Brend

Ako stvarno zelis napraviti svoj brand treba ti stvarno mnogo novca i jaka ofanzivna reklamna kampanja, odnosno jak marketing.To je jako dobra ideja,ali moras biti spreman dosta da ulozis u to.Ako zelis kontaktirati u vezi nekih ideja,slobodno se javi.Trenutno ti ne mogu izvesti ceo marketing,ali dosta toga mogu odraditi,a ako budes zadovoljna idejama,mozemo i saradjivati na celom polju marketinga.
 
Izgradnja brenda uopste nije lak posao. Meni se desilo da sam jednu svoju trzisnu marku (na Internetu) smislio potpuno slucajno - odjednom mi sinulo ime za marku niotkuda, tek posle jedno pola godine kada sam prolazio ulicom kojom obicno prolazim, video sam - bio je to naziv koji sam podsvesno gledao svakoga jutra dok sam odlazio na fax. Kazu da nesvesno stanje cini 90 odsto naseg zivota, a sve ostalo dozivimo.

Savetujem ti da pazljivo odaberes ime za svoju marku, sagledas sve karakteristike proizvoda, trzista, plasmana i distribucije, i polako smisljas vec i marketing (dizajn i izgled zastitnog znaka) kako bi se uklopio u celokupnu koncepciju. Pitanje na ovom Forumu sigurno nije najbolji nacin da ti sine ideja!

I obavezno, prilikom smisljanja imena vodi se pravilom SSS (obavezno sto vise slova S u nazivu, jer je pamtljivije / pr. Sony, MicroSoft...)

Economy - srpski poslovni portal
http://www.economy.co.yu
 

Back
Top