instaliranje auto cada

ttihi

Početnik
Poruka
13
nov sam u svetu kompjutera,a zeleo bih da instaliram program auto cad posto se bavim bravarijom(kapije,ograde,nadstresnice) i pomalo stolarijom od univer ploca.
znaci potrebna su mi ta dva programa za crtanje kontura na primer ograde i onda da mogu da podelim unutrasnji razmak izmedju sipki i univer plocu da podelim na zadate dimenzije sa sto manje otpada.nadam se da sam uspeo nekako da objasnim.
znaci potrebni su mi sajtovi sa kojih mogu najjednostavnije da skinem ta dva programa i uputstvo za skidanje.
 
Ako si početnik u Auto CAD-u, treba ti osnovno znanje iz nacrtne geometrije. Inače, preporučujem ti knjigu Auto CAD 2010 izdanje Mikro Knjige Beograd. Od svih izdanja, oni imaju stvarno sve sažeto od početka do kraja. Meni je trebalo oko 6 mjeseci svakodnevnog rada da savladam većinu gradiva.
 
AutoCAD 2010 licensiran ti košta 3995 USD. Može da se nađe i crack, ali prilikom štampe, ti neće na dnu papira ištampati original sertifikat, pa tako da ne možeš da ga koristiš za neke međunarodne projekte. Ja sam na pijaci kupio CD za 2.5 EUR koji ima crack i odlično radi.
 

Back
Top