koliko joss?

Koliko si tacno visok? slicne smo gradje,samo sto sam ja malko deblji od tebe... Radi ramena ona su ti losa,pogotovu onaj deo sa prelazom sa ramena na sisu jer ti se vidi ulegnuce,radi ledja i ravnu klupu i biceps,a noge ostavi za toplo vreme i trci,mada ti ni to nije potrebno igraj samo leti fudbal i bice ok! Sto se ruku tice ako su ti poblem zgibovi radi ruke u teretani i radi ledja da bi posle mogao lakse da radis zgibove,ledja su ti jako bitna i u tuci i ovako jer ti prave dobar oblik tela i iz profila i sa preda! Ja ne radim trbusnjake jer likovi sa trbusnjacima su za mene *****,devojke vise vole pivski stomak nego keramiku! Malko sam napredniji od tebe a radim citav jedan i po mesec i to potpuno prirodno,samo nemoj da prekidas, vezbaj svaki dan da ti masa nebi spala! Najmanje moras raditi godinu dana da bi ti nesto ostalo,ovako ce veliki procenat mase da ti otpadne!

nije tacnooo,ja volim keramiku :per:
 
poradi cu jos malo na sebi ali necu jos puno da se gojim zato sto volim mrsave ribe, sportiskinje http://www.speaking-up.com/blog/wp-content/hotbode.jpg njamiiii. Nego ljudi da li moze nekako da se dobije snaga bez mase?

znaga bez mase..ili u prevodu definicija..
radi se izuzetno brzim vezbama sa malim tezinama..znaci cepas 15 skelekova vrlo brzo, trbusnjaci isto..
uzimas umesto tega od 30 kila i ponavljanja od 10 puta, teg od 15 kila i radis 30 puta..i tako dalje..
 
znaga bez mase..ili u prevodu definicija..
radi se izuzetno brzim vezbama sa malim tezinama..znaci cepas 15 skelekova vrlo brzo, trbusnjaci isto..
uzimas umesto tega od 30 kila i ponavljanja od 10 puta, teg od 15 kila i radis 30 puta..i tako dalje..

nisam mislio na definiciju, mislio sam naprimer sad imam 80 kila i dizem 60 na benc, e sad sam mislio da se negojim nego da imam isto 80 kila a da mogu na primer 70 na benc, jel moze to i kako?
 
ja sa 88 kg misicne mase u svom telu ne mogu da dignem 80 kg iz bencha par puta, moras da krenes recimo sa 40 i postepeno da dizes, moras da nabacis jos misicne mase
 
naravno da sam premrsav kad sam visok 3 metra, valjda je istina da se tegovima sabijaju koske, i valjda cu se sabiti bar 2-3 cm mada bi najradije 10-15 al ne moze.

nema to veze ni malo... moj brat je visok jednako kao i ti, a opet ima bas lepo oblikovano telo... udaljeno mnogo svetlosnih godina od mrsavosti.... mada, i geni tu dosta rade... moj brat je telo oblikovao, uglavnom, na poslu... kada je radio u magacinima, a u teretanu... mozda nekoliko puta isao sa drugom... obako bas i ne..:worth::D:cool:
 
sa neba pa pravo u rebra! Pa dobro svi smo razliciti,mada generalno trbusnjaci i nisu bas tako popularni,a svi likovi koji su u teretani godinama su narcisi teski.Ja sam cuo da devojcice vole pecinskog coveka,dlakavo i neobrijano stvorenje sa pivskim stomakom a ne manekena Kena!:)

pa ti si lose informisan :)
da volimo narcise - ne volimo,ali rundavost i pivski stomacic :confused: :D
 
a ako moras da biras izmedju manekena i pecinskog coveka?
maneken
obojica glupi,ovaj je bolji frajer,tako da,prosta jednacina:)
jos jedno pitanje za iskusne. Posto misic puca kad dizes nesto tesko, koliko vremena treba da se on obnovi? neko kaze 1 dan neko kaze 2?
koliko ja znam,naj ti je da izmedju vezbi za istu grupu misica napravis dan pauze
 
Nemoj jedan te isti misic vezbati svaki dan odmori i nedelju dana,tj radi grupno vezbanje! Danas ruke,sutra grudi,prekustra ramena,nakustra ledja i taako za svaki dan odvoj po jednu grupu misica! Razumes?
Craizy grl bre odluci se ili rundav sa pivskim stomakom ili Ken sa plocicama? Ne moze i jedno i drugo,bacate me u dilemu...
 

Back
Top