Loptica u stomaku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gile031

Zainteresovan član
Poruka
144
Naime,pre 4-5 dana sam imao veoma stresan dan u vezi posla,ne pamtim da sam se ikada toliko uspanicio,iznervirao,zurio,nakon toga uvece sam sasvim slucajno primetio-napipao nesto sto podseca na uvecanu zlezdu,prilicno jasno ogranicenu od ostatka abdomena i vrlo tvrdu na mestu tacno ispod grudne kosti,na spoju rebarnih lukova,dakle tacno na samom vrhu abdomena. Niti boli niti daje bilo kakve simptome,dakle da nisam napipao ne bih ni znao da neceg ima,niti bol ni slicno, s vremena na vreme mi se pojavi blaga mucnina u zeludcu 4-5 cm nize ali koliko je sad to nervna baza od razmisljanja o tome a koliko stvarno ne znam,jer cim se usredsredim na nesto drugo taj osecaj ucnine nestane.Interesuje me da li je moguce da je to samo uvecanje neke od zlezda ili moze biti nesto drugo,neko mi je pomenuo pankreas i da ne trebam doktoru ici vec samo dijetu sprovesti. Hvala unapred
 
Processus xyphoideus se opipava kod svakog coveka koji ima pravilan grudni kos jer prosto, to je nastavak grudne kosti koji se nalazi tik ispod povrsine koze.
Processus xyphoideus nije BOLEST.
I da ne nadjamo vise, rekli smo ti da se "loptica u stomaku" moze dijagnostifikovati kod lekara koji ce te pregledati.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top