...hemaraidi...:rumenko:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
...daklem kako hemaraidi utichu na vash sehualni zzivot i na intimnu higijenu, i ne mislim samo na hemaraide negro i na sve shto moszze da ugrozi zdrav seh...?:rumenko:
...imam jednu drugaricu a nju blam da pita, voli anal vishe negro leba da jede ali ima probleme sa hemaraidima a i partnerima se to ne dopada, i odbijaju je chesto za seh, pa nije ona shugava samo ima te shuljitje, pa nije ona sama birala takav put, pa nema ona namerno hemaraide...:(
...a vi procenite...:rumenko:
 
мени хомериади не сметају јер је физика на мојој страни
начи
ками се дигне моја горостасна патка
да не кажем пемис
сва ми се крв из хомореида повуче из њих у њу
односно да не кажем њега:cool:
 
што си ми нешто позната као кроз маглу...ал да не прејудикирамо...а како теби ово, мисим, хермоноиди и то...ти смета, не смета, поспешује...?
:)
 
мени хомериади не сметају јер је физика на мојој страни
начи
ками се дигне моја горостасна патка
да не кажем пемис
сва ми се крв из хомореида повуче из њих у њу
односно да не кажем њега:cool:


Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!:lol:
 
...daklem kako hemaraidi utichu na vash sehualni zzivot i na intimnu higijenu, i ne mislim samo na hemaraide negro i na sve shto moszze da ugrozi zdrav seh...?:rumenko:
...imam jednu drugaricu a nju blam da pita, voli anal vishe negro leba da jede ali ima probleme sa hemaraidima a i partnerima se to ne dopada, i odbijaju je chesto za seh, pa nije ona shugava samo ima te shuljitje, pa nije ona sama birala takav put, pa nema ona namerno hemaraide...:(
...a vi procenite...:rumenko:

postoji mast za hemoroide..dobro je dok su spoljasnji,i dok nisu unutrasnji..:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top