Super Program

mister1603

Početnik
Poruka
15
Napravio sam program za automatski download sa Rapidshare,Hotfile i dr.Kod mene radi perfektno,ali me interesuje da li kod vas moze da radi?Koristim Windows Xp,i nemam nikakvih problema.Htio bih da mi testirate program,i da mi kazete da li ste zadovoljni sa njime.Za svakoga ko mi odgovori,ponudit cu posebne pogodnosti za koristenje programa.Inace program koristi Mozilla Firefox Web browser sa dodatcima + program koji automatski skida fajlove sa vec pomenutih servera.Probajte, Fenomenalan je.Mozete ga skinuti i probati sa http://hotfile.com/dl/11212600/d90c476/SuperBrowser.zip.html
 
Za sve vas koji zelite da saznate nesto vise o programu,slika.:super:
 

Prilozi

  • Slika yyyg5.jpg
    Slika yyyg5.jpg
    37,7 KB · Pregleda: 49
Chat je u realnom vremenu - napišeš, svi vidimo, neko odgovori. Forum malo drugačije funkcioniše (ima neka drugačija pravila, u ovom slučaju spam).

Ti nemaš nijednog poznanika, prijatelja...? Prebaci svoj "program" na flash, ubaci u prijateljov računar, pa nam javi kako je bilo...!

Pozdrav!

Dodatak: Fajl ti je obrisan sa hotfile-a.
 
Kontam ja to,ali moj i tvoj internet provajder nisu isti,pa sam htio da vidim da li program radi kod onoga koji koristi drugog internet provajdera ! Usput link sam skinuo ja, jer mislim da je dovoljno dugo bio! Pozdrav !
 
Hm, iznenada sam morao da otputujem, pa nisam imao vremena za bilo sta, a kamoli za ceprkanje po kompu. Evo nadjoh u hotelu ima internet pristup (drze casove, pa u slobodno vreme kada nema nikoga, moze da se dodje i visi na netu). Necu doci jos za 7 dana, a sto se programa tice, neznam, imam ga na racunaru ali ga nisam jos instaliravao......
 

Back
Top