec sam tri godine u vezi,kada moram da se ispovedam vec...:mrgreen: Zao mi je sto me tako dozivljavas...tamo si malo nadodao i izokrenuo moj post,kako se tebi dopada,odnosno,kako ti smatras da treba da zvuci..Jesam:pametna,samosvesna,ali nisam nedodirljiva,niti uobrazena...ne citas pazlijivo moj post..Biti svestan svojih kvaliteta,ne znaci,da nosicem paras oblake..bas naprotiv...Biti svestan onoga sta si,a opet biti prirodan i pristupacan,to je odlika normalnih ljudi..naravno,svako ima pravo na svoje misljenje,a moje je da kazem,da ti u svojoj predstavi o meni i proceni...Debelo gresis.:)

missim mda ne gresim,ti si od onih kvazi dobrica.a u prirodi jedna od najzeznutijih riba.tesko tom koji je sa tobom,jos nije ni svestan u sta se upustio..samo mogu da kazem.hvala bogu da nisam na njegovom mestu..:pop2:
ali nebitno samo uzivaj.:) all the best.
 
Poslednja izmena od moderatora:
missim mda ne gresim,ti si od onih kvazi dobrica.a u prirodi jedna od najzeznutijih riba.tesko tom koji je sa tobom,jos nije ni svestan u sta se upustio..samo mogu da kazem.hvala bogu da nisam na njegovom mestu..:pop2:
ali nebitno samo uzivaj.:) all the best.

Pa,ja mislim da si ti od onih kvazi slabica,gore napomenutih u mom postu...:) ja uopste nisam zeznuta,kako ti kazes..vec znam i sta hocu od zivota i sta necu,optimista sam,a to neke muskarce,koji bas i nisu neki jak karakter kao ja,plasi,pa im je lakse onako obezvrediti to,komntarom kvazi dobrica..jao,pa to ispade,da sam ja dobrica kao,da se pretvaram,je li? E,to su vec teske optuzbe...:mrgreen: Naravno da je svestan,i svih mojih i vrlina i mana,uostalom kao i ja njegovih, cim sam sa njim sve ove godine....Pa,ti ne bi mogao ni biti na njegovom mestu,ni pod razno,jer volim muskarce koji imaju karakter i koji mene mogu pratiti..:)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa,ja mislim da si ti od onih kvazi slabica,gore napomenutih u mom postu...:) ja uopste nisam zeznuta,kako ti kazes..vec znam i sta hocu od zivota i sta necu,optimista sam,a to neke muskarce,koji bas i nisu neki jak karakter kao ja,plasi,pa im je lakse onako obezvrediti to,komntarom kvazi dobrica..jao,pa to ispade,da sam ja dobrica kao,da se pretvaram,je li? E,to su vec teske optuzbe...:mrgreen: Naravno da je svestan,i svih mojih i vrlina i mana,uostalom kao i ja njegovih, cim sam sa njim sve ove godine....Pa,ti ne bi mogao ni biti na njegovom mestu,ni pod razno,jer volim muskarce koji imaju karakter i koji mene mogu pratiti..:)

slazem se.nasla si budalu koja je kraj ociju slepa.a sto se tice da li ko slabic ili ne,to je dikutabilno.ja sma sa svojih 18 godina zaradio vise nego ti.sve sa svojih deset prstiju.nesto sam stvorio.nista mi nije dato,a u srbiji je to jako tesko,mislim na posten rad naravno mislim.
ali jesam se zenuo par puta,sa takvim slatkorecivim i dobrim ribama popu tebe.ali ne vise.
bio sam i ja jednom slep kraj ociju alis e magla digla,sto bi rekli,a druge mozes da varas ali mene ne.ja jesam zenskaros i "slab na zenske"..eto mozda sam tu samo slab karakterom sto bi ti rekla,ali ja otvoreno priznajem.nisam dvolican.Mene samo plase takve poput tebe,posto takve ispadnu gore od onih sponzurusa za koje otvoreno znas da je sa tobom zbog kesa,ali je iskrena,odnosno to se vidi.ali takve "fine" devojke njcesce ispadnu 10 puta gore kucke od sponzorusa..
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top