Дивљи запад или туча кобасицама!

_011_

Poznat
Banovan
Poruka
9.445
tuča kobasicama u samoposluzi

Politika - Pre 34 minuta

AHEN - Dve osobe povređene su u tuči koja je izbila u jednom supermarketu u Ahenu, na zapadu Nemačke.

Sa približavanjem božićnih praznika, gužve u supermarketima i šoping centrima su sve veće usled čega kupci postaju sve nervozniji, pogotovu što je sve teže doći do kolica.

Pokušavajući da zgrabi poslednja kolica ispred nosa jedne žene, 74-godišnji penzioner dobio je pesnicu u glavu od njenog 24-godišnjeg brata.

Priča se, međutim, nije tu završila jer je starac nakon što se pribrao krenuo u potragu za napadačima (35-godišnja žena, njena majka i brat) da bi povratio svoja kolica za koja je smatrao da mu s pravom pripadaju.

Pronašao ih je na odeljenju mlečnih proizvoda gde je usledila tuča kobasicama i pakovanjima parmezana, koja je prekinuta tek intervencijom policije.

Dve osobe prebačene su u bolnicu zbog lakših povreda.


О Боже, полудели ови западњаци начисто. :roll:

Шта би било да су којим случајем преживели све оно, што и ми?
 
О Боже, полудели ови западњаци начисто. :roll:

Шта би било да су којим случајем преживели све оно, што и ми?

Суштински, то је оно на шта нас озбиљно упозоравају ови наши каонационалисти, али у овој ствари су у праву !
То је суштински оно ка чему ми стремимо.
Међутим, може бити да су се код Срба, проевропски настројени..., мало прерачунали (хтела сам другу реч на з......и).
Можда ћемо се ми и тући са све колицима, али оне друе ствари...нећемо радити. Ипак смо ми :cool:
 
Ова вест, само је још један у низу доказа о менталном склопу западњака.

Житељи једне од најбогатијих и најуређенијих држава на свету, немају стрпљења и нису у стању да се
цивилизовано договоре око колица у самопослузи, а овамо би да уређују свет и да деле пацке около.

А тући се храном то је богохулно.
 

Back
Top