Kako izgleda Batić iz profila a kako kada u Moravi pliva leđno ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Gledam danas "Šta radite, bre ?" (ima na sajtu RTS-a), i ide priča u vezi Miloševićeve slike u Mrkonjićevom kabinetu i kako se Batić bunio zbog toga. A Mrkonjić ladno kaže da ima on i Batićevu sliku al je nije stavio zato što je iz profila pa ne može da stane. :hahaha:

Pa da vidimo kako to Batić izgleda iz profila:

batic.jpg


Batić pliva u Moravi-leđno:

shark_fin_450.jpg


Gledam ja danas Moravu sa mosta i vidim ovu sliku i pitam se otkad to ima ajkula u Moravi, kad ono setim se-BATIĆ PLIVA LEĐNO ! :hahaha:
 
Gledam danas "Šta radite, bre ?" (ima na sajtu RTS-a), i ide priča u vezi Miloševićeve slike u Mrkonjićevom kabinetu i kako se Batić bunio zbog toga. A Mrkonjić ladno kaže da ima on i Batićevu sliku al je nije stavio zato što je iz profila pa ne može da stane. :hahaha:

Pa da vidimo kako to Batić izgleda iz profila:

batic.jpg


Batić pliva u Moravi-leđno:

shark_fin_450.jpg


Gledam ja danas Moravu sa mosta i vidim ovu sliku i pitam se otkad to ima ajkula u Moravi, kad ono setim se-BATIĆ PLIVA LEĐNO ! :hahaha:


Sta ces ti na mostu bre?
 
Gledam danas "Šta radite, bre ?" (ima na sajtu RTS-a), i ide priča u vezi Miloševićeve slike u Mrkonjićevom kabinetu i kako se Batić bunio zbog toga. A Mrkonjić ladno kaže da ima on i Batićevu sliku al je nije stavio zato što je iz profila pa ne može da stane. :hahaha:

Pa da vidimo kako to Batić izgleda iz profila:

batic.jpg


Batić pliva u Moravi-leđno:

shark_fin_450.jpg


Gledam ja danas Moravu sa mosta i vidim ovu sliku i pitam se otkad to ima ajkula u Moravi, kad ono setim se-BATIĆ PLIVA LEĐNO ! :hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:


Odmah da se Mrki siti ekspresom,posalje ova slika iz Morave!!!:hahaha::hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top