nestali fajlovi

barsa91

Zainteresovan član
Poruka
127
ja sam u svom compu imao folder sa spotovima u kome sam kreirao vise foldera sa raznim izvodjacima
Problem je u tome da kada sam skoro otvarao te foldere nema vise tih spotova kao da nisu ni postojali a sigurno ih nisam obrisao.
Da li postoji nacin kako da ih nadjem i povratim mada ne znam u cemu je problem.
 
da si odmah rekao za glupe programe koje sakrivaju trajno :) ondak neznam kako pomoci, posto s e opekao nadam se da neces istu glupost uraditi sa nekim drugimprogramom za koji ne znas sigurno sta i kako radi
 
ja sam u svom compu imao folder sa spotovima u kome sam kreirao vise foldera sa raznim izvodjacima
Problem je u tome da kada sam skoro otvarao te foldere nema vise tih spotova kao da nisu ni postojali a sigurno ih nisam obrisao.
Da li postoji nacin kako da ih nadjem i povratim mada ne znam u cemu je problem.
Ако фајлове ниси дирао и премештао, према величини тих фолдера знаћеш да ли су ти фајлови обрисани или не.
 
Ако фајлове ниси дирао и премештао, према величини тих фолдера знаћеш да ли су ти фајлови обрисани или не.

nisam nista dirao ali pise mi da su folderi prazni tj. 0 bytes
npr. napravio sam folder pod svojim imenom--SPOTOVI I JOS NEKI FOLDERI SA KLIPOVIMA
i to mi je sve nestalo a npr.word dokumenti su tu posto se nalaze po tim folderima
 
Moze da se desi da ih je virus stavio pod hyden i sys... valjda autoit.fl.worm /ako je do virusa/
resenje: pustiti AVP, pokrenuti tcmd ili wincmd, cekirati da pokaze sve sistemske fajlove, kada se pojave podaci, rascekirati im atribute sys i hyden, rascekirati prikaz sys fajlova i toliko.
 
1 mozda ih je neki virus uklonio ili sakrio ti skeniraj sa antivirusom pa vidi sta ce biti

2 mozda su fajlovim poludeli pa su se sakrili idi na control panel>Folders>view tab >cekiraj show hidden files > ok i idi u taj tvoj folder sa spotovima pa vidi da li su tu

3 mozda si radio system restore pa su se fajlovi izgubili zbog nekih gresaka

4 probaj u safe mode da udjes pa da vidis da li su tamo

5 idi na search i probaj da ih nadjes

e probaj sve ove mogucnosti ako to neuspe tj nista od ovoga idemo na malo slozenije mogucnosti
 
ja sam u svom compu imao folder sa spotovima u kome sam kreirao vise foldera sa raznim izvodjacima
Problem je u tome da kada sam skoro otvarao te foldere nema vise tih spotova kao da nisu ni postojali a sigurno ih nisam obrisao.
Da li postoji nacin kako da ih nadjem i povratim mada ne znam u cemu je problem.

Mora da je neki bug.
Meni se to desilo sa slikama.
 

Back
Top