Nece da mi se otvore sobe u mIRC-u

Od pre nekoliko dana Krstarica je uvela odredjene bezbednosne mere na chat serveru.

E sad, sve zavisi od toga da li imas registrovan nick ili ne.

Ako imas registrovan nick, samo ukucaj sifru kao ranije i imaces normalan pristup chatu.

Ako nemas registrovan nick, odustani od pristupanja sobama, otvori status prozor i videces neka obavestenja. U jednom delu ces videti nesto sto izgleda npr ovako: /msg Tipkaros 32412301948 to treba da otkucas i ponovo ces imati normalan pristup chatu.

Vazno: opcija "join on connect" koja je pre omogucavala automatski pristup sobama cim se konektujes na server, vise ne radi, tako da ces morati, nakon onog iznad sto sam napisao, svaku sobu posebno rucno da otvoris.

Ako opet ne radi, e onda ne znam u cemu je problem.
 
Tasa!:
Tipkaros:
Vazno: opcija "join on connect" koja je pre omogucavala automatski pristup sobama cim se konektujes na server, vise ne radi, tako da ces morati, nakon onog iznad sto sam napisao, svaku sobu posebno rucno da otvoris.

Cekaj, a kako meni radi? Hey, Tipkaros mozda ne radi iz nekih zabacenih krajeva. :lol: :lol: :lol:

Pozdrav,
Tasić

Pa radi ti kad koristis retardirane bosanske decije skripte kao sto je onaj IrminScript za koji znam da imas.
Verovatno ti skripta odmah po konekciji registruje nick, a tek potom radi join on connect.
Bolje da sam iz zabacenih krajeva nego da koristim skripte za decu 5 raz osnovne.
 

Back
Top