Sta mislite o.........

alexy:
pesnikinja:
Situacija je otprilike ovakva.on ima 30-ak god a ona 18 i do usiju je zaljubljena,ali nije sigurna da li treba da se upusta sa njim u vezu.tesko je..

U ovome je.. a sta je sa njim?
Kao sto rekoh,on je ozenjen ali......pokazuje znake zainteresovanosti i videli smo se nekoliko puta ali onako ni sastanak.....a nije bilo bas ni skolski.....tako da ne znam sta da mislim????
 
pesnikinja:
alexy:
pesnikinja:
Situacija je otprilike ovakva.on ima 30-ak god a ona 18 i do usiju je zaljubljena,ali nije sigurna da li treba da se upusta sa njim u vezu.tesko je..

U ovome je.. a sta je sa njim?
Kao sto rekoh,on je ozenjen ali......pokazuje znake zainteresovanosti i videli smo se nekoliko puta ali onako ni sastanak.....a nije bilo bas ni skolski.....tako da ne znam sta da mislim????

Ja bih ti rekla da ne mislis i da se manes toga.
 
pesnikinja:
........vezi izmedju profesora i ucenice?Zanima me svako misljenje.........

Lose. Znam za slucaj da se profesor ozenio svojom ucenicom, i sada imaju dvoje slatke decice, ali je ta veza pocela neko vreme nakon zavrsetka srednje. Ovako dok ne postoji termin -bivsi- ucenik i -bivsi- nastavnik u njihovom medjusobnom odnosu, ne mislim da moze dobro da se zavrsi...
 
Ljudi, cekajte....
Neka devojka prvo objasni da li je to ljubav prema starijem i zrelijem muskarcu a ne zelja da sa njime ima sex.Sigurno ne bi postavila pitanje na forumu da hoce da ga odvuce u krevet radi dokazivanja.Neodlucna je i to znaci da ima nekog materijala o kome treba diskutovati i pomoci joj.
Da je neka lujka i da je on neki razvratnik ne bi ni pitala ovde to sto pita.Lako bi se odlucila, lako bi pristao i to je to.
U tim godinama devojke imaju idealnu sansu da dozive pravo romanticno zaljubljivanje koje se ne moze porediti sa zaljubljivanjem u vrsanjaka ili malo starijeg mladica.To znam zbog moje drugarice iz skole koja mi je mnogo godina kasnije, posle zavrsetka skole i propalog braka priznala da je imala najdivniju romansu sa profom (mi iz razreda pojma nismo imali o tome)i da je sve bilo u granicama razmene neznosti bez seksa, zavlacenja po praznim gajbama i jeftinim hotelima.Rekla je i da to nikada nece zaboraviti i da je to jedna od malobrojnih lepih stvari u njenom emotivnom zivotu.
Eto..
 
Negde na forumu je do skoro isla ista prica. Taj lik je valjda ozenjen, ima dete sa zenom, a zivi kod svalerke koja ima cerku. E, ova zaljubljena u profesora-lika je dobra drugarica sa svalerkinom cerkom. MUKA!
A lik pritom firca i ostalu decu po skoli.
 
javi te mi kada se spajate rekla mi vesna jugovic da mi daje 1000 eura po snimku i po 500 akterima ... samo naslov da... aha.... podivljali profesor, nevina plavusa, u skolskom wc-u... dajte neki predlog , ne sme biti vulgaran, onako nevino ali da obecava
 
pesnikinja:
........vezi izmedju profesora i ucenice?Zanima me svako misljenje.........

Veoma moguce. Znam za primer devojka sa faxa za 12 godina starijeg profesora. Imaju cerku od 14 sada. Brak je u gadnoj krizi.

Drugi primer. Devojka '77 sa njenim biv$im razrednim. Pochela da predaje u istoj $koli gde je radila i ona i biv$i razredni se uzmu. Oboje su super.

Ako hoce$ neku cvrscu vezu sa njim.. Pa ne verujem da je toliko neiskusan da se upropasti sa tobom. Ipak on treba da nastavi tu da radi. $ta misli$ kako ce na njega posle toga da gledaju. Osim ako ne planirate da zapalite negde van svega. To bi bilo QL.

Ako zheli$ samo sex sa njim.. i ako je je on iole normalan i zdrav.. i da$ mu dovoljno jasno do znanja.Yebace te (se).. A za$to da ne. Ispunice$ svoju fantaziju, a verovatno i on ima slichnu.

Jedan najnormalniji odgovor...

 
snoshaj efendija:
Ljudi, cekajte....
Neka devojka prvo objasni da li je to ljubav prema starijem i zrelijem muskarcu a ne zelja da sa njime ima sex.Sigurno ne bi postavila pitanje na forumu da hoce da ga odvuce u krevet radi dokazivanja.Neodlucna je i to znaci da ima nekog materijala o kome treba diskutovati i pomoci joj.
Da je neka lujka i da je on neki razvratnik ne bi ni pitala ovde to sto pita.Lako bi se odlucila, lako bi pristao i to je to.
U tim godinama devojke imaju idealnu sansu da dozive pravo romanticno zaljubljivanje koje se ne moze porediti sa zaljubljivanjem u vrsanjaka ili malo starijeg mladica.To znam zbog moje drugarice iz skole koja mi je mnogo godina kasnije, posle zavrsetka skole i propalog braka priznala da je imala najdivniju romansu sa profom (mi iz razreda pojma nismo imali o tome)i da je sve bilo u granicama razmene neznosti bez seksa, zavlacenja po praznim gajbama i jeftinim hotelima.Rekla je i da to nikada nece zaboraviti i da je to jedna od malobrojnih lepih stvari u njenom emotivnom zivotu.
Eto..

Drago mi je sto si shvatio......ovo stvarno nema nikakve veze sa sexom,i mislim da si totalno u pravu
u vezi tog romanticnog zaljubljivanja...........i ja ovo definitivno necu zaboraviti!!!!!
 
Drago mi je sto si shvatio......ovo stvarno nema nikakve veze sa sexom,i mislim da si totalno u pravu
u vezi tog romanticnog zaljubljivanja...........i ja ovo definitivno necu zaboraviti!!!!!

100 puta sam rekla da neću ali ......

Jednom sam imala priliku da slušam te moralne delikvente od profesora koji se hvalisao kako bez problema kreše svoje studentkinje.
Pritom je imao solidnih 40-tak godina, oženjen i dete.
Bilo mi je mučno, tako da se uvek pitam:kako takve kao ti uopšte stignu do fakulteta, mislim , potrefe zgradu i ulicu.
 
Pusti neka to bude samo zaljubljenost i nemoj da se zavaravas! Kao prvo, niko ti ovde nije spomenuo da psiholosku moc koju profesori imaju nad studentima je nesto sto cesto zloupotrebe. Veruj mi, ako ima zenu i dete, a odluci se na neku romansu sa tobom, pa taj mora da je najprjljavija moralna stakorcina! Sa tobom naravno ne moze da ima buducnost jer tebi je sada samo 18, zaljubices se jos puno puta u zivotu i on to sigurno zna, nisi spremna da nosis breme njegove proslosti i nesigurne buducnosti na plecima. I nemoj da zaboravis da definitivno nisi spremna da prihvatis cinjenicu da je taj covek prevario svoju zenu i ostavio svoju porodicu da bi bio sa nekom ucenicom. A ko vara jednom varace i opet.MA evo ti ova pesma od Police pa ti vidi...Moj ti je savet - NEMOJ!
Young teacher the subject
Of schoolgirl fantasy
She wants him so badly
Knows what she wants to be
Inside her there's longing
This girl's an open page
Book marking - she's so close now
This girl is half his age

Don't stand, don't stand so
Don't stand so close to me...
 
Tristana:
Pusti neka to bude samo zaljubljenost i nemoj da se zavaravas! Kao prvo, niko ti ovde nije spomenuo da psiholosku moc koju profesori imaju nad studentima je nesto sto cesto zloupotrebe. Veruj mi, ako ima zenu i dete, a odluci se na neku romansu sa tobom, pa taj mora da je najprjljavija moralna stakorcina! Sa tobom naravno ne moze da ima buducnost jer tebi je sada samo 18, zaljubices se jos puno puta u zivotu i on to sigurno zna, nisi spremna da nosis breme njegove proslosti i nesigurne buducnosti na plecima. I nemoj da zaboravis da definitivno nisi spremna da prihvatis cinjenicu da je taj covek prevario svoju zenu i ostavio svoju porodicu da bi bio sa nekom ucenicom. A ko vara jednom varace i opet.MA evo ti ova pesma od Police pa ti vidi...Moj ti je savet - NEMOJ!
Young teacher the subject
Of schoolgirl fantasy
She wants him so badly
Knows what she wants to be
Inside her there's longing
This girl's an open page
Book marking - she's so close now
This girl is half his age

Don't stand, don't stand so
Don't stand so close to me...

B R A V O!!! zakljucavaj bre,ovim je sve receno i tacka.
 
pesnikinja:
snoshaj efendija:
Ljudi, cekajte....
Neka devojka prvo objasni da li je to ljubav prema starijem i zrelijem muskarcu a ne zelja da sa njime ima sex.Sigurno ne bi postavila pitanje na forumu da hoce da ga odvuce u krevet radi dokazivanja.Neodlucna je i to znaci da ima nekog materijala o kome treba diskutovati i pomoci joj.
Da je neka lujka i da je on neki razvratnik ne bi ni pitala ovde to sto pita.Lako bi se odlucila, lako bi pristao i to je to.
U tim godinama devojke imaju idealnu sansu da dozive pravo romanticno zaljubljivanje koje se ne moze porediti sa zaljubljivanjem u vrsanjaka ili malo starijeg mladica.To znam zbog moje drugarice iz skole koja mi je mnogo godina kasnije, posle zavrsetka skole i propalog braka priznala da je imala najdivniju romansu sa profom (mi iz razreda pojma nismo imali o tome)i da je sve bilo u granicama razmene neznosti bez seksa, zavlacenja po praznim gajbama i jeftinim hotelima.Rekla je i da to nikada nece zaboraviti i da je to jedna od malobrojnih lepih stvari u njenom emotivnom zivotu.
Eto..

Drago mi je sto si shvatio......ovo stvarno nema nikakve veze sa sexom,i mislim da si totalno u pravu
u vezi tog romanticnog zaljubljivanja...........i ja ovo definitivno necu zaboraviti!!!!!

Ma samo vi pitajte efendiju...Mozda nisam doktor za sex ali za zensko srce sam VELIKI MAG! :wink:
 

Back
Top