zivot pise...komedije/drame...tj. kako kad i kome...

jel ima na ovom forum srecno zaljubljneih ljudi...malo malo pa se tvori temu o raskidima,bolovima,neuzvracenoj ljubavi...eno onaj se na onoj drugoj temi besi bog ribe,onlajn ribe...eno,ljudi ga sa strika skidaju...
na ovoj temi se pominje vreme kao neki faktor...da odradite neki SOS telefon...za emotivno bolne...
mozda je neko i stvarno suicidan...mozda ubije svoj internet profil na krstarici,ko ce ga znati...ima cudnih ljudi...
 
jel ima na ovom forum srecno zaljubljneih ljudi...malo malo pa se tvori temu o raskidima,bolovima,neuzvracenoj ljubavi...eno onaj se na onoj drugoj temi besi bog ribe,onlajn ribe...eno,ljudi ga sa strika skidaju...
na ovoj temi se pominje vreme kao neki faktor...da odradite neki SOS telefon...za emotivno bolne...
mozda je neko i stvarno suicidan...mozda ubije svoj internet profil na krstarici,ko ce ga znati...ima cudnih ljudi...

evo me :) reci :D
 
jel ima na ovom forum srecno zaljubljneih ljudi...malo malo pa se tvori temu o raskidima,bolovima,neuzvracenoj ljubavi...eno onaj se na onoj drugoj temi besi bog ribe,onlajn ribe...eno,ljudi ga sa strika skidaju...
na ovoj temi se pominje vreme kao neki faktor...da odradite neki SOS telefon...za emotivno bolne...
mozda je neko i stvarno suicidan...mozda ubije svoj internet profil na krstarici,ko ce ga znati...ima cudnih ljudi...


nisi razumijo...evo, prevescu
s vremenske distance stvari zbog kojih smo, al zamalo, sjekli vene
najcesce izgledaju...prilicno smijesno
pa tako dojucerasnji "Mr Pravi" ponekad djeluje ko "Mr Krivi"...
a drasticni lomovi manje ko zivot, a vise ko... skecovi sa Comedy Central...

realno, uvijek je to tako i bilo...
al...vrijeme je cudo i dojucerasnji pacijent s teskom mrenom na oba oka iznenadno...progleda
ono sto mu ostaje su...divne uspomene...tj. iskustvo...
a to bi bilo to...sto nas ovdje, perverzno, zanima...

(da ne pominjem sad kako se spremam pisat humoristicku seriju...:rumenko:)

jasnije? :mrgreen:
 
jel ima na ovom forum srecno zaljubljneih ljudi...malo malo pa se tvori temu o raskidima,bolovima,neuzvracenoj ljubavi...eno onaj se na onoj drugoj temi besi bog ribe,onlajn ribe...eno,ljudi ga sa strika skidaju...
na ovoj temi se pominje vreme kao neki faktor...da odradite neki SOS telefon...za emotivno bolne...
mozda je neko i stvarno suicidan...mozda ubije svoj internet profil na krstarici,ko ce ga znati...ima cudnih ljudi...

:lol: ko zna druze moj,missim ako je papucic ubitje se...ako je muzjak netje..:ok: Prirodna selekcija..sta ces..:neutral: :ok:
 
nisi razumijo...evo, prevescu
s vremenske distance stvari zbog kojih smo, al zamalo, sjekli vene
najcesce izgledaju...prilicno smijesno
pa tako dojucerasnji "Mr Pravi" ponekad djeluje ko "Mr Krivi"...
a drasticni lomovi manje ko zivot, a vise ko... skecovi sa Comedy Central...

realno, uvijek je to tako i bilo...
al...vrijeme je cudo i dojucerasnji pacijent s teskom mrenom na oba oka iznenadno...progleda
ono sto mu ostaje su...divne uspomene...tj. iskustvo...
a to bi bilo to...sto nas ovdje, perverzno, zanima...

(da ne pominjem sad kako se spremam pisat humoristicku seriju...:rumenko:)

jasnije? :mrgreen:
jasno bese i prvi put...
:lol: ko zna druze moj,missim ako je papucic ubitje se...ako je muzjak netje..:ok: Prirodna selekcija..sta ces..:neutral: :ok:

pa da...imas one koji kukaju i one koji preduzimaju nesto..
 
odlicno...mikrofon je vash... :zper:

secam se da sam u prvom razredu osnovne imao drugaricu miru...joj,kako sam se ja samo lozio na nju...mislio sam da je ona ta...da je to to,razmilja sam da se zenim...uvek sam najbolje mirisljave slicice cuvao kako bi se menjao sa njom...jednom sam joj i poklonio onaj sok sto se pakovao u jogurtske case...ali kao i sve velike ljubavi...i ova se zavrsila tragicno...skapirao sam da je prilicno izsprazna kada nije znala sta je dziajdzojac...a to mi je u tom trenutku srusilo svet...da zena koju volim ne zna sta je ono sto mi ispaunjava zivot dok ne spavam..tragedija...nikada me nije volela iskreno...uglavnom,sada je malo i ruznjikava...izgleda da neki ljudi ne treba da odrastu...
 
secam se da sam u prvom razredu osnovne imao drugaricu miru...joj,kako sam se ja samo lozio na nju...mislio sam da je ona ta...da je to to,razmilja sam da se zenim...uvek sam najbolje mirisljave slicice cuvao kako bi se menjao sa njom...jednom sam joj i poklonio onaj sok sto se pakovao u jogurtske case...ali kao i sve velike ljubavi...i ova se zavrsila tragicno...skapirao sam da je prilicno izsprazna kada nije znala sta je dziajdzojac...a to mi je u tom trenutku srusilo svet...da zena koju volim ne zna sta je ono sto mi ispaunjava zivot dok ne spavam..tragedija...nikada me nije volela iskreno...uglavnom,sada je malo i ruznjikava...izgleda da neki ljud ne treba da odrastu...

:eek: wtf...sta su to...mirisljave slicice? :(
 
da cujemo

...najgluplje...objasnjenje...
...najimbecilniji... razlozi...
...najkretenskija raspodjela...pokretnih i nepokretnih dobara...

elem, zapanjimo se zajedno...jer kazu da vrijeme lijeci sve :mrgreen:

primjer;


ps samo, budite vjerodostojni...stop fikcija. :zper:


Pitali se Mujo i Haso sta je to zivot?
Nalete na nekog mladica i pitaju ga,on odgovara :"Zivot je droga,seks i alkohol!"
Mujo i Haso odgovaraju :"Ma daj nije istina ajmo pitati nekog drugoga!" i krenu sve trojica...
Ubrzo nakon toga nalete na Indijanca kako sijedi kraj rijeke i pusi lulu mira. Te ga upitase :"Sta je to zivot?" a Indijanac onako kroz dim,gledajuci u rijeku kaze :"Zivot je rijeka!"
Tu se oni zamislise,te rekose :"E brate,ovo ima smisla!". Istom skoknu mladic i rece :"Alo,cupavi,zivot je droga,seks i alkohol!" Svi zblenuto gledaju u njega,zatim ustade Indijanac i rece :"Uj ****** a ja mislio rijeka!".
Te su svukli joint i sretno odteturali u sumrak. :confused:
 
nisi razumijo...evo, prevescu
s vremenske distance stvari zbog kojih smo, al zamalo, sjekli vene
najcesce izgledaju...prilicno smijesno
pa tako dojucerasnji "Mr Pravi" ponekad djeluje ko "Mr Krivi"...
a drasticni lomovi manje ko zivot, a vise ko... skecovi sa Comedy Central...

realno, uvijek je to tako i bilo...
al...vrijeme je cudo i dojucerasnji pacijent s teskom mrenom na oba oka iznenadno...progleda
ono sto mu ostaje su...divne uspomene...tj. iskustvo...
a to bi bilo to...sto nas ovdje, perverzno, zanima...

(da ne pominjem sad kako se spremam pisat humoristicku seriju...:rumenko:)

jasnije? :mrgreen:

a sta je tebi bolje ..pravi ili krivi ?:rumenko:
 
jel ima na ovom forum srecno zaljubljneih ljudi...malo malo pa se tvori temu o raskidima,bolovima,neuzvracenoj ljubavi...eno onaj se na onoj drugoj temi besi bog ribe,onlajn ribe...eno,ljudi ga sa strika skidaju...
na ovoj temi se pominje vreme kao neki faktor...da odradite neki SOS telefon...za emotivno bolne...
mozda je neko i stvarno suicidan...mozda ubije svoj internet profil na krstarici,ko ce ga znati...ima cudnih ljudi...

jaaaaaaa
skroz...nacisto pukla.....me happy...aaaaaaaaaa:mrgreen::mrgreen::mrgreen::brus::brus::brus::brus:
 
e, tako je rikan vas, pricao sam vam vec, imao situaciju kad sam sebi govorio da ce ta devojka mene praviti od blata... kad shvati sta je izgubila i sta je sa mnom mogla da ima... bio sam mlad... ona se posle srecno udala, ima cerkicu sad... i drago mi je tako... jer zasluzuje sve to... zasluzuje da bude srecna... dobra je osoba... a ja nisam ni bio spreman za nju.. iako se ona svojski trudila... kao sto i jeste problem sto sam sebe davao nekima koje to uopste nisu zasluzivale... a bio sam los prema nekim drugim devojkama prema kojima sam trebao da budem dobar... al', sve to prodje... sad sam, evo, ovde... a one sve imaju svoj zivot... i to je to... nema neke filozofije posebne... osim sto preuzimam svu krivicu na sebe... i tako imam dobar izgovor...
 
zbog njegove neprivrzenosti jednog sam popila punu saku bensedina i otisla na motoru kod njega kuci a on nestao ali je mama bila prisutna.....i u momentu kad me bensedin zveknuo bila sam na pola stepenica....lepo me zena smestila u njegov krevet i ujutru kad sam ustala sa glavom punom pcela radilica on mi se poceo umiljavati....i ja ti se spakujem i odem kuci, kao polivena kantom go.vana....to je bio pocetak kraja a da nisam ni znala.....moj maksimum.....
 
Poslednja izmena:
zbog njegove neprivrzenosti jednog sam popila punu saku bensedina i otisla na motoru kod njega kuci a on nestao ali je mama bila prisutna.....i u momentu kad me bensedin zveknuo bila sam na pola stepenica....lepo me zena smestila u njegov krevet i ujutru kad sam ustala sa glavom punom pcela radilica on mi se poceo umiljavati....i ja ti se spakujem i odem kuci, kao polivena kantom go.vana....to je bio pocetak kraja a da nisam ni znala.....moj maksimum.....

saku bensedina...e, pa svaka cast...drago mi je sto si jos s nama... :eek:
 

Back
Top