Ivo Sanader izbačen iz HDZ-a!

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
санадер: поново се активирам
Политика - Пре 8 сати
ЗАГРЕБ - Бивши хрватски премијер и почасни председник Хрватске демократске заједнице (ХДЗ) Иво Санадер изјавио је да је погрешио кад се потпуно повукао из активне политике и најавио је могућност повратка у хрватски Сабор.

Санадер, који се пре шест месеци повукао са премијерске и функције председника ХДЗ и постао почасни председник странке, рекао је да му мораторијум на место у Сабору истиче 15. јануара.

"Тада је све могуће и размишљам да се вратим у Сабор", рекао је Санадер на конференцији за новинаре у седишту ХДЗ.

Санадер је дао пуну подршку раду владе Јадранке Косор "не само зато што испуњава наш програм рада из 2007, борбу против корупције и улазак у ЕУ, већ и што се добро носи са економском кризом".

Он је упозорио да је дефицит у вођењу странке очит и због тога је ХДЗ, на председничким изборима, остварио најгори резултат од оснивања, 1989. године, преноси Јутарњи лист.

"Одговорност не лежи само на Андрији Хебрангу већ и на мени јер сматрам да је била грешка потпуно се повући и због тога сам донео одлуку да своју улогу почасног председника од данас активирам у потпуности", најавио је Санадер.

Он је рекао да у странци постоје недоумице за кога гласати на председничким изборима Милана Бандића или Иву Јосиповића и то се мора разјаснити.

"Ја ћу лично дати подршку оном кандидату за којег се одлучи председништво странке", нагласио је Санадер.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika...b08037eb82d82fa77&dan=03&mesec=01&godina=2010

I tako je drug Salamander dao ostavku HIV virusu i pederbal nagonu i rešio da ponovo zajaše Hrvate, a (posredno) i nas.
 
Тај има истог газду као и Мило... а тај газда нема баш ни мало инвентивности па да бар мало промени "рецепт" - него понављају једну те исту шмирантску представу као најгори сеоски дилетанти...
 
Ajde braćo Hrvati red bi bio da vidimo i 1 fajt između vas barem na forumu ! Da vidimo ko je za Sanadera a ko protiv. Evo mi će da vam damo sablje, mačeve, buzdovane, jatagane, škorpione i heklere i će da stanemo sa strane i da vas posmatramo uz kokice !

FIGHT ! FIGHT ! FIGHT ! FIGHT ! :zskace:
 
Ajde braćo Hrvati red bi bio da vidimo i 1 fajt između vas barem na forumu ! Da vidimo ko je za Sanadera a ko protiv. Evo mi će da vam damo sablje, mačeve, buzdovane, jatagane, škorpione i heklere i će da stanemo sa strane i da vas posmatramo uz kokice !

FIGHT ! FIGHT ! FIGHT ! FIGHT ! :zskace:

Teško da ćeš to doživjeti.
Mislim da smi mi koji dolazimo na Krstaricu plebiscitarno kontra Sanadera. z:p
 

Back
Top