kompjuter nece da ocita blackberry

friki

Početnik
Poruka
26
treba mi pomoc. instalirala sam drajvere za desktop manager, pa uradila restart, pa instlirala desktop manager, pa opet restart. i usb mi odmah ucita , i kad udjem u dm, modu da downloadujem programe, ali ne mogu da prebacim muziku ni slike sa kompjutera jer mi kaze device not connected......

help.....:dash::dash::dash:
 
Neznam dali taj tel ima funkciju kao Htc-ovi telefoni.Nemoras da instaliras ni jedan program windows update odradi i instalira drivere a ti u tvom telu udjes i podesis ga da bude kao usb modem a ne kao tel i otvori ti onaj klasicni prozorcic kao da si ubcila memory card(ili neki spoljni hard disk).I koji operativni sistem koristis,i koji ti je model telefona
 
Poslednja izmena:
Da bih koristila taj tel kao memory card moras da imas na njemu instalirano firmware v.4.2.x ili noviju verziju od ovog firmave ali to je verovatno malo komplikovanije resenje.Probaj izbrisi sve sto si instalirala pa prvo ubaci cd instaliraj software pa tek posle povezi kabal i instaliraj drivere.postoji mogucnost ako si prvo instalirala driver da nesto nije u redu tj ne mozes da uradis transfer files

I proveri dali u settings imas podeseno ovako
Media Card Support: On
Encryption Mode: Nessuno
Mass Storage Support Mode: On
Auto Attiva ... quando si è connessi: Sì (ho cercato Prompt nonché)
 
Hitnoooo! Nisam siguran dali sam bas pogodio adresu ali ovo mi se cinilo najslicnije mom problemu. Imam usb hard disk 500GB TOSHIBA, dosad je sve radilo kako treba do pre nekoliko dana kada sam ukljucio kompjuter i video da hard nije ocitan, sacekao sam malo da se pojavi ******** ali nije bilo, usao sam u Control Palne i Add Hardware i poceo da pretrazujem al ga nema. To se vec desavalo nekoliko puta ali se kasnije pojavi i radi normalno. Evo sad je 10-ti dan i nista. Reinstalirao sam drajvere za usb i opet nista posle toga sam instalirao novi windows i pojavio se i kada sam restartovao kompjuter jer su neki programi to zahtevali, njega opet nije bilo a svaki usb prikljucak sam isprobao sa usb kablom za telefom i svi rade. Ako neko zna u cemu je problem, molim za pomoc!
 

Back
Top