СРБИЈА МОРА У НАТО....- Transkripti razgovora stranih obaveštajaca u Srbiji i inostra

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.scribd.com/doc/25303871/Strane-Obavestajne-Sluzbe-vs-Srbija
Srbija mora u NATO

02. jul 2008. Kurir
Buducnost Srbije u evroatlantskim integracijama, smatrala dvojica nekadašnjih
kljucnih lidera NATO



BEOGRAD – Kakva je buducnost Srbije, njenih suseda i cele regije, osnovna je tema o
kojoj su razgovarali Havijer Solana i Vesli Klark na njihovom susretu, koji se desio 15.
avgusta 2001. godine u Švajcarskoj. U prijatnoj atmosferi vile u Alpima, u prisustvu dve
dame, dvojica celnih ljudi severnoatlantske alijanse analiziraju propuste njihove politike
na Balkanu.

Klark: Ako hocemo trajno rešenje, Srbiju treba zdrobiti. Potpuno je rasparcati...

Solana: Slažem se, treba je pre svega ekonomski uništiti, to je najlakše izvesti. Ali veruj
mi, Srbe najviše boli to što im je Kosovo oteto. Posledice toga po njih bice dalekosežne,
ali Beograd mora da shvati jednu poruku. Niko ne može da se odupre našoj volji. Ako je
naš cilj širenje na istok i ovladavanje energetskim resursima, jedna Srbija ne može biti
prepreka na našem putu. Bitan je i primer koji šaljemo drugim zemljama.

Klark: Samo da nije bilo onakvog raspoloženja u Vašingtonu, protiv slanja kopnenih
snaga... Sve bi bilo mnogo brže.

Solana: Vesli, nemoj da si na kraj srca. Ni ovo nije loše. Pogledaj koliko je prošlo od
bombardovanja, a mi u potpunosti kontrolišemo celo Kosovo na najdirektniji moguci
nacin i uticemo na politicke prilike u Srbiji i celom regionu. Pod novom vladom Srbija ce
sigurno postati deo evroatlantskih integracija, mada ne treba zanemariti ni uticaj
opozicionih politickih snaga. Ali verujem da cemo ostvariti cilj. Znaš kako, iz iskustva
koje imam sa srpskim politicarima tvrdim da je novac za njih najjaci argument.
Klark: Ha, ha, ha... Znam. Ali sa vojnicke strane gledano, nismo umarširali u Beograd,
mada smo ih primorali da potpišu kapitulaciju u Kumanovu. Vojnicki nismo dobili
satisfakciju kakvu zaslužujemo kao pobednici.

Solana: Nismo ušli na velika vrata, ha? Nema veze, ušli smo na mala, ali ce efekat na
kraju biti isti. Možda je tako i bolje, a svakako je jeftinije. Sve ono što smo im ponudili u
Rambujeu i sve ono što smo mi tražili na kraju ce se i ostvariti. Evo, vec imamo bazu na
njihovoj teritoriji. To smo tražili u Rambujeu. Tražili smo slobodan prolaz naših trupa. I
to cemo dobiti, veruj mi, to je samo pitanje vremena. Oni ce zauzvrat dobiti ono što im
pripada.

Klark: Da. Postace clanovi Evropske unije i NATO.

Solana: Tako je. Ali mnogo je bitnije, šta ce se desiti iza zavese. U buducnosti mi cemo u
potpunosti kontrolisati politicke stranke i politicare u Srbiji. Više nece biti nikakvih
iskakanja. Vlade se mogu menjati, ali ce kurs ostati isti.

Klark: Da li si u potpunosti siguran u to?

Solana: Pa, recimo da sam skoro uveren, još uvek nije sve završeno, ali ce u narednih
nekoliko godina proces biti dovršen. Naravno, još uvek u Srbiji postoje politicari koji
nisu u potpunosti izgubili svest o nacionalnom interesu. Oni ce biti problem...

Klark: Misliš na Koštunicu...

Solana: Da, na njega. On je prilicno principijelan i težak za saradnju, ali cemo te
probleme rešiti na ovaj ili onaj nacin. Ne treba potceniti Ðindica, koji je sada poslušan,
on je ipak surovi pragmatik.
 
Francuski Mengele
04. jul 2008. Kurir

Na sastanku održanom 13. marta 1999. u Briselu Bernar Kušner i njegovi saradnici
doneli nekoliko odluka o postupanju sa Srbima sa Kosova i Metohije

BEOGRAD – Čelnici NATO 13. marta 1999. godine u Briselu na tajnom sastanku
doneli su odluku o bombardovanju Srbije. Istog dana u NATO ratnom štabu za sanitet
održan je sastanak. Predsedavao je Bernar Kušner, koji je već tada bio određen za prvog
visokog predstavnika UN za Kosovo.

Prema operativnom planu agresije na Srbiju, sanitet i ekipe za sanaciju terena trebalo
je da odigraju veliku ulogu nakon proterivanja srpskih bezbednosnih snaga sa Kosova.
Kušner je isticao značaj lekarskih i medicinskih ekipa bacajući osvrt na iskustva iz
Hrvatske i Bosne. Na ovom sastanku doneti su sledeći zaključci:

1) Zaplena svih sanitetskih vozila od vojske i policije i njihovo tretiranje kao ratni
plen. Komandni kadar vojske i policije ne sme se povući u Srbiju, već treba da se
zadrži u cilju ispitivanja njihovog učešća u ratnim zločinima.

2) Prilikom asanacije terena, posle poraza vojske i policije, upotrebiti jake agense
kako bi se sprečila identifikacija poginulih uobičajenim patološkim metodama, pa
čak ni analizom DNK

3) Medicinsko osoblje NATO ne sme da pruža pomoć teškim ranjenicima već ih
treba eliminisati eutanazijom (namerno izazivanje smrti najčešće nekim otrovom).

4) Zadržati lekare i medicinsko osoblje srpskog porekla posle kapitulacije, da im se
oduzmu lične isprave i da se obavežu na višegodišnje službovanje u bolnicama u
Albaniji.

5) Napuštenu decu starosti do osam godina treba odvesti u već spremljenu vojnu
bolnicu NATO u Valoni. (Istražitelji Haškog tribunala su pronašli dokaze o
postojanju ove bolnice, u kojoj su zarobljenim Srbima vađeni organi: bubrezi,
jetra, srce, kičmena moždina – prim. aut.).

6) Lakše ranjene vojnike, policajce i građane srpskog porekla kojima nisu oštećeni
vitalni organi prebaciti u vojnu bolnicu u Valoni. (R.K.)

Bondstil kao baza za trgovinu organima

Kasnije će se utvrditi da su ekipe lekara i medicinskog osoblja po povlačenju naše
vojske i policije sa Kosova prebačene u NATO bazu Bondstil kod Uroševca. Ona je
postala bolnica za vađenje organa ne samo zarobljenih i otetih Srba i nealbanaca nego i
nesrećnih devojaka koje su iz mnogih krajeva sveta dovedene da uveseljavaju vojnike
NATO, Kfora i Unprofor policije.
4 aviona za koje postoji opravdana sumnja da prebacuju organe po bolnicama
zapadnoevropskih država, najviše u Kraljevsku bolnicu u Londonu. Nedavno je na
inicijativu Rusije i Savetu Evrope pokrenuta istraga o trgovini organima na Kosovu.
Istraga još nije završena, ali prvi rezultati pokazuju umešanost međunarodnih snaga na
Kosovu u ovaj zločin.


Sad kada sam ovo pročitao sasvim jasno postaje zašto ovolika hajka na Kurir od dinkića i ostalog domaćeg ološa.
 
Poslednja izmena:
a za tebe su one iz psihijatrije na pdfu zdravlje :hahaha:

Еби га...Тамо увек гужва...а и не свиђа ми се нешто.....
Сви носе ЖУТЕ ПИЏАМЕ.....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
animated-gif-5031.gif
 
http://www.scribd.com/doc/25303871/Strane-Obavestajne-Sluzbe-vs-Srbija
Srbija mora u NATO

02. jul 2008. Kurir
Buducnost Srbije u evroatlantskim integracijama, smatrala dvojica nekadašnjih
kljucnih lidera NATO



BEOGRAD – Kakva je buducnost Srbije, njenih suseda i cele regije, osnovna je tema o
kojoj su razgovarali Havijer Solana i Vesli Klark na njihovom susretu, koji se desio 15.
avgusta 2001. godine u Švajcarskoj. U prijatnoj atmosferi vile u Alpima, u prisustvu dve
dame, dvojica celnih ljudi severnoatlantske alijanse analiziraju propuste njihove politike
na Balkanu.

Klark: Ako hocemo trajno rešenje, Srbiju treba zdrobiti. Potpuno je rasparcati...

Solana: Slažem se, treba je pre svega ekonomski uništiti, to je najlakše izvesti. Ali veruj
mi, Srbe najviše boli to što im je Kosovo oteto. Posledice toga po njih bice dalekosežne,
ali Beograd mora da shvati jednu poruku. Niko ne može da se odupre našoj volji. Ako je
naš cilj širenje na istok i ovladavanje energetskim resursima, jedna Srbija ne može biti
prepreka na našem putu. Bitan je i primer koji šaljemo drugim zemljama.

Klark: Samo da nije bilo onakvog raspoloženja u Vašingtonu, protiv slanja kopnenih
snaga... Sve bi bilo mnogo brže.

Solana: Vesli, nemoj da si na kraj srca. Ni ovo nije loše. Pogledaj koliko je prošlo od
bombardovanja, a mi u potpunosti kontrolišemo celo Kosovo na najdirektniji moguci
nacin i uticemo na politicke prilike u Srbiji i celom regionu. Pod novom vladom Srbija ce
sigurno postati deo evroatlantskih integracija, mada ne treba zanemariti ni uticaj
opozicionih politickih snaga. Ali verujem da cemo ostvariti cilj. Znaš kako, iz iskustva
koje imam sa srpskim politicarima tvrdim da je novac za njih najjaci argument.
Klark: Ha, ha, ha... Znam. Ali sa vojnicke strane gledano, nismo umarširali u Beograd,
mada smo ih primorali da potpišu kapitulaciju u Kumanovu. Vojnicki nismo dobili
satisfakciju kakvu zaslužujemo kao pobednici.

Solana: Nismo ušli na velika vrata, ha? Nema veze, ušli smo na mala, ali ce efekat na
kraju biti isti. Možda je tako i bolje, a svakako je jeftinije. Sve ono što smo im ponudili u
Rambujeu i sve ono što smo mi tražili na kraju ce se i ostvariti. Evo, vec imamo bazu na
njihovoj teritoriji. To smo tražili u Rambujeu. Tražili smo slobodan prolaz naših trupa. I
to cemo dobiti, veruj mi, to je samo pitanje vremena. Oni ce zauzvrat dobiti ono što im
pripada.

Klark: Da. Postace clanovi Evropske unije i NATO.

Solana: Tako je. Ali mnogo je bitnije, šta ce se desiti iza zavese. U buducnosti mi cemo u
potpunosti kontrolisati politicke stranke i politicare u Srbiji. Više nece biti nikakvih
iskakanja. Vlade se mogu menjati, ali ce kurs ostati isti.

Klark: Da li si u potpunosti siguran u to?

Solana: Pa, recimo da sam skoro uveren, još uvek nije sve završeno, ali ce u narednih
nekoliko godina proces biti dovršen. Naravno, još uvek u Srbiji postoje politicari koji
nisu u potpunosti izgubili svest o nacionalnom interesu. Oni ce biti problem...

Klark: Misliš na Koštunicu...

Solana: Da, na njega. On je prilicno principijelan i težak za saradnju, ali cemo te
probleme rešiti na ovaj ili onaj nacin. Ne treba potceniti Ðindica, koji je sada poslušan,
on je ipak surovi pragmatik.

Gomila gluposti.
 
Solana: Tako je. Ali mnogo je bitnije, šta ce se desiti iza zavese. U buducnosti mi cemo u
potpunosti kontrolisati politicke stranke i politicare u Srbiji. Više nece biti nikakvih
iskakanja. Vlade se mogu menjati, ali ce kurs ostati isti.

И видимо да је тако.То доказује оснивање СНС.
 
И шта рећи после овога! Да смо били у праву када смо говорили да су ови наши полтрони обичне слуге запада и нигде се не види да се брани српски интерес! А то су доказали, да су све испуњавали што су им ови имбецили наређивали. И сада после свега још и резолуцију треба да усвоје и да ставе тачку на тотлно уништење Србије.
Лепо рече онај идиот да са новцима решавају све! Што су ови наши одавно доказали. И зато сам раније и рекао да они немају образ (као опанак има је ), битно је да се може дрпати и уништити и ово мало што ваља , и онда смо готови. Постајемо зависни од њих и могу радити са нама шта им је воља!
 
Rece Solana i potonuo je Titanik,kad je skrenuo sa kursa.

Они који валдају Европском унијом и Сједињеним Државама ће се постарати да се курс према леденој санти не мења.Наравно,највише се питају грађани Србије који све то могу да прекину ако желе,али очигледно је да се већина слаже са курсом који је зацртала ЕУ.И то ће да кошта...дебело,као што је Кларк наговестио разбијањем,а Солана економском катаклизмом.И то се дешава ових дана.
Јадни косметски Срби ће први платити цену ЕУропског пута заблуделог народа у остатку Србије.ЕУ нам ових дана шаље недвосмислене сигнале шта ускоро чека Србе на Космету.
 
Poslednja izmena:
stvarno gomila gluposti.
postavljac teme mozda i nije kriv ali onaj ko je pripremio tekst verovatno je mislio na tekst u nekom filmu.

pa zar se moze ocekivati avoko neprofesionalni razgovori na tom nivou. reci, fraze i recenice su te koje dokazuju da je ovaj tekst amaterski. na tako visokom nivou sigurno se ne upotrebljavaju tako primitivni razgovori koji se jedino mogu cuti na pijaci na zelenom vencu.

dakle , tema ne da je cist promasaj, nego je treba suspendovati kako ne bi izazivala bezpotrebne reakcije.
 
http://www.scribd.com/doc/25303871/Strane-Obavestajne-Sluzbe-vs-Srbija
Srbija mora u NATO

02. jul 2008. Kurir
Buducnost Srbije u evroatlantskim integracijama, smatrala dvojica nekadašnjih
kljucnih lidera NATO



BEOGRAD – Kakva je buducnost Srbije, njenih suseda i cele regije, osnovna je tema o
kojoj su razgovarali Havijer Solana i Vesli Klark na njihovom susretu, koji se desio 15.
avgusta 2001. godine u Švajcarskoj. U prijatnoj atmosferi vile u Alpima, u prisustvu dve
dame, dvojica celnih ljudi severnoatlantske alijanse analiziraju propuste njihove politike
na Balkanu.

Klark: Ako hocemo trajno rešenje, Srbiju treba zdrobiti. Potpuno je rasparcati...

Solana: Slažem se, treba je pre svega ekonomski uništiti, to je najlakše izvesti. Ali veruj
mi, Srbe najviše boli to što im je Kosovo oteto. Posledice toga po njih bice dalekosežne,
ali Beograd mora da shvati jednu poruku. Niko ne može da se odupre našoj volji. Ako je
naš cilj širenje na istok i ovladavanje energetskim resursima, jedna Srbija ne može biti
prepreka na našem putu. Bitan je i primer koji šaljemo drugim zemljama.

Klark: Samo da nije bilo onakvog raspoloženja u Vašingtonu, protiv slanja kopnenih
snaga... Sve bi bilo mnogo brže.

Solana: Vesli, nemoj da si na kraj srca. Ni ovo nije loše. Pogledaj koliko je prošlo od
bombardovanja, a mi u potpunosti kontrolišemo celo Kosovo na najdirektniji moguci
nacin i uticemo na politicke prilike u Srbiji i celom regionu. Pod novom vladom Srbija ce
sigurno postati deo evroatlantskih integracija, mada ne treba zanemariti ni uticaj
opozicionih politickih snaga. Ali verujem da cemo ostvariti cilj. Znaš kako, iz iskustva
koje imam sa srpskim politicarima tvrdim da je novac za njih najjaci argument.
Klark: Ha, ha, ha... Znam. Ali sa vojnicke strane gledano, nismo umarširali u Beograd,
mada smo ih primorali da potpišu kapitulaciju u Kumanovu. Vojnicki nismo dobili
satisfakciju kakvu zaslužujemo kao pobednici.

Solana: Nismo ušli na velika vrata, ha? Nema veze, ušli smo na mala, ali ce efekat na
kraju biti isti. Možda je tako i bolje, a svakako je jeftinije. Sve ono što smo im ponudili u
Rambujeu i sve ono što smo mi tražili na kraju ce se i ostvariti. Evo, vec imamo bazu na
njihovoj teritoriji. To smo tražili u Rambujeu. Tražili smo slobodan prolaz naših trupa. I
to cemo dobiti, veruj mi, to je samo pitanje vremena. Oni ce zauzvrat dobiti ono što im
pripada.

Klark: Da. Postace clanovi Evropske unije i NATO.

Solana: Tako je. Ali mnogo je bitnije, šta ce se desiti iza zavese. U buducnosti mi cemo u
potpunosti kontrolisati politicke stranke i politicare u Srbiji. Više nece biti nikakvih
iskakanja. Vlade se mogu menjati, ali ce kurs ostati isti.

Klark: Da li si u potpunosti siguran u to?

Solana: Pa, recimo da sam skoro uveren, još uvek nije sve završeno, ali ce u narednih
nekoliko godina proces biti dovršen. Naravno, još uvek u Srbiji postoje politicari koji
nisu u potpunosti izgubili svest o nacionalnom interesu. Oni ce biti problem...

Klark: Misliš na Koštunicu...

Solana: Da, na njega. On je prilicno principijelan i težak za saradnju, ali cemo te
probleme rešiti na ovaj ili onaj nacin. Ne treba potceniti Ðindica, koji je sada poslušan,
on je ipak surovi pragmatik.

Pa mi smo stvarno neko mudo kad NATO u tajnosti kuje planove da nas zdrobi. :hahaha: :hahaha1:
 

Back
Top