LJUBOMORA

То је, драга моја, неправедно према ТЕБИ самој!
Ти си та којој је теже.
Он твоје стање не може изменити, не може ти доказати нешто. Може да се повуче у себе, да постане нервозан, да се свађа, ако му прекипи.
ТИ си та која то може проузроковати.
И не кудим те, него покушавам да те мало ,,продрмам''. :)

Ја сам имала осећај да нисам ником потребна кад су деца мало поодрасла.
Иако сам радила, долазили силни пријатељи, дружили смо се много, имала сам времена на претек.
И решила да излазим, увече бар једном недељно, а преко недеље сам својим пријатељицама заказивала састанке у кафићу, нисмо се више дружиле у кућној варијанти.
И то је постало занимљиво, и тако нормално, да сам се и са рођеном сестром почела виђати у кафићу, чешће него код куће.
Много сам лакше прихватала то да деци нисам потребна 24 сата.
И свима нам је било лепше.
Ја расположена, а њх тројица су добили неку врсту слободе, јер их нисам стално гушила као што сам, изгледа, почела.

Jel ti neko nekad rekao da si divna? Hvala ti puno! :D
 
Mislim da je kod mene problem sto mnogo vremena provodim kuci zbog dece normalno.

Nisam sve procitala ali na ovo gore navedeno cu ti reci da se ne slazem!
Ja sam radila 15 godina i onda se odlucila ostati doma sa klincima, ponekad mi je dosdano ali nisam ljubomorna..i ako mom muzu je posao takav da uglavnom radi sa zenskim musterijama..a kad mi je dosdano uzmem laptop ili knjigu , a ne ramisljam da li je sa nekom vec znam da radi i zaradjuje za zivot!
Mislim da nisi sigurna u sebe i nemas povjerenja u njega i da je ta ljubomora uvjek negdje cucala u tebi i nije dosla zbog toga sto ti sjedis doma vec je samo pogodan trenutak za ispoljiti to sto si mozda krila i od same sebe.

Razmisli sto ces dobiti s tim?
Ako ga gnjavis, pilas sa pitanjima i potpitanjima kad dodje doma..mozes samo dobiti svadju, prepirke i probleme..i sikirati sebe i ostale ukucane(djecicu)
On ako je sto i naumio uraditi nece ti pomoci ni sikiracija, ni ispadi ljubomore, ni ispitivanja...znaci bas nista nemas od toga
Vjerujem da se nisi udala za nekoga tko ima 11 godina i kad izlazi vanka nije svjestaa da doma ostavlja zenu i dvoje djece, vec za osobu koja je svjesna sto bi se dogodilo "kad bi se dogodilo", a svakako ce se dogoditi prije ako nastavis sa pilanjem njegovog strpljenja i zivaca.

I da ne zaboravim reci da bas mislim da se prevere uglavnom u "dobrim" brakovima dogadjaju zbog ljubomore jer paznju koju bi trebao dobiti doma trazi od ljubavnice jer zena nije stigla zbog ljubomore:neutral:


Naravno ovo je sve napisano o ljubomori bez osnove ;)
 
Poslednja izmena:
Znate i sami da postoje ljudi koji su bolesno ljubomorni,koji od svega prave skandal! Zanima me sta je po vama povod ili razlog za ljubomoru?
nakon tri god veze smatrala sam da mu je povod to sto je nesiguran u sebe tako da sam ga trpila tj pokusavala prevazici taj osjecaj zajedno s njim ali sam sa sokirala saznavsi da je povod bio potpuno drugaciji..
ljubomorni se boje najvise onog sto SAMI RADE!
optuzbe koje meni nisu imale apsolutno nikakvog smisla ni zdravog razuma su bile njegova svakodnevnica..
tako da ako vas neko previse provjerava, optuzuje, nevjeruje vam..zapitajtese radi li on upravo to za sta vas optuzuje :neutral:
zalosno ali istinito!

povod ljubomore-ili je potpuna nesigurnost u samog sebe ili jednostavno strah da vam on ne radi ono sto vi radite njemu..
 

Back
Top