Kanadiranje

E ovo je interesantno! O'ma' se zenim i palim za Kanadiju! :D Jos samo da dobi'm informaciju da l' se mora ostati na severu?
a014.gif
 
Pa,laganica na čistom vazduhu...Ko u ovom poslednjem X-menu kad je Volverin otišao u drvoseče da pobegne od svoje teške super-heroj sudbine:(Poso i po:cool:


Pa ja sam radio u sumi preko leta kad sam imao 15 godina. I znas koje sam misice imao, sve klinke su se htele torbati sa mnom tada.:)
 
Zavisi koji. Siguran sam da sam negde procitao da direktori u proseku zive 10tak godina duze od obicnih sluzbenika. Valjda je vacaranje sa sekretaricama zdravije od posla koji rade obicni smrtnici. :think:
 
Zavisi koji. Siguran sam da sam negde procitao da direktori u proseku zive 10tak godina duze od obicnih sluzbenika. Valjda je vacaranje sa sekretaricama zdravije od posla koji rade obicni smrtnici. :think:

Istina je to. Ja znam nekoliko starih prdonja direktora kojima je najtezi posao u zivotu bio da dignu kitu kad trebaju torbat neku zensku i svi zive ko kornjace milion godina i zdravi su ko top.
 

Back
Top