VODOLIJA

ja sam vodollija i nisam poklonik horoskopa...al ima tu nešto....ako ništa drugo a ono bar da se skontam sa drugom vodolijom za 15 min po bilo kom osnovu....i za razliku od drugih znakova mislm da uopšte nismo komlikovani
 
Ja jako volim Vodolije...volela bih da moje dete bude Vodolija:mrgreen:


pazi da ti se to ne odbije od glavu.....po pravilu deca vodolije su poprično intelegentna..tako da kad kažeš nešto "nemože" ili "nemogu", "nedam" ili "nemoj"...moraćeš poprilično da se naobjašnjavaš zašto...jer ne prihvataju ništa bez dobrog i logičnog objašnjenja....to je kvaka u intelegenciji
 
Ne znam šta bih ti rekla, Zatočenice... Prošle godine nam je u prognozi za ovu stajalo na poslovnom planu sve najlepše, a meni uopšte nije bila poslovno uspešna godina. Takođe, pričalo se da će i na ljubavnom planu Vodolije ove godine najčešće ulaziti u brak, a ja i dalje u statusu kvo s mojim dragim (ljubav cveta, ali i dalje se samo zabavljamo)...
Sve u svemu, ove godine ne želim da znam šta me "čeka" sledeće :)
 
ma meni je OK ova godina...pa treba biti realan kad se osvrneš, konstatuješ da si jako malo imao loših godina.....a i tih lošijih (teških vremena) ponekad se setiš sa nostalgijom......kraće rečeno svaka je dobra godina...samo mi više nismo mlađi...i svaka donese nešto što je obeleži na svoj način.....:ponoc:
 
Ja s' izvinjavam što ovako upadam, ali šta mislite o kombinaciji blizanca/škorpije (devojka) i škorpije (dečko)?

Izvini Carol ali ja moram nesto da te pitam...da li ti mislis da su sve osobe rodjene u novembru opasne po "zivot" i imaju istu sudbinu...?????...kako mozes tako devojko glupo da razmisljas..Ako se ljudi vole nema prepreka za njih a kamoli onih horoskopskih...
 
Moram priznati, na svim planovima, sem na poslovnom, ova godina mi je bila odlična: ljubav cveta, počela sam ponovo da plešem (tango) i stekla sam tako svoju drugu porodicu - tango porodicu, odlično društvo, izlasci baš onakvi kakve volim - da se pleše dok se ne padne s nogu... Ma, biće valjda i tog posla... ;)
 
Izvini Carol ali ja moram nesto da te pitam...da li ti mislis da su sve osobe rodjene u novembru opasne po "zivot" i imaju istu sudbinu...?????...kako mozes tako devojko glupo da razmisljas..Ako se ljudi vole nema prepreka za njih a kamoli onih horoskopskih...

Nazalost, ima prepreka koje mogu da sprece i najvecu ljubav i to je ono sto ostavlja najdublje rane koje nikad do kraja ne zacele, ni sa kim.
 
martinmystere.gif


Mislim da je ovaj strip junak naj zakon od svi stripova,naravno i njegovog prijatelj neandertalca Jawa!!!
 
Poslednja izmena:
..neznam kako drugima al meni je ova godina počela čupavo.., sad je podnošljivo...i ima tendenciju da se završi fantastično......

...mislim da sam do sada primetio da kad se drugi muče, kad im neide, nama vodilojimam sve nekako ide lakše....možda zato što drukčije shvatamo život
 
jedan od mojih omiljenih stripova......(pored Zagora i Dilana Doga)

mada,uvek me je nerviralo sto Misterija ima tacan datum rodjenja,a covek ne stari(a to se narocito odnosi na Dajanu koja uvek izgleda kao da ima 30ak godina,a ustvari ko zna koliko ih ima)......:)

sta im je trebalo i da smisljaju taj datum
 

Back
Top