CNN: Hrvatska Dubaiju otima elitu

Jeste li bili u Hrvatskoj i dal ju nameravate posetiti?

  • 01.bio/bila sam za vreme SFRJ i opet ću doći...:D

  • 02.bio/bila sam u poslednjih 10ak godina i opet ću doći :D:D

  • 03.skoro svake godine (imam kuću, rodbinu ili prijatelje) :ok:

  • 04.nisam nikad bio al nameravam doći :super:

  • 05.živim u Hrvatskoj - i am lucky wo/man!;)

  • 06.poslovno sam često, pa spojim ugodno sa korisnim:klap:

  • 07.bio sam (za vreme SFRJ i/ili posle) i NE HVALA više:(

  • 08.preskupa je za moj džep, a ima jeftinijih destinacija :think:

  • 09.biram destinaciju gde ću se osećati bezbedno :sad2:

  • 10.nisam nikad bio, niti ću biti u toj zemlji :eek:


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
oduvek su ti mostovi bili od papira
jednostavno nikad nije islo i nikad nece ici
kao izraelci i filistejci (sad palestinci)
kao jermeni i turci
kao rusi i poljaci
kao kinezi i japanci
to je tako...ne treba se folirati


:ok:
Мислим да ће ти мостови опет бити порушени једном, и да треба да схватимо да не можемо заједно и да више не покушавамо. :sad2:
Ако ништа друго, рано је за спајање мостова.
 
:ok:
Мислим да ће ти мостови опет бити порушени једном, и да треба да схватимо да не можемо заједно и да више не покушавамо. :sad2:
Ако ништа друго, рано је за спајање мостова.

jako velik broj ljudi je prošle godine iz Srbije posetio Hrvatsku isto kao i svake godine sve više ljudi iz Hrvatske se odlučuje posetiti Beograd i Novi Sad za vreme Exita, raznih manifestacija, Guće (verovali ili ne) te dočeka Nove godine, pa i Srpske Nove godine :idea:

evo i ja ću biti za doček u Srbiji

gde neću da vam kažem ;)

da ne bih imao neprilika sa forumašima koji me po forumu stalno napadaju...mogu si misliti šta bi mi tek radili uživo :rumenko::lol:
 

jako velik broj ljudi je prošle godine iz Srbije posetio Hrvatsku isto kao i svake godine sve više ljudi iz Hrvatske se odlučuje posetiti Beograd i Novi Sad za vreme Exita, raznih manifestacija, Guće (verovali ili ne) te dočeka Nove godine, pa i Srpske Nove godine :idea:

evo i ja ću biti za doček u Srbiji

gde neću da vam kažem ;)

da ne bih imao neprilika sa forumašima koji me po forumu stalno napadaju...mogu si misliti šta bi mi tek radili uživo :rumenko::lol:

Ево, ја те не нападам, мени јави...а да ли ћу ти уживо нешто радити :zper:
Искрено, волела бих да се видим са многим људима из Хрватске, са којима сам годинама била у дивним односима.
Нису нас пореметиле политичке прилике, и пре тога смо се удаљили, због обавеза и којечега.
Моја деца се друже са многима из Хрватске преко интернета, и један ће момак на лето вероватно доћи код нас у посету.
 
evo tri vdea o svim delovima Hrvatske za oni koji nisu imali prilike videti neke delove :idea:

eto sad sve na jednom mestu u priči o ljudima koji je gledaju preko Lap topa na Minhenskom aerodromu:D :


1. deo: Kornati - Primošten - Šibenik - NP Krka - Paklenica - Zadar - Dugi otok - Krk - Cres - M.Lošinj
:ok:

 
Poslednja izmena:
Ево, ја те не нападам, мени јави...а да ли ћу ти уживо нешто радити :zper:
Искрено, волела бих да се видим са многим људима из Хрватске, са којима сам годинама била у дивним односима.
Нису нас пореметиле политичке прилике, и пре тога смо се удаљили, због обавеза и којечега.
Моја деца се друже са многима из Хрватске преко интернета, и један ће момак на лето вероватно доћи код нас у посету.

a nit ću sigurno koji dan U BG i Novom Sadu..e sad koji dan tačno...to ću obavestiti na PP ""proverene"" forumaše i forumašice sa kojima se već godinama dopisujem i koji su korektni prema meni :idea: neke ću naravno upoznati a neke sam već upoznao kad sam bio prošlih dva puta :D
 
sve je to lepo, druze moj hrvatski, ali ne vredi.
nije hrvatska ruzna, prljava i gadna pa, eto, mi necemo da dolazimo.
drugi su razlozi u pitanju
uostalom, ni nama ne nedostaje lepote (kao i u svakom kutku sveta), ima prirodnih lepota od kojih zastaje dah.
jedino more sto nemamo.
ali ni to nije predaleko. predeli kao sto su sitonija, tasos, krf, olimp, lefkada, skijatos, skopelos, volos i okolina su na nekih 1000km od beograda
mi srbi volimo da putujemo, pa nam ni turska, kipar ili tunis nisu daleko. o italiji, spaniji ili francuskoj da ne govorim.
da vam je pariz glavni grad i da vam je rio na moru umesto splita, mozda bi mogli da zaboravimo na nase hiljadugodisnje nesuglasice.
ovako...sorry
za mene cete biti i ostati samo tranzitna zemlja ka ozbiljnijim turistickim destinacijama
ps
mislim da si okej covek pa si dobrodosao i ne moras inkognito da dolazis u srbiju. neko ko ima 14000postova moze slobodno da se javi svojim forumskim drugarima:bye:
 
ps
mislim da si okej covek pa si dobrodosao i ne moras inkognito da dolazis u srbiju. neko ko ima 14000postova moze slobodno da se javi svojim forumskim drugarima:bye:

:hvala:

ali kao što rekoh ...
javiću se samo nekolicini... onim zlobnim što su mi podmetali sve i svašta i koji su miminirali teme a mene vređali...ne hvala :idea:

svako dobro SVIMA ŽELIM pa i ovima gore pomenutim :D
 
Poslednja izmena:
mislim da si okej covek pa si dobrodosao i ne moras inkognito da dolazis u srbiju. neko ko ima 14000postova moze slobodno da se javi svojim forumskim drugarima:bye:
Evo javio se recimo prošle godine na leto kad je bio ovde, još je daleko manje postova tad imao. Nisam još uzvratio posetu, ali polako ...

Turizam je biznis ljudi, kao i svaki drugi. Volimo li mi Amerikance? A volimo li da dođu ovde i ostave brdo para u nekom hotelu? Hajde, ali iskreno.

Znači manite prošlost, nećemo večito biti zarobljeni u njoj. Po toj logici Nemci ne bi trebali da letuju nigde.
 
Znači manite prošlost, nećemo večito biti zarobljeni u njoj. Po toj logici Nemci ne bi trebali da letuju nigde.

Mogu oni da letuju svugde, ali to ne znači da ih tamo i vole.

Ovde na Kritu ih jednostavno MRZE.

Meni je gazda dok sam radio u rent a car-u rekao da ne izdajem kola Nemcima, da jednostavno kažem da su rezervisana. E... sad ...kada uđe Nemac i obrati mi se na tečnom Engleskom, pogodimo se za cenu... i kad na kraju izvadi nemačku dozvolu, stvarno nemam obraza da mu kažem da neću da mu dam auto. Onda gazda dođe jednom nedeljno u obilazak, pregleda ugovore, i svaki put kada otkrije Nemca preti mi otkazom. Odskače od zemlje.

Isto treba videti kada je bilo koji veći sportski događaj, kako se skupljaju Krićani da navijaju protiv Nemaca, bez obzira sa kime igraju. Čak nabave odnekud i zastavu protivničke ekipe.

I na kraju....omiljena pakost stanovnika Krita je da kada Nemci pitaju gde im je konzulat, onda ih upute u mesto Maleme, gde je masovna grobnica (oko 4000) Nemaca poginulih prilikom desanta na Krit.
Za one koje interesuje...konzulat se nalazi u mestu koje se zove Agia Marina, pored Hanje.
 
Slažen se bez polite.

Ni na jednom forumu nikada nisam bio mislim u Hrvatskoj tu sam slučajno naišao tra
eći neštodrugo.


čitajuči postove koji puta se i sam uvučem u političku diskusiju
raspravljamo o nečemu što ste čuki iki ćitali u veziturizma i usluga sigurnosti i sl.Sve to povezano sanacionalnim nabojem .
Odgovarati na postove i branit svoja saznanja a na moju riječ ... pa i ja ne bi povjerovao ...možda

Tako razmišljajuči kako da stvarno otvorim oči onima koji več sa gotovim stavom ulaze u diskusiju shvatio sam da ima samo jedno riješenje.

trebam ono što branim dokazati tj, pokazati i ukazati na licu mjesta.

Spreman sam pozvati 5 ili 6 forumaša iz Srbije i toliko iz Hrvatske da provedu par dana zajedno pa da se sxe na licu mjesta razjasni

Uskoro ču postaviti tu temu pa da se iozjasne forumaši da li je to ostvarivo i pod kojim uvjetima


Da li je to ostvarivo???:heart::

:gace:
 
Slažen se bez polite.

Ni na jednom forumu nikada nisam bio mislim u Hrvatskoj tu sam slučajno naišao tra
eći neštodrugo.


čitajuči postove koji puta se i sam uvučem u političku diskusiju
raspravljamo o nečemu što ste čuki iki ćitali u veziturizma i usluga sigurnosti i sl.Sve to povezano sanacionalnim nabojem .
Odgovarati na postove i branit svoja saznanja a na moju riječ ... pa i ja ne bi povjerovao ...možda

Tako razmišljajuči kako da stvarno otvorim oči onima koji več sa gotovim stavom ulaze u diskusiju shvatio sam da ima samo jedno riješenje.

trebam ono što branim dokazati tj, pokazati i ukazati na licu mjesta.

Spreman sam pozvati 5 ili 6 forumaša iz Srbije i toliko iz Hrvatske da provedu par dana zajedno pa da se sxe na licu mjesta razjasni

Uskoro ču postaviti tu temu pa da se iozjasne forumaši da li je to ostvarivo i pod kojim uvjetima


Da li je to ostvarivo???:heart::

:gace:
pogledaj malo cro forume, da razjasnis misteriju
ti mislis da su ljudi odavde d...li koji u zivotu nisu videli hrvate ili hrvatsku- pa ces im TI otvoriti oci:eek:
ovde hvatas ljude koji nisu putovali, ili su mladji- u svakom slucaju one koji nemaju pojma sa zivotom!
 
Mogu oni da letuju svugde, ali to ne znači da ih tamo i vole.

Ovde na Kritu ih jednostavno MRZE.

Meni je gazda dok sam radio u rent a car-u rekao da ne izdajem kola Nemcima, da jednostavno kažem da su rezervisana. E... sad ...kada uđe Nemac i obrati mi se na tečnom Engleskom, pogodimo se za cenu... i kad na kraju izvadi nemačku dozvolu, stvarno nemam obraza da mu kažem da neću da mu dam auto. Onda gazda dođe jednom nedeljno u obilazak, pregleda ugovore, i svaki put kada otkrije Nemca preti mi otkazom. Odskače od zemlje.

Isto treba videti kada je bilo koji veći sportski događaj, kako se skupljaju Krićani da navijaju protiv Nemaca, bez obzira sa kime igraju. Čak nabave odnekud i zastavu protivničke ekipe.

I na kraju....omiljena pakost stanovnika Krita je da kada Nemci pitaju gde im je konzulat, onda ih upute u mesto Maleme, gde je masovna grobnica (oko 4000) Nemaca poginulih prilikom desanta na Krit.
Za one koje interesuje...konzulat se nalazi u mestu koje se zove Agia Marina, pored Hanje.


Grci toliko mrze Švabe da im je selektor, Nijemac Otto Rehhagel....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top