Kud idete

Udaj se i ti za mene.......:rumenko:

:cvet:
samo ako imas dobra kola stan i veliku platu :manikir:
to je zdrava atmosfera :mrgreen:

kako sam zivotinjski podrignula u jednom kaficu...:zcepanje: malo zaboravila na manire...kako su me pogledali :zcepanje:


ja sam svog co'eka naucila da podriguje kako Bog zapovjeda...on to pola u sebi-pola na glas...i onda se josh izvini...:mrgreen:

cuti isto...ja se nekad zaboravim pa na sred ulice kad podrignem samo krecu se okrecu ljudi:zcepanje: al aj ko ih sisa samo prodjes i ne vidis ih nikad vise...al u kaficu se vec pazim jer to bi bilo stvarno previse :lol:...a za birtije to nije strasno al tu ne idem
 
au, brate, kao fazon je podrigivati u kafani, kao tamo su seljaci, a na tim, kao, fensi mestima je, kao, kulturan i načitan svet
nemate vi pojma šta je kafana

aj nam ti reci..:mrgreen:

mislila sam na opushteniju atmosferu jer je u kafani sve opushtenije i niko ti ne uzima za zlo...na fensi mjestu je svima metla u dupetu...

nemoj me uciti shta je kafana...
 
:lol:

Preferiram pabove i dešavanja uz kriglu piva za šankom
i naravno da gruva neki rock. Tu se uvek fin razgovor zapodene :)
Ne volim sadašnji pojam kafane, zaglušujuća muzika sintisajzera i penjanje po stolovima, mislim... nije to mesto za mene :neutral:

E onda bi ti se svidelo na jednom mestu.
a ja stvarno ne volim alkohol. I ne pijem ga. Ponekad vinjak ili rum sa puno kole.
a pijani ljudi svi prichaju iste priche, a posle 2 nochu su sve tuzzne :(
 
E onda bi ti se svidelo na jednom mestu.
a ja stvarno ne volim alkohol. I ne pijem ga. Ponekad vinjak ili rum sa puno kole.
a pijani ljudi svi prichaju iste priche, a posle 2 nochu su sve tuzzne :(

ne bih rekla...pijani ljudi pricaju gluposti [razlicite vrste gluposti]...a poslije dva sata sve su nerazumljive....:mrgreen:


kad smo kod toga....ko zna shta je klaustrofobija?
-strah od zatvorenog prostora
-evo vam i jedan primjer:
kad idem u kafanu i bojim se da je zatvorena
 

Back
Top