DZEVOJKE

Hahaha pa ti si lud, sto onda pitas na Novom Sadu za to! :D

bash to:lol:

znam jednu koja je ,kad sam bila prva godina bila u vezi sa nekim likom,pa jel 35 imao,imao i dete valjda al njenim rechima '' ne brinite se nije ga priznao kao svoje '' :lol:

ova mi neobicna,shto joj smeta osam godina razlike...mozda je jedna od poslednjih normalnih koja je preostala
 
Nije to strasno za vezu ali mozda bi bilo posle, kad vec udjete u nesto ozbiljnije. Ti ne znas u kakvu ce se licnost razviti, ona je tek na pocetku svog puta,da li ce ona htjeti da se skoluje i dalje, i ako bude htjela, za vas, pogotovo u zemlji kakva je tvoja, to moze biti velika prepreka, razlike u obrazovnim statusima, bez obzia sto ti imas sve (mada je to vrlo pohvalno sto si vrijedan decko).
Evo ti primjer. Isto tako je moj brat razmisljao. Sad su vec dugo u braku. Ona zavrsava fakultet, imaju dvoje djece a on ima firmu, takodje u Sidneju, i nemas pojma kako fino manipulise sa njim.. a ne moze joj nista..Zene su mudre, to je zemlja koja stiti zene i mislim da bi ti bilo bolje da nadjes neku koja te razumije i za koju vec znas da zeli da radi i izgradjena je licnost te otprilike znas sta mozes ocekivati od nje nego neku djevojcicu kojom jos uvijek upravljaju drugarice a ne njena glava.

Godine nisu problem kad su oboje vec izgradjene licnosti, pa na primer oboje rade imaju svoje zivote i razmisljaju svojom glavom ali u ovom slucaju, uvijek ce se naci neko ko ce manipulisati sa njom..dok ne sazri.

Ovako ces sebi napraviti samo problem. To je moje misljenje, naravnoz;):bob:
 
Sta mislite, njoj 19 meni 27. Dali to ide. Misilm da to nju malo 'muci'. Ali zar joj nije bolje da izlazi sa ozbiljnim deckom nego sa nekim klincom?
Ma pazio bih je samo tako:)

a sta treba ti nase odobrenje?


e dvoje su se smuvali s takvom razlikom i bas u tim godinama...furali su 4 god....ona je bila naprednija od njega to ih je ske.njalo :lol:...ironija...eto jel ti sad lakse :mazi:
 
bash to:lol:

znam jednu koja je ,kad sam bila prva godina bila u vezi sa nekim likom,pa jel 35 imao,imao i dete valjda al njenim rechima '' ne brinite se nije ga priznao kao svoje '' :lol:

ova mi neobicna,shto joj smeta osam godina razlike...mozda je jedna od poslednjih normalnih koja je preostala

MA da, ako ima kesha, sve se resi. :p

Haha, nije ga priznao! :rotf:
 
8 godina nije neka strašna razlika kad npr jedan partner ima 90, a drugi 98z:p

Šala mala, može da funkcioniše, a ne mora. Mislim da onaj od 27 je mnogo zreliji od onog ko ima 19, ima drugačiji pogled na život, više je toga prošao:zper:
 
Pa ima i toga rizika ali neplasim se. Nikad se nezna:)


A gdje da je otvorim!

E a znaš zašto ti kažem, imam jednog drugara koji isto tako muva jednu koja je 10 godina mlađa od njega i ona ga hebe ga ko budalu, msm njoj se ne žuri (normalno, kome se žuri da se vezuje sa 23) a on bi da je ženi... msm, on svaku svoju ribu ženi ali ga na kraju izhebu....šta ću mu ja kad je takav čovek -al' je entuzijasta....z:p::lol:
 
E a znaš zašto ti kažem, imam jednog drugara koji isto tako muva jednu koja je 10 godina mlađa od njega i ona ga hebe ga ko budalu, msm njoj se ne žuri (normalno, kome se žuri da se vezuje sa 23) a on bi da je ženi... msm, on svaku svoju ribu ženi ali ga na kraju izhebu....šta ću mu ja kad je takav čovek -al' je entuzijasta....z:p::lol:

MA da, ko je krenuo da muva klinku iz mesta se zaj... To ide jedino da ona tebe muva. Inace jok.
 
Sta mislite, njoj 19 meni 27. Dali to ide. Misilm da to nju malo 'muci'. Ali zar joj nije bolje da izlazi sa ozbiljnim deckom nego sa nekim klincom?
Ma pazio bih je samo tako:)

Nije klinac za nju, a i momci od 19 godina ne moraju biti klinci, ima ih tog uzrasta dosta koji su pametniji i sposobniji od starijih.

Sto ne moze, ako se svidjate jedno drugom i lepo se slazete... z:)
 

Back
Top