VELIKI PROBLEM.UPOMOC

Mostarka78

Početnik
Poruka
19
IMAM DECKA SKOJIM SAM 3 GODINE.PRVA GODINA JE PROSLA FAMOZNO TO ZNACI VEZA JE BILA ZA POZELIT.ALI STO STARI LJUDI KAZU<SVE STO JE LIJEPO KRATKO TRAJE<TAKO JE I NAMA BILO.NAKON TE GODINE POCELI SU UZASNI PROBLEMI.UGLAVNOM DA VAM NE DUZIM COVJEK JE PATOLOSKI LJUBOMORAN,NESMJEM NI IZ KUCE IZAC PA CAK NI DO SESTRE NA KAFU,A DA NE SPOMINJEM IZLASKE SA PRIJATELJICAMA.POKUSAVALA SAM DA OKONCAM TU VEZU ALI NIJE ISLO POSTO JE ZNAO PO 24 SATA DA SJEDI U AUTU PRED MOJOM ZGRADOM PLACE I MOLI DA MU SE VRATIM.KADA SE VRATIM SVE JE DIVNO 15 DANA A ONDA SVE PO STAROM. :( .JEDNOSTAVNO NE ZNAM VISE STA DA RADIM.BILO JE TU I DEGENEKA I SVEGA.MOLIM VAS DAJ TE MI PAMETAN I KORISTAN SAVJET. :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Najpametniji savet od srca:
Teraj ga u pi*ku lepu materinu, reci mu da se leči i pređi na dugu stranu ulice kad ga sretneš.
Beži od njega što pre i što dalje!
Nađi drugog za nedelju dana.
Ne dozvoljavaj sebi više takve greške.
 
Dobro je da si pored takvog skotau \ uspela i na Internet da dodjes...

Elem, situacija je krajnje ozbiljna i ne verujem da ce ti pomoci saveti mojih prethodnika.
Imam za tebe JEDINI pravi savet.
Posto te lik proganja, nema sanse da ga se otreses.Jedino da odes u Legiju Stranaca ali to je nemoguce.
Zato probaj da se strpis neko vreme i sinhronizovano NADJI DRUGOG DECKA I RASKINI SA NJIM.
Moras imati zastitu koju tako sama na ledini nakon raskida nemas.
Ja sam davno to radio sestri mog drugara.Glumio sam mesec dana 'novog decka' tj statirao jer nije mogla da se otrese tipa koji je bio identican tvom sadasnjem.
Hiljadu puta je raskidala ali nijew mogla da ga se otrese, dok nije skapirao da ona ima novog momka.Dobro, poslao je ekipu pa su me dooobro izbambusali ali sta cu.
Izdrzao sam dobre batine ali je na kraju stvar legla.
Pozdrav.
 
Ja bih rekla da njoj zapravo nista nece pomoci, sve dok ona u glavi ne odluci da zaista nece vise da bude s njim...
Tek kad zauzem jasan i beskompromisan stav, bez popustanja, decko ce se povuci...
Takvi muskarci u sustini su p-ickice, koje maltretiraju samo one kojima mogu da manipulisu...
 
Dodjem posle sto godina na net i pitam se de mi je staro drustvo i na kog aprvo nabasam? Pa na Gazdaricu :lol: Draga, bio sam na redovnom kad si dolazila u BG i bilo mi je mega krivo sto sam saznao da si bila tek kad si otisla...ebiga. A sto se problemcica tice, CURE, SLUSAJTE GAZDARICU i nema greske 8) :wink: :P
 
Lens:
Dodjem posle sto godina na net i pitam se de mi je staro drustvo i na kog aprvo nabasam? Pa na Gazdaricu :lol: Draga, bio sam na redovnom kad si dolazila u BG i bilo mi je mega krivo sto sam saznao da si bila tek kad si otisla...ebiga. A sto se problemcica tice, CURE, SLUSAJTE GAZDARICU i nema greske 8) :wink: :P
Hej, Lens, mace malo, pa gdje si ti...? :D
Koliko jos? 10-15 dana ili je gotovo?
Zaista, i meni je ULTRA krivo sto nikako da se vidimo, ali bice naravno jos prilika za to...
Dolazicu ja u BG vec... :wink:
A ova mala, fakat mora sa sobom prvo da rascisti, pa onda sa deckom...
 
Sto mora sve da se zavrsi raskidom,prvo porazgovaraj sa njim zasto je takav,da li ima razloga da toliko bude ljubomoran.(da li si mu dala povoda za tako nesto)naravno ako vidis da se nije promenio raskid.
A to sto te smara to samo trenutno proci ce ga(naravno ako nije neki fanatik,ili ludak)

A SILA SE UZVRACA SILOM (ala kakim)
 
Gazdarica:
Ja bih rekla da njoj zapravo nista nece pomoci, sve dok ona u glavi ne odluci da zaista nece vise da bude s njim...
Tek kad zauzem jasan i beskompromisan stav, bez popustanja, decko ce se povuci...
Takvi muskarci u sustini su p-ickice, koje maltretiraju samo one kojima mogu da manipulisu...

Sa ovim se slažem ali šta ako je patološki tip pa reši jednog momenta da je kokne. Zaštita joj treba i to dobra.
 
kučka:
Gazdarica:
Ja bih rekla da njoj zapravo nista nece pomoci, sve dok ona u glavi ne odluci da zaista nece vise da bude s njim...
Tek kad zauzem jasan i beskompromisan stav, bez popustanja, decko ce se povuci...
Takvi muskarci u sustini su p-ickice, koje maltretiraju samo one kojima mogu da manipulisu...

Sa ovim se slažem ali šta ako je patološki tip pa reši jednog momenta da je kokne. Zaštita joj treba i to dobra.

Nazalost ima i takvih! :( Iskrena da budem njih se najvise i plasim 8)
 
Sa takvim likovima moras biti strpljiva i oprezna cak i ako pozelis da raskidas i ako si u glavi raskrstila da ga vise ne zelis ni pogledom a kamoli srcem. Prvo moras da mu objasnis nesto sto on ne zeli da prihvati, a polako moras da mu stavljas do znanja da te ladi. Drugo ponudi mu strucnu pomoc, sto vidim u startu da ce da odbije. Trece nadji medju drustvom one koji su malo jaci od njega pa mu stavi diskretno do znanja da ce i njega moci neko da ljubomorno oplavi, i trece pokusaj da mu stavis do znanja kako ti nisi vredna njega i kako je on super ali ti eto nisi dostojna vase veze i ta sranja. Mozda se primi na sujetu pa te otkaci sam. Sto bi za tebe bilo najbolje. Ne znam cime se bavis ali ako si skolarac, imas vremena da odes negde na neko vreme, ako si student jos bolje. Ako radis on ce dolaziti i dalje. Moras da budes jaka i oprezna. Takvim ljudima moze da se pomraci svest i ***** kajanje kad napravi sranje, a tebi batine ne trebaju, a vidim ih vec, misrisu tu negde. Pusti ga da place nekoliko dana. Nagovori njegovo drustvo da ga ubede da nisi za njega. :roll: Ima mnogo varijanti ali u svakoj polako i nezno treba da se izmigoljis. Budi zzena pametna i mudra. :wink:
 
Ne znam tacno kako stvari sa pravosudjem funkcionisu kod nas, ali se svakako raspitaj da li na sudu mozes da izdejstvujes zabranu prilaska za njega! Ako to postoji i ti to dobijes, a on zabranu prekrsi-ide direktno u zatvor, ili bar pritvor, pa zatim uslovna. A zna se sta sledi nakon krsenja uslovne... Ako je lik zaista toliko uporan i patoloski ljubomoran, veruj mi da ce ga sve ostale stvari vrlo tesko zaustaviti. Ne kazem da sve to ne bi upalilo, samo je tesko naci ono sto ti je efendija preporucio, mada to zaista moze biti vrlo efikasno.
Zelim ti svu srecu u resavanju problema, ali samo to ti nece pomoci. Trebace ti i puno hrabrosti i istrajnosti, a za sve to je najbitnija volja! Ako imas volju, mozes ostvariti sve sto je u granicama ljudskih mogucnosti!
 
Ako imas mogucnosti otputuj negde.
Probaj na pola godine da odes u drugi grad na studije, mesece-dva kod nekog rodjaka ili na neku preksu u inostranstvo.

znas kako kazu vreme leci sve. Verovatno ako ne bude u prilici da te vidi dva-tri meseca i on ce se ohladiti i onda ces moci sa njim na miru da popricas, ili to cak vise nece ni biti potrebno
 
Mostarka78:
IMAM DECKA SKOJIM SAM 3 GODINE.PRVA GODINA JE PROSLA FAMOZNO TO ZNACI VEZA JE BILA ZA POZELIT.ALI STO STARI LJUDI KAZU<SVE STO JE LIJEPO KRATKO TRAJE<TAKO JE I NAMA BILO.NAKON TE GODINE POCELI SU UZASNI PROBLEMI.UGLAVNOM DA VAM NE DUZIM COVJEK JE PATOLOSKI LJUBOMORAN,NESMJEM NI IZ KUCE IZAC PA CAK NI DO SESTRE NA KAFU,A DA NE SPOMINJEM IZLASKE SA PRIJATELJICAMA.POKUSAVALA SAM DA OKONCAM TU VEZU ALI NIJE ISLO POSTO JE ZNAO PO 24 SATA DA SJEDI U AUTU PRED MOJOM ZGRADOM PLACE I MOLI DA MU SE VRATIM.KADA SE VRATIM SVE JE DIVNO 15 DANA A ONDA SVE PO STAROM. :( .JEDNOSTAVNO NE ZNAM VISE STA DA RADIM.BILO JE TU I DEGENEKA I SVEGA.MOLIM VAS DAJ TE MI PAMETAN I KORISTAN SAVJET. :cry: :cry: :cry: :cry:

Uhhh... stari problem...
Kad se raskine sa nekim bolje neka ostane uspomena...
Vracanje kao sto vidish evocira loshe momente zbog kojih je veza prekinuta...
Malo ljudi je u stanju tako da radi...
MAnje je bolno za obe strane
Koliko vidim ima dosta i tipova i riba...
 
Dragi moji forumasi mnogo ste mi pomogli.Pokusala sam sa njim na lijep nacin pricat ali nije uspjelo.To je tip koji je vazda upravu i neda ti da rjeci progovoris.I ovaj razgovor se zavrsio svadom i udarcima :oops: .Otisla sam zauvjek od njega,ali izgleda da je sad gore.Poceo je prjetit u glavu sa recenicom AKO NECES BITI MOJA BICES CRNE ZEMLJE.Danas sam se spakovala i sutra odo na more 10 dana pa u Banja Luku na mjesec dva kod tetke.PUNO VAM HVALA NA RAZUMJEVANJU I NA SAVJETIMA. :wink:
 

Back
Top