MSN

Poruka
17.135
Imam bas veliki problem sa msn-om.
Mnogo me zeza, ne mogu ni da udjem na njega, reinstalirao sam probao sve sto mi je u moci ali ne biva...

Mislim da je neki problem sa njegovom ,,vezom,, sa internetom ali ne znam sta.

Evo da opisem sta se desava.

Ukucam svoj msn i svoj pass koji su sigurno ok i kad kliknem sign in, kao ulazi ulazi ocitava ocitava i onda samo odjednom stane i opet mi izbaci onu pocetnu stranu xD

:lol:

SOS
 
Msn ume da zeza:

1. Ako je pogresan datum na kompjuteru.
2. Ako je ukljucen firewall,a nije podesen da pusta msn.
3. Ako su neispravni username & password.

Meni jednom neki virus nije dao da se ulogujem na msn,ali onda nisam mogao ni da otovrim stranicu www.msn.com,takodje i jos neke stranice.
 
eee.... ljudi... pomoc... nzm sta mi se desava sa msn-om... dopisujem se neko vreme... i onda mi zatreperi prozor.. i izbaci me... ali nmg opet da izaberem nikog da se dop... vec moram da se odlogujem pa opet ulogujem... a kada me tako izbaci... svim prijateljima na listi... koji su on... izbaci im kao da sam ja otkucao.. "foto :D pa onda neki link... " ako kliknu na taj link... to je virus... ali ja sam i brisao msn... tj reinstalirao ga... i sve radio... i nzm... moze li mi neko pomoci...? sos... :D
 
imas neki virus u kompu, skeniraj sistem sa kasperskim ili nod-om, skini malwarebytes, spybot search & destroy i skeniraj sa njima.
 

Back
Top