SAHARA

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
podnaslov :

Pesak...



Sta bi vlada Srbije uradila kada bi se sutra probudila i oko sebe videla pustinju !?

-Prvi dan : nasla bi se u čudu.

-Drugi dan: Sazvali bi vanrednu sednicu.

-Treci dan : pesak bi drasticno poskupeo odlukom te iste vlade na telefonskoj sednici !

p.s. Ne dam našu saharu bre.

Dakle, na srpski prevedeno, pisac ovog posta je hteo na duhovito-crni način da pokaže, da su naši političari spremni da i od propale države, pustinje, peskovitog predela naprave sebi biznis plan, pa ko preživi neka sadi Kaktuse i Palme, a ko ne, neka kupi prvu pomoć, lance za sneg i Fluotoscentni prsluk da ga ne pregaze Kamile na putu za bolju budućnost
 
Poslednja izmena od moderatora:
Исплаћивала народу бесплатне акције у песку.

А потом објаснила преко Шапера и комп. да је та супстанца нови светски бум у екологији и одмах енормно подигла порезе на грађевинско земљиште и пољопривредне производе, да се појединци не би обогатили на рачун државног песка.

И одмах би народ лепо оформио редове за плаћање истих.

Бесплатне акције не би могле да се користе у сврху плаћања пореза, јер би се народу лепо објаснило да их чувају и сачекају да цена акцијама порасте.
 
verovatno bi pustili jeremica vuka da protestvuje kod Gadafija sto nam je poslao pesak i zabio noz u ledja , e onda bi **** po regionu kako su oni genocidan narod a nama opet zaboli noz u ledja:dash:
 
Vlada bi objavila da je pesak naša komparativna prednost i još jedan dokaz da je Srbija lider u regionu.

Slogan naših lidera bi glasio na izborima: sa peskom u Evropu...
Pesak dajem, život ne dajem...
Bolje pesak do grla, no grlo izpod peska...
Sahara je srce Srbije, a Šljunak Bubreg... i. t. d.
 
verovatno bi organizovali pesak za patike ili belu tehniku , ili mozda kao neki pesak nam je ne bitan (mislim na Vozdovac) mozda bi organizovali "firera", obraz,1389
 
Zašto si obrisao moj odgovor tebi Maksime *?
Nije ti se dopao, nisi ga razumeo, ili naprosto treniraš snagu moći nad običnim forumašima ?
Mislim da takvi kao Vi gospodine ne smeju da budu moderatori, već samo uzbacivači na splavu ili deskoteci.

Obrisao sam i tvoj i moj,jer sam trazio objasnjenje za tvoju temu,jer je onako bila nedorecena..nije se znalo sta si hteo sa tom temom...i nije to nikakvo treniranje strogoce,nego jedno samo obicno pitanje ,nema razloga za teske reci.

http://forum.krstarica.com/threads/294954
 
Jedan periferni deo Sahare bi sigurno kukao kako im sav pesak ukradoše oni iz centra.

''Di su moji zrnci?!'' - rekli bi oni. Ali iz centra bi dobili samo šljunčinu da izbiju oči. :(
 
podnaslov :

Pesak...



Sta bi vlada Srbije uradila kada bi se sutra probudila i oko sebe videla pustinju !?

-Prvi dan : nasla bi se u čudu.

-Drugi dan: Sazvali bi vanrednu sednicu.

-Treci dan : pesak bi drasticno poskupeo odlukom te iste vlade na telefonskoj sednici !

p.s. Ne dam našu saharu bre.

Dakle, na srpski prevedeno, pisac ovog posta je hteo na duhovito-crni način da pokaže, da su naši političari spremni da i od propale države, pustinje, peskovitog predela naprave sebi biznis plan, pa ko preživi neka sadi Kaktuse i Palme, a ko ne, neka kupi prvu pomoć, lance za sneg i Fluotoscentni prsluk da ga ne pregaze Kamile na putu za bolju budućnost

...odlichno zapazanje ,nashi bi prodali sav pesak zapadu i ostao bi nam verovatno samo krsh i kamen ,letos bio u hurgadi u egiptu ,vishe zelenila sam video tamo iako dovoze vodu sa kojom polivaju svaki dan sa planina udaljenih 200 km ,vratih se u Beograd koji lezi na dve velike reke a on zut da ne moze biti sasusheniji ,obrazlozenje "nije bilo kisha "...........:dash::dash:
 
...odlichno zapazanje ,nashi bi prodali sav pesak zapadu i ostao bi nam verovatno samo krsh i kamen ,letos bio u hurgadi u egiptu ,vishe zelenila sam video tamo iako dovoze vodu sa kojom polivaju svaki dan sa planina udaljenih 200 km ,vratih se u Beograd koji lezi na dve velike reke a on zut da ne moze biti sasusheniji ,obrazlozenje "nije bilo kisha "...........:dash::dash:

si video Tihog tamo???:eek:......pa on se prakticno preselio ......:rotf:
 

Back
Top