Dokle vise ?

vidik

Zainteresovan član
Poruka
180
Svakodnevno smo svedoci nakaradne drustvene situacije u zivotu.
Da li mislite da je danasnja elita ,zaista elita ?
Povod ove teme je oklevanje drustva za izlazak iz ocaja.
Odeilo i kravata,sta je to ? Dokaz sposobnosti inteligencije ili maskenbala.
Cini li odelo coveka ?
Ne cini li vam se da je vremenu obecanja , udice i mamca odzvonilo ?
Raditi ko rob 12 sati,u cemu je smisao ,a mislim ,a i ne vidim da je elita ista sposobnija.

Za^e&i prazno i cekanje ,nekome ,a gle osvrni se ,neko zivi braleee !
 
Pa sta vredi kad smo manjina koja gleda oko sebe i vidi sta se desava kad nista ne mozemo promeniti..ta vip krem elita koju vidjamo je po meni shljam..oni koji vrede rade i ne exponiraju se..ne trpaju tamo gde im nije mesto..kad bi tako svi radili bilo bi posla i znao bi se red
 
Pa da ,....i po meni je sljam,..ugavnom svu tu elite krem de la krem soj mi je ogavan, nisam ljubomorna ni malo,..ali jadno je i zalosno sto su oni u tim krugovima a da ne kazem kooliiko su sujetni, nekulturni, ne obrazovani, glupi i smootani ali pare ih cine suprotinim od onoga sto jesu
 
Dokle? Do kraja dok nam ne uzmu sve sto imamo i stanove i kuce i njive i organe...Ljudi kao prvo razduzujte se kod banaka,nikakve revolving kredite i slicna sr*nja ne uzimajte ,ne prodajte dedovinu ( sume, njive) ..radite nesto na svome (lokal) plastenik,basta,radionica... sta bilo samo da nisi 100% zavistan od mizerne plate... i tako do revolucije.
 
Dokle? Do kraja dok nam ne uzmu sve sto imamo i stanove i kuce i njive i organe...Ljudi kao prvo razduzujte se kod banaka,nikakve revolving kredite i slicna sr*nja ne uzimajte ,ne prodajte dedovinu ( sume, njive) ..radite nesto na svome (lokal) plastenik,basta,radionica... sta bilo samo da nisi 100% zavistan od mizerne plate... i tako do revolucije.

ma sta pricas ti,..pa drzava zivi od takvih kao sto su oni,... a sta cemo mi koji nemamo ni kredite ni nasledstvo nii bast ni plastenik i kako da radim na necemu kad mi je radno vreme 12,5 sati????
 
ma sta pricas ti,..pa drzava zivi od takvih kao sto su oni,... a sta cemo mi koji nemamo ni kredite ni nasledstvo nii bast ni plastenik i kako da radim na necemu kad mi je radno vreme 12,5 sati????
mislis da je pogresno ovo sto sam rekao?Mozda ali ipak nemoj da trosis vise nego sto imas da ne bi morala da radis 12,5sati nego krace da bi imala vremena da uradis nesto za sebe inace ulazis u masinu . Ko su ljudi koji odlaze odavde?Oni koji nemaju sta da izgube.
 
mislis da je pogresno ovo sto sam rekao?Mozda ali ipak nemoj da trosis vise nego sto imas da ne bi morala da radis 12,5sati nego krace da bi imala vremena da uradis nesto za sebe inace ulazis u masinu . Ko su ljudi koji odlaze odavde?Oni koji nemaju sta da izgube.

ma slazem se sa tobom..ali meni je rano vreme 12,5 sati za male pare...

a ja odlazim iz ove zemlje uskoro :) I nemam sta da izgubim :D
 

Back
Top