Dozvoljavate ili ne?

Dakle, pitanje koje se odnosi samo na muskarce. Da li ste dobili zenski srednjak ili kaziprst u vasu nevinu guzu, i ako niste da li je bilo nasrtaja od strane vase lepse polovine i ako nije ni toga bilo - da li bi joj dozvolili da vam ga metne?

Na ovoj temi odgovaraju iskljucivo muskarci, samo zensko koje nije odavno ce da se javi ovde pa cemo to znati pa cemo je zadirkivati zbog toga.
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Dakle, pitanje koje se odnosi samo na muskarce. Da li ste dobili zenski srednjak ili kaziprst u vasu nevinu guzu, i ako niste da li je bilo nasrtaja od strane vase lepse polovine i ako nije ni toga bilo - da li bi joj dozvolili da vam ga metne?

Na ovoj temi odgovaraju iskljucivo muskarci, samo zensko koje nije odavno ce da se javi ovde pa cemo to znati pa cemo je zadirkivati zbog toga.

Nikad ne reci nikad al za sada prstenac ne dobih nit odobrih nit mi treba ... :think:
 
Dakle, pitanje koje se odnosi samo na muskarce. Da li ste dobili zenski srednjak ili kaziprst u vasu nevinu guzu, i ako niste da li je bilo nasrtaja od strane vase lepse polovine i ako nije ni toga bilo - da li bi joj dozvolili da vam ga metne?

Na ovoj temi odgovaraju iskljucivo muskarci, samo zensko koje nije odavno ce da se javi ovde pa cemo to znati pa cemo je zadirkivati zbog toga.
Ti misliš da je slučajnost to što se kupam dva puta godišnje? Čoveče, ne pada joj na pamet da spušta ruke ispod mojih ramena... :roll:
 
Jel se to odnosi na oba smera - i on tebi, i ti njemu... u oba slučaja ti je gadno? Uostalom, pitanje sa početka teme je bilo upućeno muškarcima. Šta si se sad ti tu toliko pronašla... dobro, tebi je gadno, nama nije... :D Mislim - zašto ti je toliko stalo da nas ubediš kako je to nešto strašno i gadno? Svako nek' ćera po svome i biće sve u redu. ;)

da u oba slucaja
ko vas ubedjue? ne laskaj sebi...samo iznosim svoje misljenje plus sam rekla i neke medicnske podatke cisto ako nekoga interesuje
 
Poslednja izmena:
Ti bolje da ne citas. :lol: Jer tako nacitana ima samo da zagorcavas zivot onom tvom.
E kada smo kod citanja, es citala ona nova istrazivanja u vezi hiv-a i upotrebe kondoma? :lol:

nikom ja ne zagorcavam zivot, ja sam sa istomisljenikom :mrgreen:

forum je mesto za iznosenje svog misljenja...a ako neko potkrepi svoje misljenje nekim cinjenicama (zvanicnim podacima i sl) to je opet u sluzbi iznosenja svog stava....

mozes sebi da guras u guzu sta god oces...ja nigde nisam osudila takav cin...samo sam iznela svoje razmisljanje...kuzis stari? a ti gurni i pomorazndzu u guzu nikakv problem...tvoja guza :manikir:
(ovo "ti" nije tebi direktno nego uopsteno)
 
Dakle, pitanje koje se odnosi samo na muskarce. Da li ste dobili zenski srednjak ili kaziprst u vasu nevinu guzu, i ako niste da li je bilo nasrtaja od strane vase lepse polovine i ako nije ni toga bilo - da li bi joj dozvolili da vam ga metne?

Na ovoj temi odgovaraju iskljucivo muskarci, samo zensko koje nije odavno ce da se javi ovde pa cemo to znati pa cemo je zadirkivati zbog toga.




Ahaahhahahahahaha, ja mislim da bih joj ja ( posto uvek vracam desetoduplo ) odmah nabio drsku od dzogera u ......
 
Dakle, pitanje koje se odnosi samo na muskarce. Da li ste dobili zenski srednjak ili kaziprst u vasu nevinu guzu, i ako niste da li je bilo nasrtaja od strane vase lepse polovine i ako nije ni toga bilo - da li bi joj dozvolili da vam ga metne?

Na ovoj temi odgovaraju iskljucivo muskarci, samo zensko koje nije odavno ce da se javi ovde pa cemo to znati pa cemo je zadirkivati zbog toga.

nije, niti tje..
 
Uf, Babino unuce, je l' s' ti pao s Marsa na ovaj forum? Pa ko jos nije primio srednjak od svoje drage, al' ti je tema... u kom ti veku zivis... Nego, ne znam da li tvoje pitanje ukljucuje slucaj vise prstiju istovremeno, cele sake na primer, obe sake zajedno, stopalo... i tako to... da ne nabrajam vec sve moguce opcije? :confused:

pitam, nisu svi tako moderni i ne zive svi u los angeles kao ti
 
neznam koliko nekome ( nekajeto i žena, ok) treba da bude dosadno (u seksu (abogmeiuživotu)) da mu padne napametda voljenom ( ilinevoljenom ali zatečenom ) muškarcu gura prst u ****.

prosto ne znam šta je ludje, voljenom ili nekom usputnom.

more, babinounuče, da si ti punoletnO dobiobi tipo tamburici, ali, decu volim anženeral.
šic.
 
neznam koliko nekome ( nekajeto i žena, ok) treba da bude dosadno (u seksu (abogmeiuživotu)) da mu padne napametda voljenom ( ilinevoljenom ali zatečenom ) muškarcu gura prst u ****.

prosto ne znam šta je ludje, voljenom ili nekom usputnom.

more, babinounuče, da si ti punoletnO dobiobi tipo tamburici, ali, decu volim anženeral.
šic.

Mnogo mi se ti pravis pametna... :) Ali iz tvoje zadnje recenice vidim mnogo toga, zelela bi da budes sigurna...zelis da se uveris da sam musko, zato pises "punoletnO" (naglasavas O) i indirektno pitas za moje godine kada kazes "da si ti punoletno", hehe...
Cyber zavodnice prepoznajem na kilometar. :)
 
Dakle, pitanje koje se odnosi samo na muskarce. Da li ste dobili zenski srednjak ili kaziprst u vasu nevinu guzu, i ako niste da li je bilo nasrtaja od strane vase lepse polovine i ako nije ni toga bilo - da li bi joj dozvolili da vam ga metne?

Na ovoj temi odgovaraju iskljucivo muskarci, samo zensko koje nije odavno ce da se javi ovde pa cemo to znati pa cemo je zadirkivati zbog toga.

pa da mi pukne hemoroid jes ti normalna :sad2:
 
Vi se ovde zahebavajte koliko hoćete, ja jednom priomio srednjaka.
Žalio se na probleme u stomaku, odo' kod doktora...
On kaže skini se, leži na strani u sklupčaj se kao fetus.
Pa mi ga svirnu.
Samo se i rugajte ako hoćete, ali to može svakoga da strefi.
 

Back
Top