Cast

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
goxy je izgleda nesto bio nanjusio sto valja (tj. da treba mijenjati moral), ali jos uvijek mesetari pojmovima "dobar i zao", i nada se da ce "mirnim putem" nesto postici. Najvjerovatnije Budizmom... lol Ja ovde ne postujem da bih vukao nekog za sobom, da bih mu govorio sta da misli, takvi neka idu u bespovrat u propast, u Budizam.
Samo ko hoce i moze da samog sebe dodatno motivise da se otrgne iz ovog propadanja, taj ce kod mene naci masu glavnih smjernica za to.


„241
Strah i inteligencija.— Ako je istina, kao što se danas najodredjenije saopštava, da uzrok crnog pigmenta koze ne treba traziti u svjetlu: moglo bi možda biti poslednje dejstvo čestih i kroz hiljade godina ucestalih napada bijesa (i podlivanja krvi pod kozu)?
Dok je kod drugih inteligentnijih plemena jednako ucestalo prepadanje i bledilo konacno dalo bijelu boju koze? — jer je stepen strasljivosti jedno mjerilo inteligencije: a predavati se često slijepom bijesu, jedan znak toga, da je zivotinjstvo još sasvim blizu i da pokusava ponovo da se probije.
— Smedje-siva bila bi dakle pra-boja covjeka,— nešto majmunoliko i medvjedsko, kao prâvo. ”
 
Poslednja izmena:
nema tu nijedne jedine uvrede Goxice...to su sve gole...cinjenice...
dakle, provjerljive su...ama bas sve, ukljucujuci i tvrdnju da te s razlogom
bije glas osobe s najvise klonova na Krsti : )
 
goxy je nesto bio nanjusio sto valja, ali jos uvijek mesetari pojmovima "dobar i zao", i nada se da ce "mirnim putem" nesto postici. Najvjerovatnije Budizmom... lol


„241
Strah i inteligencija.— Ako je istina, kao što se danas najodredjenije saopštava, da uzrok crnog pigmenta koze ne treba traziti u svjetlu: moglo bi možda biti poslednje dejstvo čestih i kroz hiljade godina ucestalih napada bijesa (i podlivanja krvi pod kozu)?
Dok je kod drugih inteligentnijih plemena jednako ucestalo prepadanje i bledilo konacno dalo bijelu boju koze? — jer je stepen strasljivosti jedno mjerilo inteligencije: a predavati se često slijepom bijesu, jedan znak toga, da je zivotinjstvo još sasvim blizu i da pokusava ponovo da se probije.
— Smedje-siva bila bi dakle pra-boja covjeka,— nešto majmunoliko i medvjedsko, kao prâvo. ”


evo ga jos jedan...white pride...no guide...z:lol:
 
znas kako, provjerljivo je...u tome je fora...z:)
Zato i možeš da manipulišeš time.Lako se da proveriti i svaki mod ili super mod može još večeras da pobanuje te moje silne klonove na bilo čiji zahtev.Evo ja pristajem,navedi ih, i pošalji zahtev Tabu.Ali pošto Lažeš.z:)
 
Zato i možeš da manipulišeš time.Lako se da proveriti i svaki mod ili super mod može još večeras da pobanuje te moje silne klonove na bilo čiji zahtev.Ali pošto Lažeš.z:)

evo, sad sam to trazila...i nemam razloga lagati;
tako se prica...cula sam od najmanje 10tak forumasa...
kojima imam vise razloga vjerovati na rijec nego tebi...

e, sad buduci da se garnitura zelenih, plavih i crvenih bitno promijenila...
mozda te konacno i ukebaju, a mozda otkriju da si "cist ko suza"...
u sto, znajuci kakve si sve prijetnje i bljuvotine, sto javno, sto preko pp
upucivao ljudima, cisto sumnjam...z:)
 
Pa mozda ni za tebe nije kasno? Treba samo da se ucestalo prepadas ... hiljadama godina.

Plutone, idi pojedi nesto...pasces u nesvijest od glada, vis da si poceo ucestalije bulazniti...z:lol:

bags.jpg
 
Opet nema jasnog podatka,osim Proverenih Laži,ali to ti je već manir kao i neurotično ponašanje:(


ako si ovo...porucio meni;
kakvog...jasnog podatka?
lijepo ti kazem; prijavila sam post u kojem prijetis Plutarhu
i trazila da se ustanovi koliko klonova imas...pocevsi od...Plutarha
koji vec danima flooduje forum ovim...ksenofobnim ispadima od...tema
na kojima ti tako...predano sudjelujes...z:)
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top