PTT Vs. Telekom ADSL

cicka_s

Početnik
Poruka
1
Mnogo bi mi znacilo ako bi mogli da mi pomognete koji adsl da odabere. Ovih dana trebalo bi da izaberem izmedju PTT i Telekoma, ali posto se preterano ne razumem znacilo bi mi ako bi mi rekli koji je bolji, tacnije koji ima manje problema, jaci protok i takve stvari, koji mi se vise isplati.
Koji je na primer maximum tokom download-a sa adsl-om od 1024 i takve informacije.

Hvala unapred
 
To i nije neka prevelika dilema... Pogledaj odnos cena i mogucnosti i to je sve.

Koliko znam, sav ADSL koji postoji u Srbiji ide preko Telekomove mreze, tako da... jedna su vrata prema svetu...

Drugo nezavisno resenje su kablovski operateri koji obicno daju tv+net. Oni imaju svoje kablove nezavisno od ostatka sveta.
 
1)Sto se tice cene mislim da je mala razlika.
2) Sto se tice podrske ozbiljnija je kod Telekom, dok je PTT ne marljiv->mada ta podrska tesko da ti zatreba. Poenta je da zoves telefonom,malo se cimas dok ne dobijes adsl.
3)Sto se tice vlasnistva PTT JE VLASNIK TELEKOMA, pa o kvalitetu konekcije preko PTT-a nema problema- ja sam korisnik PTT-a.
4)I sada glavno-koji izabrati po povoljnosti ugovora-> PTT bez premca.
Nasi ljudi su postali tupavi kao Ameri. Ne razmisljaju glavom nego neznam ni ja cime.
Dovoljno je da neko plati reklamu da se vrti i odma ljudi kazu : Sto je dobro, TV ne laze. Slusaj sta ti reklama kaze...
Zasto izbegavati TELEKOM->
1) PTT je jedini koji daje modem od 256-naravno daje i vece, ( u prevodu skines do 1 GB dnevno-treba li ti vise ?? Mislim da ne)
Telekom daje minimum od 1MB (do 4 GB dnevno. Svaka cast ko skida toliko iz dana u dan ili 120 GB mesecno).
2) Telekom te obaveze ugovorom-> raskid ugovora placas, ako ne zelis da produzis ugovor posle godinu dana, opet placas -> " ovo sam cuo od korisnika Telekoma, ako nije tacno kazite"
PTT mozes da raskines ugovor, posle mesec dana ili kad zelis , bez ikakve nadoknade. Mozes da zamrznes account, ma mozes sta zelis -> sloboda ne ropstvo.
3) Posto sam kod PTT-a, posle 3 meseca cena pada mi sa 1050 na 950din, posle 6 meseci na 900 din, a posle 12 meseci na 850 din i tako trajno.
Zato moj savet-> zajebite ove akcije prva 3 meseca po dinar a posle ti naplatim i sto si se rodio.Kazem, iskljucite TV i reklame gde je Zeljko Joksimovic pevac nad svim pevacima jer TV tako kaze... Samo svojom glavom. Moguce da postoji jos povoljnije kod drugog provajdera...
 
Poslednja izmena:

Back
Top