UN PASSO ADELANTE...

laura87:
kalliope:
Bliznakinja:
Ууу серија је сууупер..има неке сјајне песмице.Рецимо одушевила ме је песма уз коју је Марtа играла када је полагала онај испит.Морала сам да је нађем :) 8)

Свиђа ми се како је снимљена серија,глумци су супер..и кореографије су екстра.


kako se zove ta pesma? mnogo mi je poznata

"Prince Igor"-warren g,a u originalu ti je neki ruski kompozitor, Borodin cini mi se.Stvar je prelepa :)

Дивна је ..ево управо је слушам.Мислим да ми никад неће досадити. :)
 
Sta fali Heru?Meni je on bas sladak.I Pedro i Rober su,ali oni su previse isforsirani i imaju izgled tipa SLATKI SMO,PRELEPI SMO,ZGODNI SMO...Dok je Hero,onako nizak,sladak,ima harizmu i bas mu slatko stoje naocare.Obican je,a sladak...Ona dvojica previse isforsirani,ali su slatki. :wink: :lol:
 
micka_88:
Pretpostavljam da onaj ko pita je iz BH,pa onda mogu da kazem da je bila 82 jer su kod nas epizode sat i po....
P.S.na sajtu mozete svake nedelje videti sadrzaj sledece epizode

http://www.un-paso-adelante.co.sr/
da...iz BiH sam... :wink:
mislim da je kod nas stotrideseta vecheras...
necju prichati shta je bilo, da ne kvarim :wink: ali ovdje se trebalo zavrsiti uskoro, ali produzhili su josh jednu shkolsku godinu, pa se valjda nastavlja i dalje...
pozdrav :wink:
 
micka_88:
laura87:
tinica:
Meni su najbolji Silvija i Rober, hoce li se oni opet smuvati?


I ja bih to najvise volela.On nju voli,a ona se zalepila za onog Alvara...tako to uvek ide.Pa ako neko zna unapred nek nam kaze:Hoce li se Rober i Silvija ponovo smuvati ili ne? :D

ne on ce uskoro sa Martom,nadam se da mi ovo niko nece zameriti......


Bezveze,razocarala sam se-mene Marta :evil: strasno nervira.A Silvija ce biti sa Pavelom...
 

Back
Top