Trash horror-izgubljeni film-pomoc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Cagliostro

Ističe se
Poruka
2.232
Da li neko zna naziv ovog filma :
Radnja se odvija u nekoj podzemnoj vojnoj bazi ili nechemu slichnom... Na pocetku filma u nju dospeva neki devojcurak u blazenom stanju, koji je prethodno pobegao od nekog cuda-juda dvanaestoglavog, a u utrobici mu nosi sincinu, neko stvorenjce nalik na tudjine iz Allien kvadriologije... I tako, posle porodjaja, stvorenjce na brzinu izraste u stvora i pocne sa terorisanjem ekipe... Posle mini genocida, dvoje uspevaju da dignu bazu u vaduh (muzjak je naravno ranjen, ali je u stanju da sepa) i odlaze da (verovatno) zive srecno i zadovoljno ever after...

Mislim da je snimljen osamdesetih, nisam siguran, a nesto se ne secam ni ko glumi... Film je verovatno poprilicno smesan ali je jedan od prvih horora koje sam gledao (nisam jos ni u skolu krenuo :) )pa bih hteo da ga ponovo pogledam i ako nista drugo, da se lepo nasmejem... ;)

Zna neko o kom filmu je rec?
'fala lepo ;)
 
Davno sam ga gledao,neki klon Aliena ali dosta dobro urađen...Sad vidim na IMDB-u da nije... Imaš sajt bloody-disguisting.com Ako oni ne znaju niko ne zna...;)
P.S.Ima neki Beba Ubica ili tako nešto...Samo ''stvor'' nikade ne odraste već u obliku bebe čini zlo i naopako:think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top