Surovost sa zivotinjama

6644118.jpg
 
haniyyah-barnes-new-jersey-32856.jpg


A New Jersey woman who fatally threw her neighbor's small dog into traffic during an argument over a parking space was sentenced to four years in prison Wednesday.

Haniyyah Barnes was also ordered to pay the neighbor $2,000 in restitution and perform 30 days of community service to an organization involved with the prevention of cruelty to animals.


Ove kazne da se uvedu i za malteretiranje i ubijanje ostalih zivotinja a ne samo pasa i macaka. Samo preko kazni ljudi mogu da se urazume.
 
Rodjaci na selu jedini u okolini drze psa vezanog nonstop lancem oko guse, nisu ga u zivotu pomazili, samo mu sipaju otpatke hrane. Ove zime zena je bila u bolnici a njen nesavestan muz koji je radio trece smene, nije nijednom obisao ni stoku ni psa. Smrzle su im se kokoske i jadan pas koji je tom omcom osudjen na najgoru smrt, a i zivot bez slobode.

Ja sam pre nekoliko godina mladunce maceta ostavila napolju na jedan dan, jer mi ukucani brane da dovodim bilo sta u kucu, a nisam imala gde. Kada sam se vratila, mace je pas zadavio. Nosim ga na dusi celog zivota.
 

Back
Top