Zabranjeno doterivanje

povela se ova prica na nekoliko tema na raznim pdfovima...
elem...vec sam pricala imam drugaricu koje ja sa kretenom...taman se dovela u red zategla smrsala utegla upisala super fax i zakaci se za idiota i sve padne u vodu...ugoji se jako (jojo efekat) prestane da se sminka, pocne babski se oblaci, prekine prijateljstvo sa drugovima, ne uspostavlja prijateljstvo niti bilo kakav kontakt sa koleginicama i kolegama sa faxa, smanji ucenje...ma sve najgore...zasto...pa kreten je tako zahtevao...sacekuje je na faksu pravi scene sto ima muskog asistenta, pravi scena ako ne stigne da se javi na mobilni ...ma sve zivo...preti batanama ubijanjem i sl...eno je jos je s njim, par godina...fura fax jedva ( a bila vukovac...steta) totalno je nesigurna u sebe nezadovoljna ma tuga....sad polako pocinje da se dize i pokrece...zasto...pa oladila se malo od njega...jos su zajedno al proslo je njegovih pet minuta (u stvari par godina) slave ...iskreno navijam da se ponovo dovede u red podigne sebi samopuzdanje otkaci debila i poleti

nesigurnost i iskompleksiranost ju je i dovela dotle da se spetlja sa idiotom...sta je on sve radio ljudi moji pa ja sam morala par puta popijem secer i vodu zbog njega
Kako tuzna prica j.bt :roll:
Nije mi jasno, zasto, zasto?
 
Poznavala sam čoveka koji svojoj ženi nije dozvoljavao da radi na svom fizičkom izgledu,znači išla je dlakava ko Jeti, frizuru je pravila dva puta godišnje, o garderobi neću ni da govorim:( A stalno se okretao i ne retko prilazio, devojkama koje bi mogle ćerke da mu budu, naravno sve su bile doterane, sušta suprotnost od onoga što je imao kod kuće.
Mene sad zanima da li takvi muškarci nemaju poverenja u svoje žene... ili su ljubomorni... ili je nešto treće u pitanju?

Dijagnoza: GAD
..ljubomora. Da mu ne nabije rogove u pretjeranom izdanju.

Nesiguran žohar.
 
joj.
imala sam koleginicu :(
mnogo lepa zena, ali brate, muz joj nije dao... taj slucaj iz naslova.
neke heklane suknje, frizura katastrofa, cipele kao iz crvenog krsta ,,,
a on - da vidite - baja.
leviske, neki kao kozni sakovčić, gilje super...

to je ta boles' ali ovde ima i komplikacija - ćerka im se oblači kao drolja, ali bukvalno kao drolja - nema veze što je to oskudno, nego je prejeftino (estetski mislim )
i njemu to apsolutno ne remeti duševni mir. oduševljen je.

žena ne sme da kaže da puši, a ćerki redovno kupuje box pljuga za nedelju dana, da slučajno ne zafali ...

e to je dijagnoza ...

izvinjavam se zbog zbrdazdola stila, nešto sam umorna i disleksična :)
 
Poznavala sam čoveka koji svojoj ženi nije dozvoljavao da radi na svom fizičkom izgledu,znači išla je dlakava ko Jeti, frizuru je pravila dva puta godišnje, o garderobi neću ni da govorim:( A stalno se okretao i ne retko prilazio, devojkama koje bi mogle ćerke da mu budu, naravno sve su bile doterane, sušta suprotnost od onoga što je imao kod kuće.
Mene sad zanima da li takvi muškarci nemaju poverenja u svoje žene... ili su ljubomorni... ili je nešto treće u pitanju?


Znam taj osecaj... To nepoverenje i ljubomora idu zajedno u paketu. Bilo da zene to priznaju ili ne, zene se sredjuju zbog muskaraca, a njenom muskarcu to smeta... :D
 
Jeste užasno... zato što su i svi muškarci užasni. Tako ti je to, šta ćeš. Moj ti je savet zato da pređeš na žene. Žene su daleko bolji ljudi. To one same najbolje znaju.

Vechina mushkaraca nisu iz ovakvih pricha.
Vechina muhkaraca su divni, dobri i ljudi

Procenat bagre je neshto vechi kod mushkaraca nego kod zzena zato shto im to dozvoljava nadmoch fizichkog argumenta.
 
Kako tuzna prica j.bt :roll:
Nije mi jasno, zasto, zasto?

pa ne mogu da generalizujem...mada kada udjes dublje u slucajeve kojima se bavi ova tema dodjes do jednog sablona...devojke su nesigurne, iskopleksirane, neizgradjene licnosti...i svasta jos...kod nekih vise kod nekih manje...kod nekih je samo neka od navadenih osobina kod nekih sve...
konkretno ova devojka o kojoj pricam je uvek imala hm nazvacu to problem sa indentitetom, povodljiva je jako, cas je darkerka cas slusa narodnjake cas je ateista cas agnostik i tako razni scenariji su tu...
prosto takve devojke su laka meta i odlican ulov idiota koji zele da se izivljavaju i da svoje komplekse lece maltretiranjem slabijeg...on je bio i skins i te fore, naravno sutiro macke ko mali i ostalo...klasicna iskompleksirana budala od metar i zelja da poraste koja kada nidje na slabijeg od sebe iskoristi to za podizanje svog ega
a njoj imoponuje da se neko toooliko za nju interesuje...to je mnogo romanticno znas kad ti preti da ce ti razvali vilicu ako mu se ne javis na mob...to znaci da te mnogo voli :zaljubljena:

:dash:

uvek se takvi spajaju... oni su "idealn" par
 
Ne osudjujem nju, ona je zzrtva
nije z osudu da si slab i ugnjeten
osudjujem njega
jer za osudu je da zloupotrebi nechiju ljubav da bi se izzzivljavao
i glumio boga

Koci mi net pa nisam htela da objasnjavam .U pravu si,ona jeste zrtva ali zar nije sama to izabrala?
Niko ne mora da bude zrtva nekog kompleksasa koji izivljava svoje bolesne fantazije.
Zasto ona to trpi?Zasto cuti citav zivo?Voli da je neko sazaljeva ?
Odrasla i zrela zena moze samo da izabere da bude zrtva jer uvek ima slobodu izbora.
 
E al kao zabranjuju..pa jeste videli vi pre te zene jel su se one oblacile drugacije pa im muz spalio tu sexy odecu..cisto ispunjavanje zelja..ova moja snajka se smeje kad kaze ne da mi ovaj da nosim suknje..ucinio joj uslugu de ce na shtikle da se popenje s fudbalerskim nogama
 
Niko ne bira da bude zzrtva
a kada si zzrtva nisi sposoban da sam izadjesh iz te zamke u kojoj se nadjesh

zato i jeste zzrtva

svakome mozze da se desi
najcheshche se i deshava jakim i samostalnim zzenama
psihichko maltretiranje ti ubije duh
i onda nisi sposobna da vidish, sagledash i izvuchesh se

lako je kad gledash sa strane
ali zzene ili deca koja su u takvoj mashini su sludjeni

A posebna je pricha shto se u ovim situacijama i mushkarci nadju vrlo chesto
kada sve prodje, ako te neko spasi iz tog bezizlaza
chini ti se da to i nisi bio ti
da se nije deshavlao tebi
eto, do te mere takav olosh smuti ljudima mozak...
 
interesantno ali kad god se povede ovako neka slicna polemika nikada se ne javi neko ko je ovo doziveo ili dozivljava...pa da kaze iz licnog iskustva...i da kaze ZASTO ...a i kako ce...da su takvi samosvesni ne bi to ni radili (trpeli ili zlostavljali)
 
Poznavala sam čoveka koji svojoj ženi nije dozvoljavao da radi na svom fizičkom izgledu,znači išla je dlakava ko Jeti, frizuru je pravila dva puta godišnje, o garderobi neću ni da govorim:( A stalno se okretao i ne retko prilazio, devojkama koje bi mogle ćerke da mu budu, naravno sve su bile doterane, sušta suprotnost od onoga što je imao kod kuće.
Mene sad zanima da li takvi muškarci nemaju poverenja u svoje žene... ili su ljubomorni... ili je nešto treće u pitanju?
Moj drug je izjavio da njegova zena ni slucajno ne sme da mu radi oralni sex jer ipak je ona majka njegovog deteta.A posto taj obozava oralni sex, to dobija od drugih devojaka/zena...
Pa pretpostavljam da je i ovaj covek kojeg ti poznajes u tom fazonu:zena je majka i domacica.
 
interesantno ali kad god se povede ovako neka slicna polemika nikada se ne javi neko ko je ovo doziveo ili dozivljava...pa da kaze iz licnog iskustva...i da kaze ZASTO ...a i kako ce...da su takvi samosvesni ne bi to ni radili (trpeli ili zlostavljali)

Svako od nas je iskusio slichnu vrstu manipulacije
manje ili vishe uspeshno izvedenu

Ako smo u tom trenutku jaki
nije nam stalo do te osobe previshe
nismo ranjivi ili previshe zaljubljeni
onda vidimo maltene odmah takve pokushaje i tu osobu oteramo u tri lepe...

ali
ako je u pitanju vesht manipulator
koji nas dohvati u momentu kada nismo sposobni da se odbranimo odmah
pa se nadjemo u vrtlogu
onda smo ga naebali i treba nam mnogo vishe vremena da strgnemo mrezzu te osovbe sa nas

Primera ima hiljadu
u nashim zzivotima
to nisu stvari koje se deshavaju samo nekim drugima
 
Devojka koja zabranjuje momku da se vidja sa drugovima
koja ga kontrolishe telefonom
koja ga ucenjuje emotivnim ispadima

radi istu stvar

Uglavnom kako prepoznati da ste zzrtva manipulacije:

Pod stresom ste konstantno
u strahu ste da ne pogreshite
stalno popushtate jer ste umorni od rasprava

itd itd
 
a imaju li te devojke oca, brata, druga... nekoga da istrese takve budale iz gaća?

Imaju...ali to je jako perfidna igra
zzrtva nije ni svesna da je zzrtva
porodici i prijateljima je nezgodno da se meshaju kad niko ne viche "Upomoch"
I onda sve to traje i traje...i na kraju postane normalno svima...

Inache, treba znati da su takvi tipovi ekstra sharmantni
a nju gledaju da odvoje od svih koji su joj bliski (ili njega, ako to radi zzena mushkracu)

i to je prvi i najjasniji signal da se to deshava
 
Poznavala sam čoveka koji svojoj ženi nije dozvoljavao da radi na svom fizičkom izgledu,znači išla je dlakava ko Jeti, frizuru je pravila dva puta godišnje, o garderobi neću ni da govorim:( A stalno se okretao i ne retko prilazio, devojkama koje bi mogle ćerke da mu budu, naravno sve su bile doterane, sušta suprotnost od onoga što je imao kod kuće.
Mene sad zanima da li takvi muškarci nemaju poverenja u svoje žene... ili su ljubomorni... ili je nešto treće u pitanju?
Supruga mu dlakava, a švalerke obrijane, to govori o širokom dijapazonu njegovih potreba, njegov ukus može zadovoljiti bogata i raznovrsna ponuda, kad su mu na meniju zastupljene cice najrazličitijih profila. ;)

Npr.:
" - Jes' ti to obrijala?
- Joj, izviniiii...
- Pa dobro Bosiljka, može l' se meni u ovom stanu ikad nešto lepo desiti?"... :zcepanje:

Supruga ga pali kad je u tom apa-drapa fazonu, o ukusima ne vredi raspravljati.

Što bi to bio izraz nepoverenja i ljubomore? Poznato je da muškarci, sva ta masa njih koji dolaze u dodir sa jednom ženom, ni na koji način ne utiču na njenu ženstvenost, ne doteruje se žena da bi se istakla pred njima, da bi se dopala i nametnula svojim izgledom jer bi oni da uživaju samo sa picnutim i namontiranim ženkama, ne, pa nju čini ženstvenom i neuredna garderoba, frizura, linija koja nije idealna, loša higijena i sl....:mrgreen::D
Ni bog ni priroda nisu stvorili isfriziranu, izmanikiranu, izdepiliranu, kvarcovanu, naparfemisanu fit ribu odevenu i obuvenu po poslednjoj modi. Šta li je to uticalo da žena postane takva? Potreba za privlačenjem mužjakove pažnje (ili ženkine pažnje, kod onih žena kod kojih je priroda pogrešno kvrcnula par hromozomčića, ili se bog nešto zaneo ambrozijom pa nije dobro natočio) nije, to je dokazano na forumu :mrgreen::D, znači da je taj muž u pravu što ženu neguje u onom izvornom obliku. :mrgreen: :D Ona je i takva kakva je žena, nema govora o ljubomori, posesivnosti i ostalim bolestima muških debilčina, pa ništa ne sputava ostale muškarce da je saleću, morala bi i takva da im se dopadne ako se iole lože na žene, kažu na forumu. :mrgreen::D

PS Takvi likovi mi nisu jasni, očito da ne nalaze zadovoljstvo u tome da njihova partnerka zablista u javnosti. Meni se dopada kad na ulicama ili u kafeima vidim kako moju tetu prate pogledima punim pažnje i divljenja i tipovi i cure. Odmah zatim se ti pogledi usmere ka meni, obično iz radoznalosti, tada procvetam, potvrdi se čovek na taj način, istakne se, podigne sebi cenu. Moraću da joj naredim da ponovo obuče crne čarape i kratku suknjicu, uz one njene čizme sa visokim potpeticama. :think: Samo, nekad mi se čini da nas zagledaju zato što je višlja od mene. :rumenka: :lol:
 

Back
Top