Svadba

ne postoji moderna svadba ako ce tu familje rodjaka i sl. obicno ej barem neko ljakse.
ja sam bio samo na 2 bile moderne i tu se pustalo od beri vajta na kraju tehno. za jednu sam dobio pozivnicu ali nisam otisao isto je bila svadba u jednom kaficu i to mladenci nisu imali para i drugari im napravili strava svadbu i pozvali jednog eminetnog dja i iznenadili ih. a na onim prethodnim sam ja pustao muziku. sve u svemu svi se razveli :))
brakovi na one dve na kojima sam ja pustao muziku su trajali 2 godine a na ovu trecu nesto duze cijelih 6 godina. toliko o svadbama i o modernim svadbama.

Ali doco kako kad ne znas da mixujes..nisi im valjda naplatijo:rumenko:
 
neformalna svadba?
svadba je svadba. to ti je ono kad organizuješ da se neki ljudi okupljaju i jedu/piju na tvoj račun i daju ti neke poklone jer si se venčala
neko voli da je to veće, neko da je manje, vatevr u oba slučaja je svadba. a u 99% slučajeva bude barem za trećinu gostiju više nego što bi mladenci želeli
o.O
možda si htela da kažeš netradicionalna?
bilo kako bilo
u pravu je pil
svadba služi da bi se zajednica dvoje ljudi potvrdila pred narodom
tako da to valja istrpeti, dal udarno dal na rate, egal je.
ne, htela sam da kažem neformalna svadba

i jeste svadba je svadba i izgleda onako kako je mladenci zamisle i organizuju
i služi da se obeleži i podeli jedan bitan događaj
u krugu dragih ljudi
 
Znate onu kad uvezbana ekipa padobranaca na tudjim veseljima ulazi u salu i kaze:
-mi smo sa mladine strane!
-da,ali ovo je ISPRACAJ :hahaha::hahaha:

To se meni jednom desilo, bili na nekoj žurci i ostali bez alkohola,
a do nas bilo neko veselje. Nas dvojica sišli, onako... dobro pripiti i ušli i rekli
da smo svatovi sa mladine strane, a nama kažu... "E, pa nije... mali Rile ide u vojsku!" :eek:
Bilo je... bežte noge, usraću vas :lol:
 
ne, htela sam da kažem neformalna svadba

i jeste svadba je svadba i izgleda onako kako je mladenci zamisle i organizuju
i služi da se obeleži i podeli jedan bitan događaj
u krugu dragih ljudi
da, to kad bi se pitali samo mladenci...
a kako svadbe obično finansiraju matori, onda i njihova mora da se ispoštuje...a to znači jedno 5000 rođaka...da se slučajno neko ne zaboravi...i da se zaboravljeni time ne uvredi...
 

Back
Top