koju?

koju?


  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
Hvala srećice. :) Sve je tu kad si ti ovde, sve što mi treba da bi mi bilo lepo. Ne mogu ni da zamislim sebe loše raspoloženog u tvom prisustvu. Isijavaš nekom životnom energijom čak i kad ti je teško, takve ljude jednostavno volim. :cmok:

z:kiss:z:kiss:z:kiss:

a prosto sam zanemela sada, moram da priznamz:)
i sve to mislim i ja o tebi, ostani takav zauvek z:kiss:
 
:hvala: :cmok: :) To poštovanje je obostrano. z:)
Ne bi taj famozni ujak iz Riletovih priča poverovao da postoje osobe koje mogu da se prepoznaju i osete da su slične, da se zbliže, a da se nikada nisu srele. :D
:zag:

z:)
covek ne mora da sretne nekoga da bi znao koliko je taj divna divna osobaz:)

a ja sam to znala o tebi odmah posto si se pojavio ovde. i to potkrepljuje veru u ljudsku dobrotu i cistotu srca z:)

z:kiss:z:kiss:z:kiss:
 
z:)
covek ne mora da sretne nekoga da bi znao koliko je taj divna divna osobaz:)

a ja sam to znala o tebi odmah posto si se pojavio ovde. i to potkrepljuje veru u ljudsku dobrotu i cistotu srca z:)

z:kiss:z:kiss:z:kiss:

Sećam se svega posle evo već dve godine. Sećam se i neprijatnosti koje smo doživljavali od ljudi koji nas nisu mogli skapirati, koji su bili pomalo zavidni zbog našeg prijateljstva i bliskosti tako lako postignute. Drago mi je što sam ovde pronašao ljude poput tebe. :)
Kad mi je bilo teško značili ste mi puno, prijatelji su najbolja terapija protiv bolova. :hvala: :)
 
Sećam se svega posle evo već dve godine. Sećam se i neprijatnosti koje smo doživljavali od ljudi koji nas nisu mogli skapirati, koji su bili pomalo zavidni zbog našeg prijateljstva i bliskosti tako lako postignute. Drago mi je što sam ovde pronašao ljude poput tebe. :)
Kad mi je bilo teško značili ste mi puno, prijatelji su najbolja terapija protiv bolova. :hvala: :)

uvek tu za tebe

tvoja NovaIsta

z:kiss:z:kiss:z:kiss:
 

Back
Top