Dramaticno...?
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Dramaticno...?

Početnik
    Učlanjen
    23.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Dramaticno...?

Imam odlicnu vezu,ali problemi se javljaju uvek kada odlucim da "zaradim" na brzinu jer se mojoj devojci tada javlja savest (Sta li je to?) i pocinje sa moralnim pridikama...Ne kazem da je moj izvor prihoda idealan i stoprocentno opravdan,ali ne vidim razliku u kradji na olovku(sto cini vecina politicara i novih "biznismena") i kradji sa pajserom ili pistoljem...ja barem ne moralisem!?!
    Interesuje me da li stvarno vecina ima misljenje da postoje "prljave" novcanice?I da se neka dela vracaju na decu?

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano Re: Dramaticno...?

Citat Original postavio stereotype
    Imam odlicnu vezu,ali problemi se javljaju uvek kada odlucim da "zaradim" na brzinu jer se mojoj devojci tada javlja savest (Sta li je to?) i pocinje sa moralnim pridikama...Ne kazem da je moj izvor prihoda idealan i stoprocentno opravdan,ali ne vidim razliku u kradji na olovku(sto cini vecina politicara i novih "biznismena") i kradji sa pajserom ili pistoljem...ja barem ne moralisem!?!
    Interesuje me da li stvarno vecina ima misljenje da postoje "prljave" novcanice?I da se neka dela vracaju na decu?
    Pod br.1 si se zeznuo sto si pricao devojci za izvore prihoda, jer to zna bar jos njenih 5 drugarica.
    Prljave pare postoje i sve se vraca.Na decu ili na drugi nacin.
    Pozdrav i srecno.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Dramaticno...?

Citat Original postavio stereotype
    veze nema sa ljubavlju, a ni sa sexom...

probaj na filozofiji, na ljisu sledi lock

Slične teme

1. Dramatično upozorenje guvernera Jelašića!!!!!!!
    Autor dualcore u forumu Politika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 04.11.2008., 14:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •