Dokaz za Coliniju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na početku moram da kažem da je Kolonija apsolutno apolitičan bend i da mi, kao i 99 posto muzičara iz Hrvatske, nastupamo na raznim političkim mitinzima čisto profesionalno i bez emocija. Ove godine bili su lokalni izbori za gradonačelnike i župane, a mi smo pevali za tri različiti političke opcije. Nastupali smo na mitingu SDP u Zagrebu, zatim na mitingu nezavisnog kandidata Željka Keruma u Splitu, kao i na mitingu HDSSB u Osijeku. Na sva tri mesta pobedili su ti kandidati. Nastup u bosanskom Tomislavgradu bio je slavljenički, a mi smo tom prilikom samo pokazali naš profesionalizam i ništa drugo.

Jak mi dokaz :lol:
 
Na početku moram da kažem da je Kolonija apsolutno apolitičan bend i da mi, kao i 99 posto muzičara iz Hrvatske, nastupamo na raznim političkim mitinzima čisto profesionalno i bez emocija. Ove godine bili su lokalni izbori za gradonačelnike i župane, a mi smo pevali za tri različiti političke opcije. Nastupali smo na mitingu SDP u Zagrebu, zatim na mitingu nezavisnog kandidata Željka Keruma u Splitu, kao i na mitingu HDSSB u Osijeku. Na sva tri mesta pobedili su ti kandidati. Nastup u bosanskom Tomislavgradu bio je slavljenički, a mi smo tom prilikom samo pokazali naš profesionalizam i ništa drugo.

Jak mi dokaz :lol:
A ti verujes s
ve!?!? A sto nisi citirao deo kada kaze da su bili na mitingu podrske Branimiru Glavasu!?!? A pevali su zajedno i sa Tomsonom samo sto ne mogu da nadjem clanak!
 
- Na početku moram da kažem da je Kolonija apsolutno apolitičan bend i da mi, kao i 99 posto muzičara iz Hrvatske, nastupamo na raznim političkim mitinzima čisto profesionalno i bez emocija. Ove godine bili su lokalni izbori za gradonačelnike i župane, a mi smo pevali za tri različiti političke opcije. Nastupali smo na mitingu SDP u Zagrebu, zatim na mitingu nezavisnog kandidata Željka Keruma u Splitu, kao i na mitingu HDSSB u Osijeku. Na sva tri mesta pobedili su ti kandidati. Nastup u bosanskom Tomislavgradu bio je slavljenički, a mi smo tom prilikom samo pokazali naš profesionalizam i ništa drugo.
Nedavno su hrvatski paparaci fotografisali vaš donji veš prilikom nastupa u Karlovcima?
- To što su mi se videle gaćice posledica je mog energičnog nastupa.

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11037815&postcount=9
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top