Kako biste nazvali novi most preko Ade?

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/179015/Kako-biste-nazvali-novi-most-preko-Ade
Kako biste nazvali novi most preko Ade?
Beograd bi trebalo da bude bogatiji za još jedan most - ovoga puta to će biti most preko Ade Ciganlije koji će povezivati Čukaricu i Novi Beograd.
17648_most-preko-ade_f.jpg

Pozivamo vas da nam pošaljete vaše predloge naziva budućeg mosta. Predloge možete pisati u polju za komentare ispod ovog teksta, a možete se beogradskoj rubrici "Blica" javiti i putem mejla beogradska@blic.rs.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Имам пар предлога
1. НАЈДУЖА ПРЕВАРА
2. МОСТ ЗВАНИ ЖЕЉА
3. ПРОМАШЕНА ИНВЕСТИЦИЈА....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/179015/Kako-biste-nazvali-novi-most-preko-Ade
Kako biste nazvali novi most preko Ade?
Beograd bi trebalo da bude bogatiji za još jedan most - ovoga puta to će biti most preko Ade Ciganlije koji će povezivati Čukaricu i Novi Beograd.
17648_most-preko-ade_f.jpg

Pozivamo vas da nam pošaljete vaše predloge naziva budućeg mosta. Predloge možete pisati u polju za komentare ispod ovog teksta, a možete se beogradskoj rubrici "Blica" javiti i putem mejla beogradska@blic.rs.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Имам пар предлога
1. НАЈДУЖА ПРЕВАРА
2. МОСТ ЗВАНИ ЖЕЉА
3. ПРОМАШЕНА ИНВЕСТИЦИЈА....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Једна од најдужих превара ОК, мост звани жеља и то је ОК, ал што промашена инвестиција леба ти, инвестиција јесте надувана, али промашена то никако не. Промашај је што се истовремено не граде бар још два моста, и километар по километар метроа истовремено!
Мислим да си имао лепу замисао, али ти је реализација лоша!
 
Једна од најдужих превара ОК, мост звани жеља и то је ОК, ал што промашена инвестиција леба ти, инвестиција јесте надувана, али промашена то никако не. Промашај је што се истовремено не граде бар још два моста, и километар по километар метроа истовремено!
Мислим да си имао лепу замисао, али ти је реализација лоша!

Брате....Километар овога моста има да кошта државу
ко три упоредна моста...
Ваљда знаш...како жути раде темељно....?
:per: :per: :per:
 
Једна од најдужих превара ОК, мост звани жеља и то је ОК, ал што промашена инвестиција леба ти, инвестиција јесте надувана, али промашена то никако не. Промашај је што се истовремено не граде бар још два моста, и километар по километар метроа истовремено!
Мислим да си имао лепу замисао, али ти је реализација лоша!

ne znam sto je naduvano,za most te velicine cena 120 miliona a obnova gazele koji je kao greda 60 miliona,najbolje je da se zove virtualni most,iako odlicno napreduje neki ga jos ne vide ili ne zele da vide:cool:
 
Брате....Километар овога моста има да кошта државу
ко три упоредна моста...
Ваљда знаш...како жути раде темељно....?
:per: :per: :per:

da li ti uopste znas o kakvom mostu se radi.3+3 trake plus deo za buduci metro+sa obe strane staze za pesake,najbolje da moze da se napravi sve to za milion eura i da ostane kusur
 
ne znam sto je naduvano,za most te velicine cena 120 miliona a obnova gazele koji je kao greda 60 miliona,najbolje je da se zove virtualni most,iako odlicno napreduje neki ga jos ne vide ili ne zele da vide:cool:

Надувано је то што је са мислим 90 цена "због раста цене челика на свестком тржишту" отишла на 120, а кад су цене челика отишле у три лепе материне (на доле) онда ниси могао да нађеш ниј једног званичника који би рекао да то што је цена челика пала значи и да ће мост биит јефтинији!
Али нека само граде, досада се само крало а ништа се није градило, сада бар нешто раде!
 
Надувано је то што је са мислим 90 цена "због раста цене челика на свестком тржишту" отишла на 120, а кад су цене челика отишле у три лепе материне (на доле) онда ниси могао да нађеш ниј једног званичника који би рекао да то што је цена челика пала значи и да ће мост биит јефтинији!
Али нека само граде, досада се само крало а ништа се није градило, сада бар нешто раде!

pa poenta je da se ovaj most radi po novom metodu gde se istovremeno projektuje i gradi,i prate se medj.standardi tako da se uopste ne zna da li ce biti 90,100 ili 110,po fidic standardima tacno je propisano kako se racuna cena svih materijala u svakom trenutku,a posto je pod nadzorom medj.banaka mislim da je mala mogucnost nekog lopovluka.vazno je da napreduje:ok:
 

Back
Top