Radovan Karadzic uvodna reč odbrane

TEBE MOGU UBITI RADOVANE AL TVOJE IME I TVOJE DELO - NIKADA

LEGENDA SRPSKI HEROJ I JUNAK RADOVAN KARADZIC

RadovanKaradzic.JPG


ZIVEO
 
Zašto se ne brišu besmisleni postovi poput nekoliko napisanih? Čemu služe smajliji bez nekog smislenog teksta, čemu služe uvrede i nepismeni komentari?
Ukoliko se neko ne slaže sa odbranom Radovana Karadžića, ili bilo čime vezanim za njega (a ja sam jedan od onih koji nemaprevisko mišljenje o njemu) neka napiše svoje viđenje situacije, ako ume. Ovo treba da bude rasprava, tj. razmena informacija i mišljenja, ne istresanje ličnih frustracija, sakupljenih gledanjem raznih TV stanica.
 
Radovan Karadžić je optužen na osnovu individualne kaznene odgovornosti (članak 7.1. Statuta Haškog tribunala) i kaznene odgovornosti nadređenog (tzv. "zapovjedna odgovornost", članak 7.3. Statuta) za: genocid, sudjelovanje u genocidu, istrjebljenje, ubojstvo, hotimično lišavanje života, progone, deportaciju, nečovječna djela, protupravno teroriziranje civila i uzimanje talaca.
 
Zašto se ne brišu besmisleni postovi poput nekoliko napisanih? Čemu služe smajliji bez nekog smislenog teksta, čemu služe uvrede i nepismeni komentari?
Ukoliko se neko ne slaže sa odbranom Radovana Karadžića, ili bilo čime vezanim za njega (a ja sam jedan od onih koji nemaprevisko mišljenje o njemu) neka napiše svoje viđenje situacije, ako ume. Ovo treba da bude rasprava, tj. razmena informacija i mišljenja, ne istresanje ličnih frustracija, sakupljenih gledanjem raznih TV stanica.

..a sta si ocekivao ?..nesto smisleno, pametno?..
 
Radovan Karadžić je optužen na osnovu individualne kaznene odgovornosti (članak 7.1. Statuta Haškog tribunala) i kaznene odgovornosti nadređenog (tzv. "zapovjedna odgovornost", članak 7.3. Statuta) za: genocid, sudjelovanje u genocidu, istrjebljenje, ubojstvo, hotimično lišavanje života, progone, deportaciju, nečovječna djela, protupravno teroriziranje civila i uzimanje talaca.


za sve ovo treba da se kazni i tvoj ceo vojni,policijski i politicki vrh
 
Radovan Karadžić je optužen na osnovu individualne kaznene odgovornosti (članak 7.1. Statuta Haškog tribunala) i kaznene odgovornosti nadređenog (tzv. "zapovjedna odgovornost", članak 7.3. Statuta) za: genocid, sudjelovanje u genocidu, istrjebljenje, ubojstvo, hotimično lišavanje života, progone, deportaciju, nečovječna djela, protupravno teroriziranje civila i uzimanje talaca.

Да тај члан стварно важи за све - ја не знам који би 'рват остао на слободи! :cool:
 
Kako ih Seselj tovari, tako ce i Raso Legenda!!!

A vi mozete mlatiti prazne slame, rofle smajlice postovati do zore i vase krvozedne U frustracije ovde leciti (ima za vas pacijente mesta na krsti, samo dodjite)...

Ali, cinjenica je da je Raso napravio RS, demokratsku drzavu Srpskog naroda gde joj je i mesto.

Mozete samo plakati i neke zlocine izmisljati... i prepisivati vase iz novije istorije.
Znam, dokumentovano je, da imate pun klinac tih fascikala sa "ustaskim junackim" klanjem Srpske nejaci.... :)


Raso care, uteraj im ga kako im ga i Seselj uteruje!!! Do yaya, da im svapske oci ispadnu iz tintare!!!



:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Radovan Karadžić je optužen na osnovu individualne kaznene odgovornosti (članak 7.1. Statuta Haškog tribunala) i kaznene odgovornosti nadređenog (tzv. "zapovjedna odgovornost", članak 7.3. Statuta) za: genocid, sudjelovanje u genocidu, istrjebljenje, ubojstvo, hotimično lišavanje života, progone, deportaciju, nečovječna djela, protupravno teroriziranje civila i uzimanje talaca.

Брате, ниси добро информисан, Караџић је Бин Ладен :mrgreen: Ниси знао ? Ето да те ја обавестим :mrgreen:

тешко теби којој мачки у џаку верујеш сине брутееееееееее
 

Back
Top