Ne mogu da udjem u Safe Mode

Gost
Kad pokusam da udjem u Safe mode, prilikom ucitavanja drajvera sve se zaustavi kada dodje do ***/windows/system32/Drivers/Mup.sys. Probao sam da to sredim tako sto sam u Recovery Console ukucao disable mup ali nije pomoglo, sve jednostavno blokira na drajveru pre tog. Ima li neko ideju u cemu je problem i kao da ga resim?
 
Koliko si cekao pre nego si dosao do zakljucka da je "zabo"!?
Ja sam imao isti problem kad sam prvi put stavio XP, mislio sam da je zabo, al' posle jednog duzeg cekanja safe mode se podigao (posle cega je sledeci put islo skoro normalno).
To cekanje je bilo u fazno par minuta!
 
Da kazem i ja nesto.. SAFE MODE je opcija Wina u kojoj mogu da se isprave neke nastale greske na WIn ili odradi ovo ili ono.. Ukoliko ti SAFE MODE nece da otovori znaci da je sistem pao, tako da nema ni mogucnost otvaranja SAFE MODE.. Ako ti je stalo da sacuvas svoj win i neke stvari koje si imao na njemu onda lijepo refresirajs voj win.. A poruka koju ti pokazuje znaci da neki od witalnih sistemskih drajvera ili je ostecen ili je onemogucen da radi te s toga i ne mozes da podignes SAFE MODE, takodje ni sam WIN u potpunosti.. PO mojem iskustvu to je REFRESH win ili nova instalacija.. Poz. Mislim da je ovo najsigurnije jer i ako sak iskopiras potreban drajver pitanje je hoce li se win ponasati kako treba.. Iskusni na redu ste...
 
Odradio sam i refresh Wina ali sve po starom, formatiranje diska i svezu instalaciju ne bih jos uvek da radim jer mislim da bi i tu bilo problema sa mup.sys. Sistem se inace lepo ponasa i nema problema, osim gore navedenog
 

Back
Top