balkanke

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
dosta se prica o tipu muskarca - balkanac. nastupajuce mlade devojke se cak i iz zenskih casopisa obucavaju sta i kako s njima.

pitam se kakve osobine licnosti ima model zenke - BALKANKA? mislim osim toga sto je kvarna igracica, sigurno ima neke specificnosti u odnosu na ostale zenke evrope?
 
Opa!! jel to neko povredjen? Ne, stvarno-kvarna igracica? :(
Okej tema, i mene zanima kako muskarci vide devojke tj zene sa ovih prostora tvz Balkanke? :? :?: :lol:
 
random_cloud_form:
dosta se prica o tipu muskarca - balkanac. nastupajuce mlade devojke se cak i iz zenskih casopisa obucavaju sta i kako s njima.

pitam se kakve osobine licnosti ima model zenke - BALKANKA? mislim osim toga sto je kvarna igracica, sigurno ima neke specificnosti u odnosu na ostale zenke evrope?
Šta si hteo da kažeš.

Nauči da govoriš. Kad naučiš onda pitaj.
 
soraja:
Opa!! jel to neko povredjen? Ne, stvarno-kvarna igracica? :(
Okej tema, i mene zanima kako muskarci vide devojke tj zene sa ovih prostora tvz Balkanke? :? :?: :lol:
Klasicna Balkanka (ne odnosi se na sve i mrzim globalizaciju):
Htela bi da se yebe, ali da joj ne udje.
Sto je u mnogome krivica Balkanaca.
Haug!
 
worm:
LUDICA:
worm:
random_cloud_form:
nastupajuce mlade devojke se cak i iz zenskih casopisa obucavaju sta i kako s njima.
Moliću da mi neko objasni ovo :shock:
Pa znas oni clanci u novinama tipa "smuvaj momka u sedam koraka" i to.
Pretpostavljam. :?
I kako se to radi?
Uzmes toljagu,lupis ga jako po glavi, on padne u komu, probudi se za sedam dana i tvoj je.
Imaju sad specijalne toljage sa ugradjenim tempiranjem da koma traje tacno sedam dana.
Ali ovaj sistem pali iskljucivo ako ga koriste Balkanke.
 
nije_lako koegzistirati pored balkanke ako nisi ni balkanac a ni nabudzeni snob jer ona varira u tom intervalu. iako je, cini mi se, sve vise balkanki vestacki regrutovano u intelektualke, to situaciju nije ucinilo ni malo boljom
 
random_cloud_form:
nije_lako koegzistirati pored balkanke ako nisi ni balkanac a ni nabudzeni snob jer ona varira u tom intervalu. iako je, cini mi se, sve vise balkanki vestacki regrutovano u intelektualke, to situaciju nije ucinilo ni malo boljom
Neka te je gaaaaaaadno overila ... ali zbog toga tako revnosno sipati gorčinu po ostalim ženama... nije baš preporučljivo...
 
Chernobill:
soraja:
Opa!! jel to neko povredjen? Ne, stvarno-kvarna igracica? :(
Okej tema, i mene zanima kako muskarci vide devojke tj zene sa ovih prostora tvz Balkanke? :? :?: :lol:
Klasicna Balkanka (ne odnosi se na sve i mrzim globalizaciju):
Htela bi da se yebe, ali da joj ne udje.
Sto je u mnogome krivica Balkanaca.
Haug!

Greska!
I ja ne mislim na sve ali Balkanka:
1/Hoce da se yebe i da joj dobro i kvalitetno udje,da svrsava regularno u kolicini i broju koliko zeli.
2/Da stavku pod jedan ponavlja sa minimum 30 tipova pre nego sto se uda
3/Da za stavke pod 1 i 2 zna samo njena najbolja drugarica
4/Da nadje tipa za koga ce da se uda.Taj tip ne sme nikada da sazna za stavke 1 i 2.On mora da provari pricu da je drugi muskarac u njenom zivotu a da je nevinost izgubila sa nekim skotom u koga je kao balavica bila zaljubljena i da je to bilo jer je skot insistirao, ucenjivao i da je bilo bas grozno.Naravno zbog tog skota 'dugo nije mogla da se opusti i da bude sa muskarcem' tj. dok nije upoznala doticnog.
5/Ipak zeli da se znaju njene avanture, grandiozni seksualni maratoni, svi Apoloni sa kojima je bila, sve cvrste guze njenih momaka, ogromne patke ljubavnika itd. Onda dodje na Forum i...

Samo vi pitajte efendiju... :wink:
 
Dlakava_Strvina:
Ispravka tachke 3:
Za neke NI njena najbolja drugarica ne zna

Ajme ne bih se menjao za neki drugi tip zene...

U pravu si.Najbolja drugarica ponekad ne zna za crnce, mornare, povremene kresove sa kranistima i armiracima sa gradilista pored njene zgrade, brata njene drugarice(trulo je), instruktora aerobika (desilo se ,eto), skijanja (bio je sladak), zubara (malo stariji ali sarmantan), komsiju koji valja toalet-papir na buvljaku (sta bi pomislila drugarica, blam je) itd... :wink:
 
Bad_Wolf:
Da li je dozvoljeno da osoba iz tacke 4 poye8e drugaricu iz tacke 3? I ako jeste, da li to nuzno mora da zna sama Balkanka?

Nije nuzno ali se desava.Naime, balkanka iz urodjene potrebe da malkice napakosti najboljoj drugarici, isprica joj bajke o svom dragom.Toliko nahvali coveka i tako ga izreklamira (dimenzije, izdrzljivost, tehnika,neznost, precizno dozirana muzevna grubost, itd) da njemu nikako ne bude jasno kako mu pade sa neba dobar komadic mesa. A lepo je pio pivo i gledao tekmu dok je zena bila kod svojih kad kuma na vrata... :wink:
 
hmm
lepo receno, medjutim sigurno postoji jos stavki.
kako bioloski sat otkucava tika taka tika taka, balkanka sve vise poprima takva izneta oblezja.

ali ne smemo smetnuti s uma da joj je seks vise sredstvo nego cilj po sebi.i to se mora obuhvatiti stavkama i kako si to mogao da preskocis?
to vazi za starosnu granicu ispod 25. godine ovog modela zenke.

istrazivanja su pokazala da seks zelja kod zena jaca posle tridesete. pre tog zivotnog doba, stupanja u snoshaj su joj vise racionalno-bilansni proracuni nego realna potreba. sto trasira njen put manipulacije nad muskarcem, tj tzv fenomen yebanja bez ulazenja
 
snoshaj efendija:
Chernobill:
soraja:
Opa!! jel to neko povredjen? Ne, stvarno-kvarna igracica? :(
Okej tema, i mene zanima kako muskarci vide devojke tj zene sa ovih prostora tvz Balkanke? :? :?: :lol:
Klasicna Balkanka (ne odnosi se na sve i mrzim globalizaciju):
Htela bi da se yebe, ali da joj ne udje.
Sto je u mnogome krivica Balkanaca.
Haug!

Greska!
I ja ne mislim na sve ali Balkanka:
1/Hoce da se yebe i da joj dobro i kvalitetno udje,da svrsava regularno u kolicini i broju koliko zeli.
2/Da stavku pod jedan ponavlja sa minimum 30 tipova pre nego sto se uda
3/Da za stavke pod 1 i 2 zna samo njena najbolja drugarica
4/Da nadje tipa za koga ce da se uda.Taj tip ne sme nikada da sazna za stavke 1 i 2.On mora da provari pricu da je drugi muskarac u njenom zivotu a da je nevinost izgubila sa nekim skotom u koga je kao balavica bila zaljubljena i da je to bilo jer je skot insistirao, ucenjivao i da je bilo bas grozno.Naravno zbog tog skota 'dugo nije mogla da se opusti i da bude sa muskarcem' tj. dok nije upoznala doticnog.
5/Ipak zeli da se znaju njene avanture, grandiozni seksualni maratoni, svi Apoloni sa kojima je bila, sve cvrste guze njenih momaka, ogromne patke ljubavnika itd. Onda dodje na Forum i...

Samo vi pitajte efendiju... :wink:

Sve je ok osim tačaka 3 i 4. To je već stvar malograđanštine i poštovanja tuđe inteligencije.
 
Ma da je sve od tachke 1 do tachke 101 pada u vodu ako je volem , bre! Shta mene briga kome je davala svoju... njena je, nije moja. E, medjutim, kad podje sa mnom to znachi da je raskantala sa tim nachinom i da zeli neshto pravo mushko... Pa ko "radio", ko ogovarao :wink:
 
Dlakava_Strvina:
Ma daaaaj! Malogradjanshtina... Stvar stila zivota...

Ako ja tebi kažem da sam bila sa dva-tri tipa a znamo se par godina onako iz viđenja i ti znaš da to ne može biti istina a prihvatiš jer ti odgovara, ko je onda tu malograđanin a ko koga yebe u zdrav mozak i zašto, zaboga?
 
apotekarka:
Dlakava_Strvina:
Ma daaaaj! Malogradjanshtina... Stvar stila zivota...

Ako ja tebi kažem da sam bila sa dva-tri tipa a znamo se par godina onako iz viđenja i ti znaš da to ne može biti istina a prihvatiš jer ti odgovara, ko je onda tu malograđanin a ko koga yebe u zdrav mozak i zašto, zaboga?

Ma bolje ja da volem onu na koju pola grada baca u nesves nego obrnuto???? Ma daj... A sta da radimo kad tip izmenja 20 riba da ne kazem cega, i onda se skrasi kod jedne? To mu dodje nekako isto... Bash me briga s kim je bila i shta je radila, sad je moja...
 

Back
Top