Dragon Age Origins

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.832
Ili sam ja slep il ste vi blesavi, al nigde nisam video temu u rpg podforumu.

dragon-age-origins-character-creator.jpg


41998_DragonAgeOrigins-02_normal.jpg


Windows XP Minimum Specifications
OS: Windows XP with SP3
CPU: Intel Core 2 Single (or equivalent) running at 1.6Ghz or greater
AMD 64 (or equivalent) running at 2.0Ghz or greater
RAM: 1GB or more
Video: ATI Radeon X850 256MB or greater
NVIDIA GeForce 6600 GT 128MB or greater
DVD ROM (Physical copy)
20 GB HD space

Windows Vista/Windows 7 Minimum Specifications
OS: Windows Vista with SP1, Windows 7
CPU: Intel Core 2 Single (or equivalent) running at 1.6Ghz or greater
AMD 64 (or equivalent) running at 2.0Ghz or greater
RAM: 1.5 GB or more
Video: ATI Radeon X1550 256MB or greater
NVIDIA GeForce 7600 GT 256MB or greater
DVD ROM (Physical copy)
20 GB HD space

Recommended Specifications
CPU: Intel Core 2 Duo 2.4Ghz Processor or equivalent
AMD Phenom II X2 Dual-Core 2.7 GHz or greater
RAM: 2 GB (XP) or 3 GB (Windows Vista/Windows 7)
Video: ATI 3850 512 MB or greater
NVIDIA 8800GTS 512 MB or greater
DVD ROM (Physical copy)
20 GB HD space



____________________________

Po meni bolje odradjena od gothic 2 (trojku sam samo zapoceo), optimizacija je ok mada mislim da je zahtevnost preterana s obzirom da je zahtevna gotovo koliko i cod mw2 (bar u .txt fajlu) a znatno slabija sa rezultatima, pogotovo kada se uzme u obzir grafika, prica odlicna, atmosfera poprilicno dobra, grafika cudna ali u istom momentu odlicna za jedan rpg, pogotovo sitni detalji tipa tragovi krvi po liku/oruzju etc.
 
Poslednja izmena:
Na gamespot-u je ocenjena 9.5..iako sam to video tek sinoc. Sve u svemu prica je odlicna ali je veoma teska bar na normalu..nenormalno teska da sam morao u 2 situacije da ukljucim trainer..iako to nikad u zivotu nisam radio al ***..preteske borbe.
 
Meni se ova igra tako igra ali nazalost moj komp ne moze lepo da je pokrene.
Secka a to me izludjuje, nije bas neka grafika engine je stariji, dijalog izmedju likova je low poly (vise mi se svidjao BG fazon), mapa nije transparentna, pticja perspektva nije dovoljno daleko to je jedna od vecih mana...
To su neke stvari koje meni smetaju inace da imam jaci komp navikao bih se. :)
 
Ipak sam ja debelo zalutao i pogresio sa levelovanjem lika, my fault (ipak se nisam ranije posvecivao previse rpg-ovima). Sve u svemu presao sam je jos preksinoc, odlicno odradjena, svidja mi se sto ima vise ishoda, a i to sto su questovi drugaciji, samim tim i tok price ukoliko se odabere drugi lik. Ja sam igru presao sa Dwarfom Wariorom (noble) na oko 20-om lvlu, sada je pocinjem sa human/mage..a nadam se da cu imati vremena da je odigram i sa elfom rogueom.
 
Odlicna igra mada meni licno ne lezi bas...ali ima finu pricu dobru grafiku i zanimljiv sistem borbe i levelovanja...zaista treba probati...inace naleteo sam i na neki update za igru...mada nisam bas primetio da ima neke nedostatke, bagove ili nesto slicno
 
Izbacili su oni peč praktično odmah sutradan po izlasku igre. Nisam probao easy, ali ljudi su se masovno žalili da je razlika između easy i normal jednostavno prevelika. Dok je prva težina užasno laka, druga više podseća na hard. To je bio glavni razlog za izbacivanje ranog peča.

Bilo je valjda još nekih bagova.
 
Ma kakvi vilenjaci ja sa templarima zavrsio :mrgreen: Ima balista skroz desno i kad pobegne 2 puta ga pogodis balistom i onda opet "rucno" !
Par nivoa jako smara,kao na primer onaj u "circle of magi" kad te onaj debeli uspava...Evo sad sa mage-om ne mogu da nadjem onog vatrenog i kamenog :mrgreen:
 
Nisu to ekspanzije, nego downloadable content. U suštini, obični side quest-ovi, ili besplatni item-i, koji će se pojavljivati naredne dve godine, i koji i nemaju neke veze sa pričom.

Ne znam da li će prave ekspanzije - nastavka priče - uopšte biti. Ne bi me čudilo da ne bude. Odnosno, kljukaće nas nekim fodder glupostima dok ne naprave Dragon Age 2.
 

Back
Top