SlipKnot

hay! znala sam da su dobri,ali su mi nekako uvijek bili divlji... dok nije izasao ovaj zadnji album... kako je dooobaaaar! nisam neki ludi fan SlipKnot.a ali planiram da nabavim jos pjesama od njih..ima neko da mi predlozi nesto mirnije? :) eto,ja prva odgovaram na temu... :) hehe

e,da,i Vermillion je najljepsa pjesma koju sam cula... mmmmm
 
xm, "Self Titled Album" i "Iowa" su potpuno drugaciji od "VOL.3 The Subliminal Verses" sto znaci da su mnogo divlji. Od laganijih imas "Prosthetich". Muzika nije lagana ali tempo jeste. Ima zanimljiv text.

"Even if you run... I will find you
I decided I wanted you
Now I know...I NEED
If you can't be bought, tougher than I thought
Keep in mind - I am with you
Never left out fate, can't concentrate
Even if you run...
YOU WILL BE MINE!
Ah, fu*king you will be mine!
Ah, fu*king you will be mine!
Ah, fu*king you will be mine!
I FOUND YOU
Leanin' out of an open window
You laughed (my fingers clenched)
Too perfect, far too careless
I couldn't help myself - I just took you
DAMMIT MAN I KNEW IT WAS A MISTAKE (You brought it outta me)
Better make yourself at home
You're here to stay
You won't bother me...If you let me bother you
All the doors are locked, all the windows shut
KEEP IN MIND - I watch you
Never leave my side, never leave me, fu*ker
Even if you run
What the fu*k is different? Man, I can't believe I'm doin' this
DAMMIT MAN I KNEW IT WAS A MISTAKE (You brought it outta me)"

Ako hoces nesto laganije, uzmi nesto drugo, SlipKnot nije za to. :wink:

sacekaj da se ponovo izda "Mate Feed Kill Repeat" njega nisam slusao, mozda je mirniji jer tad Corey nije bio clan SlipKnota. A nije sigurno da li ce izaci ponovo, zavisi da li ce da se skupi dovoljno potpisa preko neta.
 
CobRa-SiC-:
Snimljeni su i spotovi za oba dela "verlimion"-a. Prikazivece se samo spot za prvi deo od 28. oktobra.

tek tad??? :x :( :cry:
hvala na savjetima :wink:
nego,tebe ima i na Linkinu,i na KoRnu,i ovdje...zanimljiv si neki lik...
jos reci da slusas Metallicu,Mudvayne,Deftones,Limp, Ademu,Disturbed,POD,i da imas vise od 17 god i ima da me zenis...hehe salim se...naravno! :wink:
 
VisionOfDisorder:
Slipknot... koliko sam ih obozavao nekad. Mada, i sad su mi dragi.

takodje....
mada i dalje se pomalo palim na joey-ja... on je divan...
ovaj poslednji album mi se ne svidja...
moje neko misljenje je da je slipknot - slipknot neprevazidjen i da je najbolja stvar na tom albumu Diluted...
 
CobRa-SiC-:
sacekaj da se ponovo izda "Mate Feed Kill Repeat" njega nisam slusao, mozda je mirniji jer tad Corey nije bio clan SlipKnota. A nije sigurno da li ce izaci ponovo, zavisi da li ce da se skupi dovoljno potpisa preko neta.

MFKR nije "mirniji" jer je tad pevac bio Anders koji ima mnogo jaci glas od Coreya.
 
mfkr nikad nece biti reizdat, niti za to ima potrebe.
Anders... prichao sam sa njim par puta (visio je na istim forumima gde i ja). Fin lik.
Njegov trenutni bend (posle painface-a) je
"on a pale horse".
 
Anders ima grublji glas ali nema snage kao Corey.
Što se tiče reizdavanja ne znam da li je se sakupilo dovoljno potpisa. Reizdavanje je bilo u planu a šta je posle bilo nemam pojma.
 
Kao muzicar,moram da napisem i neke kritike.Stoji da su oni jedan od najjacih HC bendova trenutno na sceni,ali,pevac ima jako lep glas samo sto ga kvari sa tim dubokim izderavanjem.Na mene su,iskreno,dobro delovali sa pesmama "Wait And Bleed" i "Spit It Out" ali i ostale stvari su ostavile dobar utisak na mene.
 
Slipknot je zakon!!! mada se njhov zadnji album dosta razlikuje od predhodnih. imaju vise balada, tj ne tako agresivnih pesama kao na pr. circle, vermilion, danger-keep away.... ma rasturaju!

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart... :wink:
 

Back
Top