SKROBARA

Pričao mi jedan lik koji je radio kod njega u Almex-u da se gazdin mlađi sin neverovatno bezobrazno ponaša prema radnicima...mogu samo da zamislim kako je tek bilo tim ljudima u Skrobari.
 
AJDE SAD TI...
Koja su bre oni ustanova. Ustanova koju vode nepismeni i lopovi!
Od fabrickih prostorija prave sebi stanove...

Ma zezam se,nisi valjda ozbiljno shvatio :!:
Na žalost iza takvih mafijoza stoji država...ide se putem: prikaže se nerealan gubitak za koji i ako ga ima najmanje je kriv radnik,zatim tehnološki višak,stečaj i na kraju se firma prodaje (kao mafijašu M.Kostiću) za nekih "3 evra" i od nekada profitabilne firme koja je recimo nekad zapošljavala 500-600 radinika pravi hangare i silose za skladištenje pšenice i sl.
Danas takvih tzv."propalih" firmi gde umesto mašina i raznih linija koje su preko noći "dobile noge" sada stoje razne sumnjive robe,firma okružena žicom kao iz logora,savremenom tehnikom kamera,sumnjivim licima koji se motaju po ceo dan i noć,raznim Progard-ovima i Security obezbeđenjima.
 
Ma zezam se,nisi valjda ozbiljno shvatio :!:
Na žalost iza takvih mafijoza stoji država...ide se putem: prikaže se nerealan gubitak za koji i ako ga ima najmanje je kriv radnik,zatim tehnološki višak,stečaj i na kraju se firma prodaje (kao mafijašu M.Kostiću) za nekih "3 evra" i od nekada profitabilne firme koja je recimo nekad zapošljavala 500-600 radinika pravi hangare i silose za skladištenje pšenice i sl.
Danas takvih tzv."propalih" firmi gde umesto mašina i raznih linija koje su preko noći "dobile noge" sada stoje razne sumnjive robe,firma okružena žicom kao iz logora,savremenom tehnikom kamera,sumnjivim licima koji se motaju po ceo dan i noć,raznim Progard-ovima i Security obezbeđenjima.
Izvanjavam se...
Primio sam se... pa nisam shvatio zajebanciju. Zalosno je sta nam se desava sa drzavom!
Ali ovo je isto nasa cinjenica i svakodnevnica da jedino ja i ti mlatimo ovde "praznu slamu"
i niko se od ovih ljudi ne obazire na nasu pricu, a ceo Pancevacki okrug ima veze sa tom firmom i mislim da bar trecina ljudi iz opstine Pancevo poznaje nekog ili ima nekog ko radi tamo i svi okrecu glavu... Zato tako i prolazimo...
 
Pancevo nije napredovalo mnogo...Ali polako!..Mi smo balkanci iz vojvodine...Dok mi krenemo,bice to sve lepo jednog dana.
Danas je bolje nego juce..a za 100 godina imacemo i Metro...(ko bajagi)
 

Back
Top