Alkohol

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 197611

Aktivan član
Poruka
1.180
Napio sam se za novu godinu i sad evo vec drugi dan mi je lose, osecam se lose, gorko mi u ustima. Koji je najbrzi nacin da se sto pre oporavim i vratim u formu?????
 
Pij po jednu čašu vode na svakih 20 minuta.
Ozbiljno ti kažem.
Kod mene uvek uspe.A za jelo možeš da skuvaš supu iz kesice.Ja to jedino mogu da jedem kad preteram sa alkoholom.

Dobrodošao u Novu godinu :ponoc:
 
ozbiljno vas pitam, samo mi recite kako da se oslobodim gorcine u ustima?

Kada pijes i preteras u istom, naj vaznija stvar koju treba da uradis pred spavanje je da popijes mnogo vode, mnogo vode,mnogo vode.
Postoje i koje kakve tablete za ptotiv mamurluka ali to je hemija pa joj bas i ne verujem, mada probao sam ih i deluju.
Sustina je u tome da ti mozak ne dehidrira tako da i bol u glavi nece da postoji.
A sto se tice da oteras grozan ukus u ustima,,, teleca ili bela corba, malo sipas sirce i cednes malo limuna, da corba dobije kiselkastiji ukus, mnogo dobra stvar.

Sve ovo pricam iz iskustva, radio sam po kafanama 10-tak godina.
 
Gorcinu u ustima imas zbog akutnog gastritisa koji je nastao jer si zeludac provocirao velikom kolicinom alkohola.
NEMOJ DA UZIMAS KISELE STVARI koje bi ti jos vise podstakle lucenje kiseline kao ni zacinjenu,vrucu hranu i alkohol (znaci ono klin se klinom izbija ni je tacno)
Uzimaj laganu hranu i za par dana bices kao nov.
 
Тема је затворена из два разлога:

1. Четири дана су сасвим довољна да се човек поврати у нормално стање, чак и после тешког пијанства.
2. Корисник SilverBullet#387 је познат по отварању бесмислених тема...:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top