Hotel

apocalypse_iki

Aktivan član
Poruka
1.497
Neki prijatelji su me zamolili da se raspitam za cene smestaja u hotelima u NS, jednokrevetne i dvokrevetne sobe. Pokusavala sam da izguglam nesto, ali dobila sam rezultate za Aleksandar, Prezident, Park, gde su cene od 6000, pa nadalje... Zna li neko neki drugi, pristupacniji hotel (naravno, da je pristojan)? Hvala unapred na informacijama!
 
Mislim da ako se radi samo o prenoćištu (prolaznom) a ne o kompletnom smeštaju, da je daleko bolje da se raspitaš za neki motel ili sobe ili tako nešto, ima ih par.
Pristojni su, čisti, a daleko jeftiniji od hotela.

Par primera:
- Bela lađa (ima sobe u ul. Zlatne grede, u samom centru)
- Zeleno zvono (kod Minakve, na Satelitu)
- možda čak i hostel (ima hostel Sova u samom centru, trebalo bi da imaju i dvokrevetnih soba)


A možeš i ovde da pogledaš, pa ako te nešto zainteresuje, da nazoveš i da se raspitaš.

http://www.virtualnigrad.com/Turizam_Moteli_Pansioni-privreda-6-167
 
Neki prijatelji su me zamolili da se raspitam za cene smestaja u hotelima u NS, jednokrevetne i dvokrevetne sobe. Pokusavala sam da izguglam nesto, ali dobila sam rezultate za Aleksandar, Prezident, Park, gde su cene od 6000, pa nadalje... Zna li neko neki drugi, pristupacniji hotel (naravno, da je pristojan)? Hvala unapred na informacijama!

ima u rimskom

novi i stari deo - cene pristupačne, ali otom više kad dođe ms on je upoznat
 
Boem......881038
Epicentar....4748280
Car Royal.....6362200
Downtown.....064 1920342
Duga.......6364191
Dunav.....884008
Gymnas.....469285
Garni Rimski....443231
Jet-Set......414511
Mediteraneo.....427135
Zeleno Zvono.....6402949
Zenit.......6621444

Ima jos apartmani.....npr.Voyager.....453711
 
Koliko ja znam, noćenje s doručkom je u klasičnim hotelima u NS-u uvek bilo oko 25 eura. Doduše nisam se raspitivala zadnjih godinu dana, ali su prijatelji iz Italije uvek voleli u "Vojvodinu" jer je u centru i to je skroz ok cena. Toliko je bilo čak i u Parku, ali opet, ne znam sad kakve su cene.
Ja bih uvek prvo nazvala hotel, naročito ako je za strance, njima su naše cene smešne, a hotel ipak pruža bolji komfor ako se ne varam.
E da, ima i hotel Duga na Telepu, mislim da ima ok cene.
 
kontam da je Vojadzer najbolji ,u samom centru , nije skupo (bar ranije bilo ) , sobe su velike i odlicno opremljene i vise lice na stanove nego na klasican hotel ,jedino ne znam da ima dorucak i bilo kakva hrana , mada nije ni to problem jer u blizini ima gomila msta gde se moze jesti sve i svasta ,recimo onaj Frustuk odmah preko puta ,pa nadalje...
evo i sajta http://www.voyagerns.co.rs/ koliko vidim ima i dorucak
jedino moze biti problem ako su u pitanju neki penzosi sto su dosli da sopavaju i odmaraju posto je na dosta bucnom i prometnom mestu , al moze se traziti i soba sa dvorisne strane gde je mirnij
 
Poslednja izmena:

Back
Top