Emigranti smatraju EU novim 4rajhom pogledajte zašto?

:think: Ne razumem u cemu je problem...
Ima razlog zasto postoje vize i razni drugi uslovi da bi mogao da odes negde - drzave zasticuju svoju ekonomiju i uopste stil zivota.
Da li ce i kako da regulisu slucajeve ilegalaca - to svaka drzava ima pravo da odlucuje za sebe.

Ja vidim da je ovo kao da ti imas svoju kucu i svoje dvoriste... i neko hoce da udje i zivi tu, ne pitajuci te... i nece da ode - sta bi ti radio?
 
andeli apokalipse

ti si stvarnoo presmješan..

znaš koj isu broj 1 ilegalci emigranti kod moje zemlje?

srbi.
al frontex protiv srba bio bi rad američkih satanista jel?

pišeš kao emigrant sa njemačkog dortmunda o emiograciji.

da su tamo dolje glupi sam znao al da su tako glupi baš ne.
človjek se uči čitav život
bog

Gde su to srbi u americi ilegalci broj 1 ? lupi covek i osta ziv... ajde ne pricaj svasta...
 
andeli apokalipse

ti si stvarnoo presmješan..

znaš koj isu broj 1 ilegalci emigranti kod moje zemlje?

srbi.
al frontex protiv srba bio bi rad američkih satanista jel?

pišeš kao emigrant sa njemačkog dortmunda o emiograciji.

da su tamo dolje glupi sam znao al da su tako glupi baš ne.
človjek se uči čitav život
bog

Ti nisi dobro pročitao moj post prvo Frontex je europski a ne američki,drugi Frontex se ne bori protiv srba nego protiv azijske i afričke ilegalne emigracije,treće nauči malo bolje srpski ili hrvatski jezik da možeš normalno komunicirati sa ljudima na forumu.Ja te smatram prijateljem a ne neprijateljem i nadam se da imamo slična gledišta protiv islamizacije europe.:cool:
 
Tebi izgleda geografija nije bas jaca strana....

Ovdje nije riječ o geografiji nego o rizičnim zemljama izvan i unutar Europe,naprimjer Kosovo se nalazi na jugoistoku Europe odnosno na balkanu isto tako i BIH koja je poput Kosova protektorat EU-a i UN-a pa se nalazi na listi rizičnih zemalja koje ne smiju uči u EU a pored toga Europa ima problem sa jednom velikom azijskom zemljom čije granice su preko bospora povezane sa balkanskim poluostrvom odnosno Europom,i preko tih granica dolazi droga ilegalni emigranti iz čitave azije najviše iz Afganistana,Pakistana i Kine.
 
:think: Ne razumem u cemu je problem...
Ima razlog zasto postoje vize i razni drugi uslovi da bi mogao da odes negde - drzave zasticuju svoju ekonomiju i uopste stil zivota.
Da li ce i kako da regulisu slucajeve ilegalaca - to svaka drzava ima pravo da odlucuje za sebe.

Ja vidim da je ovo kao da ti imas svoju kucu i svoje dvoriste... i neko hoce da udje i zivi tu, ne pitajuci te... i nece da ode - sta bi ti radio?

A sta je sa ljudskim pravima?Zasto nekome uskratiti boravak negdje ako nije drzavljanin?Zasto Indijanci nisu zabranili boravak bijelim imigrantima?ZAr nisu uskracena ta prava ?
 
A sta je sa ljudskim pravima?

Ljudska prava su sviranje koorcu.

Zasto nekome uskratiti boravak negdje ako nije drzavljanin?

Zato sto nije drzavljanin i nema prava koja ostvaruju drzavljani. Prosto kao pasulj.

Zasto Indijanci nisu zabranili boravak bijelim imigrantima?ZAr nisu uskracena ta prava ?

Zato sto nisu mogli ili su bili glupi. Paralela ti je inace izvrsna, jer su zahvaljujuci postovanju, ah, ljudskih prava evropskih emigranata bas ti indijanci izbrisani sa lica zemlje, zemlja im je oteta, a civilizacije unistene.

Zakljucak se sam namece.
 
Neki kazu "novi sovjetski savez" http://www.brusselsjournal.com/node/865

Svejedno, ima elemenata i jednog i drugog.U svakom slucaju najcrnja totalitarna superdrzava!
Evo nekoliko dokaza koji upučuju da je EU zapravo demokratski 4 rajh
Europska Rezolucija 1481 o osudi komunizma http://gospic.hbk.hr/content/view/358/65/ Biračima je dosta praznih obećanja ljevice
Europska karta prekrivena strankama desnog centra. Glas ljevice gotovo da se ne čuje, a još manje se osjeća njezina snaga u vremenima kad se stvara nova arhitektura svjetskog financijskog sustava. Vodeći svjetski mediji, poput The New York Timesa, grme kako je europski socijalizam doživio kolaps http://www.vjesnik.hr/html/2009/10/03/Clanak.asp?r=tem&c=4
 
Podaci o deportacijama iz EU u 2004 godini :Komisija se također zauzela za ustanovljavanje zajedničke statistike o imigracijskoj politici i politici azila. Europska unija naime još nije uspostavila zajedničku bazu podataka o broju ilegalnih imigranata. Procjene kazuju da je u 2004. godini izdano 650.000 odluka o progonu, pri čemu je izvedeno 164.000 prisilnih progona, a 48.000 dobrovoljnih. "Politika imigracije i azila treba se temeljiti na vjerodostojnim podacima. Naše je znanje o stanju u području migracija u EU tek djelomično. Zajednička europska statistika u tom području značajno će poboljšati naše mogućnosti da usredotočimo napore tamo gdje su najpotrebniji" rekao je povjerenik Frattini. http://www.entereurope.hr/cpage.aspx?page=clanci.aspx&pageID=171&clanakID=142 19. Nakon uvođenja Frontexa europskih pograničnih vojnih snaga u koje su uključene sve flote i vojske 27članica EU-a deportacijske kvote su povečane duplo a točnim brojkama možete pročitati na njihovom službenom saitu. http://www.frontex.europa.eu/origin_and_tasks/tasks/
 
Poslednja izmena:
:think: Ne razumem u cemu je problem...
Ima razlog zasto postoje vize i razni drugi uslovi da bi mogao da odes negde - drzave zasticuju svoju ekonomiju i uopste stil zivota.
Da li ce i kako da regulisu slucajeve ilegalaca - to svaka drzava ima pravo da odlucuje za sebe.

Ja vidim da je ovo kao da ti imas svoju kucu i svoje dvoriste... i neko hoce da udje i zivi tu, ne pitajuci te... i nece da ode - sta bi ti radio?

motku pa isterao iz avliju.
 

Back
Top