Podesavanje monitora?!

Agent Orange

Ističe se
Poruka
2.242
Neki pametnjakovic mi je resetovao setovanja na monitoru koja su bila odlicna i tako godinama stajala.
I ja to sada ne mogu da vratim kako je bilo.Ili mi neki cosak slike suvishe kriv,ili je sve nekako nakrivljeno....sve u svemu-ne valja.Nesto sam zbudzio cisto da mogu da se normalno sluzim,ali daleko je to od dobrog.
PITANJE-Da li nekim slucajem postoji neko softversko resenje ovog mog problema? Znaci, neki soft koji ce mi automatski podesiti shirinu,visinu i ostale stavke monitora na najbolje moguce setovanje?


Al sam sastavio post... :roll:
 
Ja bih se na tvom mestu obratio nekom eminentnom vlasniku bilo kog Samsung monitora. Oni imaju toliko lošu geometriju, da svaki njihov vlasnik odbrani bar po 3-4 doktorske disertacije godišnje, iz oblasti podešavanja geometrije na monitoru.
 
Ajde postavi opet sve na DEFAULT. Onda stavi osvezenje (Screen Refresh Rate) na 75Hz i rezoluciju na 1024x768 na 32bit-a. ako ne uspe postepeno povecavaj rezoluciju. Ako na 1280x1024 (kao meni) ne radi kako treba onda definitivno imas problem :?
 

Back
Top